• Co je větší nevýhoda než ta, že vám nepošlou zakoupené zboží????

N E D O P O R U Č U J I nikomu!!!! Ani svému úhlavnímu nepříteli bych tento obchod nedoporučila.
    Nejprve jsem čekala přes týden na zboží, které bylo předem zaplaceno, po emailech typu mrzí nás to, jsem čekala další dobu, pak jsem objednávku stornovala a do dnešního dne, což je více než měsíc čekám na vrácení peněz.
    Takže ani zboží , ani peníze, jen vztek.

Přeji provozovatelům tohoto obchodu, aby si je čert vzal.
    Další z mnoha nespokojených zákaznic!!!!

Zavádzanie zákazníka! Komunikacia na diletantskej úrovni.
    Tovar zaplatený,ale bohužiaľ do dnešného dňa nedorazil.
    Žiadne potvrdenie e-mailu o zakúpení tovaru o faktúre môžete len snívať.
    Online obchod vlastni nový majiteľ,ktorý ma z toho zjavne práčku peňazí a láka svoje naivne obete na 50% výpredaj skladoviek.
    Škoda,v minulosti som tam nakupovala veľmi rada,po tejto skúsenosti to však bolo naposledy.

• NEDOPORUČUJI
    • komunikace
    • nevěryhodnost

Naprosto strašná zkušenost, kdy jsem objednala zboží za velmi vysokou částku a po přesvědčení majitele, že dostává takoví slevy za vysoký odběr zboží u dodavatele jsem zboží uhradila a zhruba 4 hodiny po zaplacení zjistila, že majitel má na sebe vedeny exekuce a po ověření u dodavatele, že takovou slevu není možné na pohovku dostat jsem okamžitě objednávku stornovala a snažila se převod stopnout v bance. To bohužel možné nebylo a začal tak kolotoč lží a výmyslů ze strany majitele obchodu. Když peníze nedorazily ani po měsíci a denní urgenci, začala řešit i policie. Otřesná zkušenost, kdy jsme každý den slyšeli novou výmluvu proč majitel peníze stále nevrátil. Po téměř dvou měsích nám peníze byly vráceny po několika nižších částkách.

Pozor neobjednavat!!!!!!!!!!
    Pred mesicem jsem si zde objednala a zaplatila zbozi a bohuzel eshop vubec nekomunikuje, nereaguje na emaily, nemam ani zbozi, ani penize !!!!!

Objednávka proběhla 3.6.2021 do dnešního dne nedorazila. Do týdne mi volali z eshopu, že nemají všechny položky skladem a dohodli jsme se na storno objednávky. Byla zaplacena platební kartou, číslo účtu jsem jim poslala, ale do dnešního dne nemám ani objednávku a ani vrácené peníze!!!

• Neřešení reklamací
    • Nekomunikuje

Bohužel došlo na reklamaci objednaného zboží. Po úvodním potvrzení, že je reklamace v řešení, se po uplynutí 30denní doby nevyřešilo nic a nevyřešilo se nic ani po uplynutí 60 dní. Na maily již nikdo nereaguje, řešení nenabízí. Takže předávám ČOI.
    I v komunikaci a reklamacích milují jednoduchost, tedy nekomunikovat a neřešit.

• ŽÁDNÁ
    • ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI

Ráda bych ostatní VELMI DŮRAZNĚ VAROVALA před tímto e-shopem. To pravé severské hygge zažijete při vyřizování reklamace, kterou obchodník sice sám uzná, ale vůbec se nemá k vrácení peněz. Varnou konvici reklamuji již 3 měsíce, zcela bezúspěšně. Naprosto tragická nekomunikace. Nereagují na maily, nezvedají telefony. A pokud výjimečně ano, tak jen výmluvy, výmluvy, výmluvy a pak opět mlčení. O mnohém zcela jistě vypovídá IČ uvedené na webových stránkách, které ale nepatří uvedené kontaktní osobě (ačkoliv to tak na první pohled vypadá). Za mě zcela jednoznačné doporučení - VYHNĚTE SE TOMUTO NEKALÉMU OBCHODNÍKOVI VELKÝM OBLOUKEM.

• Okamžité odeslání, zboží vždy pěkné

• Krásné kousky, které jsou vždy pečlivě zabaleny a brzy doručeny.

Krásné zboží.

• Krásné zboží, příjemná komunikace.

Vše úžasné, moc děkuji :)

• Spolu se zasilkou jsem dostala maly darek (tasticku/pouzdro) a cokoladky. Oceňuji extra snahu a nečekané prekvapeni. Diky individuálnímu přístupu mam chut si objednat neco znova :)

Absolutne bez reakce na me maily, prijde mi to az neslusne k zakaznikovi.

Reakce obchodu LaLa Design

Dobrý den, mrzí nás, pokud jste nebyla spokojena. Váš email se změnami se k nám bohužel nedostal včas a objednávka byla doručována dle Vámi uvedených poznámek. Věříme ale, že i tak byl balíček dobře zabalen a vše bude v pořádku.
    Děkujeme a přejeme příjemný den
    Team LALA

Skvele, rychle dodanie.

Moc hezké a zajímavé zboží.

• hezké zboží, rychlé dodání

• rychlé doručení, krásné zboží a dárek k nákupu

Výrobky opět skvěle, krásné zabalené, tesimmse na další objednávku

Pani z obchodu je velmi mila, poslala mi designove napichovatka navic, minule zase hvezdu. Super!

• Krásne, inšpiratívne, vkusne
    • Webové stránky sú vizuálne krásne spracovane
    • Široký vyber krásnych a kvalitných doplnkov
    • Komunikacia
    • Rýchle zaslanie
    • Milý darček k objednavke

Lala design je jeden z najkrajších serverov, ktoré poznam. Nájdete tu kvalitne produkty.