• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Možná zboží co jsem poptával
    • Zboží dorazilo rozbité z důvodu špatného zabalení.

Z dvanácti zaslaných čokoládových vajíček zbylo 2kusy v pořádku,jinak všechny poškozené, příště už bych zde nenakupoval.

Reakce obchodu LaRiChi.cz

Absolutně neadekvátní hodnocení, ihned po zaslání emailu, že vám došla vajíčka rozbitá, vám byl zaslán omluvný email a návrh na kompenzaci, kterou jste nevyužil. Bohužel se někdy stane, že něco přijde rozbitého, ale vše se dá řešit a ne hned psát negativní hodnocení, celou dobu bylo s vámi komunikováno a to slušně a se snahou vám vyjít vstříc !

• Jeden ze tří objednaných produktů přišel rozbitý. Bohužel obchod odpověděl, že se mu nevyplatí poslat hrnek nový, jak jsem žádala. Buď si u nich něco dalšího objednat a hrnek k tomu pošlou zdarma nebo vrácení částky za hrnek na účet.

Reakce obchodu LaRiChi.cz

Nechápu, proč dáváte jen 20% hodnocení, které bohužel absolutně neodpovídá.. Ano, je pravda, že vám bohužel přišel jeden rozbitý hrníček, ihned jsem vám však na Váš email s reklamací odpovídala a nabídla možnosti, bez jakýchkoliv průtahů vám hned na druhý den byla vrácena celá částka za rozbitý hrnek na účet. Z naší strany proběhlo tedy vše naprosto v pořádku, okamžitě vyřízeno.

Zboží již nebylo

Reakce obchodu LaRiChi.cz

Dobrý den, nechápu, proč až taková negativní reakce, zboží jste objednala večer a hned na druhý den dopoledne vám byl poslán omluvný email, že zboží již bohužel není skladem, ale bylo nabídnuto obdobné... Myslím, že zcela nefér hodnocení od vás, žádný problém jsme spolu dále neřešili... zkuste tedy prosím přehodnotit své hodnocení a ohodnotit férově, myslím, že i ostatní komentáře mluví za vše :) .. jsme jen lidé a stát se může vše, ale vše je o komunikaci a dá se řešit..

Zboží, jenž bylo uvedeno jako skladem, skladem nebylo.... Tedy 13.11. učiněna objednávka 23.11. objednávka obchodem zrušena. I když obchod napsal mail a vysvětlil situaci, tak toto jednání a časová prodleva mi velmi znepříjemnilo přípravu na Vánoce.

• Zboží bylo nefunkční a neobsahovalo český návod. Jednalo se zřejme o napodobeninu.

Reakce obchodu LaRiChi.cz

Dobrý den, pokud jste nebyl s něčím spokojen, měl jste se na nás obrátit a řešit reklamací, ne zde anonynem.

• od datumu objednávky 11.11. neustále problemy .Nejdřive nestačí odeslat a dnes autodráha dorazila bez nalepek na autíčka.Nechápu jak je to mozné mělo by to být orig.zabalené a dodané se všim.Dnes 23.11.objednávka zrušena ...

Reakce obchodu LaRiChi.cz

Dobrý den, bohužel objednávku od dodavatele nemohu ovlivnit, i přesto jste ovšem byli informováni před odesláním, aby nedošlo k případnému nedorozumění.. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Krabice ve které byla autodraha s autickem byla rozlepena, poškozený obal jako by to nekdo na prodejně rozbalil a znovu zabalil a to pak bylo dáno do krabice a poslano PPL.

Reakce obchodu LaRiChi.cz

Dobrý den, pokud jste nebyla s něčím spokojena, měla jste se na nás obrátit a řešit reklamací.

Komunikace obchodu - nebyla žádná. Napsala jsem email, ale nikdo nereagoval.

Reakce obchodu LaRiChi.cz

Dobrý den, na všechny emaily odpovídáme nejpozději do 24hodin. Nevím, o žádném emailu, který by zůstal bez odpovědi. Můžete prosím napsat, o co se jednalo?

• Zboží nedorazilo v pořádku jedna panenka nefunguje

• zboží bylo již na první pohled použité

• Problém vyznat se kde má prodejna výdejní místo

• Mají lákavé ceny, v mém případě ovšem na úkor kvality zboží.
    • Zavádějící obrázky na jejich webových stránkách.

Objednala jsem dceři sadu panenek Víla Zvonilka, během několika dní mi přišly panenky, které s vílou Zvonilkou neměly vůbec nic společného. Sada, kterou jsem si objednala zřejmě došla, tak mi byla zaslána zcela odlišná, která se na webových stránkách prodávala levněji.

• Vlasy panenek vypadávaly a byly zabaleny jen v černém igelitu , bez sáčku nebo krabičky.

Znovu bych to koupil jinde, bylo to jako od Vietnamců, jinak všechno klášný.

Reakce obchodu LaRiChi.cz

plyšové hračky se prodávají převážně bez krabičky, proto bylo také zasláno samostatně, zabaleno bylo však dobře v balící fólii, nikoliv žádném igelitu. Pokud jste nebyl spokojen se zbožím, mohl jste vrátit.

Larichi.cz