• Jednorožec ok
    • Barevný svítící lapač měsíc je menší, než píšou.
    • Ale hlavně řešila jsem online na stránkách barvu lapače a to i barvu svícení před objednáním a paní neupozornila, že je zelený. Odkývala mi bílý.
    • Zpět musíte zboží poslat na vlastní náklady, i když je to jejich chyba.
    • Rozhodně tento obchod nedoporučuji. Je to podělávka a ve výsledku proděláte, ať už lapač vrátíte nebo si ho necháte.

Reakce obchodu lapac-snu.cz

komunikaci s kolegyní ze zákaznické podpory jsme prověřovali a Váš dotaz se týkal pouze barvy světýlek, která jsou bílá, jak Vám kolegyně potvrdila.
    Vaše nespojenost nás mrzí, ale to, že jste si objednala Lapač snů - Svítící - Barevný půlměsíc a očekávala, že bude bílý, nepovažujeme za naši chybu.

Nicméně, děkujeme za zpětnou vazbu a jsme rádi, že se Vám alespoň jeden ze zakoupených lapačů líbil.

Tým lapač-snů.cz

• Jsou to výrobky z číny, myslela jsem si, že je naše výroba.

Reakce obchodu lapac-snu.cz

Vaši objednávku jsme prověřovali, zboží bylo dodáno obratem a neevidujeme žádnou reklamaci.
    Vaše nespokojenost nás mrzí, ale bohužel nerozumíme tomu, že se Vaše negativní hodnocení zakládá pouze na zemi původu lapače.

Děkujeme za pochopení.
    lapač-snů.cz

• Komponenty na výrobu by měly být lepší. Krátké kožené šňůrky. Krátká peříčka. Nekvalitní bavlnka.

• doručené zboží absolutně neodpovídá obrázkům v e-shopu

Lapač si musíte vyrobit sami..
    návod v činštině

Reakce obchodu lapac-snu.cz

Vámi zakoupený lapač je pro vlastní výrobu. Tato informace je uvedena na našich stránkách hned nad návodem v českém jazyce.
    Máme v nabídce i hotové lapače snů, pokud jste tedy tento lapač zakoupila omylem, obraťte se nás, rádi Vám jej vyměníme.

Děkujeme za pochopení.

Tým lapač-snů

• Přišlo poškozené zboží

Bohužel přišlo poškozené zboží, které bylo chycene plísní. Chtěla jsem lapac reklamovat. Poslala jsem 3x reklamaci, nic. A telefon neberou. Za mě nekupovat, pokud nechcete vyhodit peníze za nekvalitní zbozi z Číny a pak mít nulovou zpetnou vazbu.

Reakce obchodu lapac-snu.cz

velice nás mrzí, pokud s Vaší objednávkou byl nějaký problém.
    Objednávku jsme prověřili a neevidujeme u ní, žádnou reklamaci. Reklamační formulář na Vaše jméno nebyl odeslán ani jednou. V současné době jsme vytížení, jako většina eshopů, ale spokojení zákazníci jsou pro nás prioritou, žádnou zprávu ani reklamaci tak nenecháváme bez odezvy. Tímto bychom Vás chtěli požádat, abyste nás pro reklamaci kontaktovala prostřednictvím online reklamačního formuláře, který je k dispozici na našich stránkách.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme pěkný zbytek dne.

Tým lapač-snů

Přišel mi lapač snů a realita je úplně někde jinde.Na obrázku krásný lapač a přišel mi malinký lapaček.

• Zboží skladem dorazilo obratem
    • Zboží pochází z Číny, což se mi nelíbí, musím ale říct, že na stránkách obchodu jsem tuto informaci nehledala.

• Přišlo mě jiné zboží