Na látkobraní jsem kdysi často objednávala z důvodu dodání do druhého dne. Teď už čekáte třeba i 4-5 dní, než Vám přijde balíček. Látek mají hodně, ale co se týče galanterie, tak moc velký výběr nemají. Škoda

• krásné, kvalitní zboží
    • výborná komunikace
    • rychlejší než rychlé dodání

Děkuji za super rychlé dodání. Objednala jsem v pondělí 1.11. v deset hodin večer a látku jsem měla ve středu 3.11. v 10.00 hodin připravenou v zásilkovně k předání. Ještě jednou moc děkuji, látka je krásná.

• Velký výběr
    • Přiměřené ceny

Opravdu skvělý e-shop. S každou objednávkou mi přišel alespoň jeden vzorek látky (v docela velkém rozměru) a pytlík custom čaje. To mě pokaždé potěší. Nepřeberné množství pletenin, balík přes Zásilkovnu dorazí vždy rychle. Doporučuji :)

• Rychlé doručení
    • Skvělé ceny
    • Vše ok
    • Při objednávce, třeba za dva tisíce, už by mohlo být poštovné zdarma

Asi jsem se pořádně nedívala, poradne neměřila, ale jedna ci dvě látky z mé velké objednávky, měly v reálu mensi siri, ale zřejmě jen moje chyba ve měření :)
    Jinak jsem velmi spokojená! Látky jsou moc krásné! Přišlo rychle, v pořádku a co si budeme povídat, skvělé ceny za krásné látky s atestem pro děti do 3 let. Někde chteji za takové látky o polovinu více..
    Ochod z mojí první objednávky mohu jen a jen doporučit!!! Díky a neobjednávala jsem naposledy.

Obchod moc doporučuji!!! Rychlé dodání, skvělá komunikace a látky nádherné!!!

• Rychlost odeslání a doručení

• Pěkný výběr, velmi rychlé dodání.

Vřele doporučuji :-)