• osobní jednání

• rychlé doručení

- komunikace obchodu velmi slabá
    - musela jsem se sama dotazovat, na potvrzení objednávky a především přijetí platby, ani za 2 dny totiž nepřišlo žádné potvrzení.
    - kalíšek nebyl nijak zabalený - pouze vložen do látkového pytlíčku (který jsem objednala), ale ne třeba v zataveném sáčku, což teda na mě nepůsobilo vůbec šťastně ani hygienicky, vzhledem k tomu, že umožňují za poštovné případnou výměnu velikosti… Takto jsem měla pocit, že ho mohl použít klidně někdo přede mnou…
    - silikonový sterilizační hrneček by mohl být o kousek větší, aby se tam kalíšek vlezl opravdu celý až po okraj!
    - celkově na první dojem tedy žádná sláva za nemalé peníze… Snad použití/ užívání bude fajn.

Reakce obchodu LadyCup

děkujeme Vám za Vaši recenzi a omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažila během nákupu.

Pokud jde o komunikaci, pracujeme na zlepšení našeho systému potvrzení objednávky a přijetí platby, abychom zajistili rychlejší a efektivnější odpovědi na dotazy zákazníků. Po přijetí platby máme nastavený automatizovaný e-mail o potvrzení objednávky a platby, e-mail ale pravděpodobně spadl do spamu. Na webu máme nastavený automatický chat, který po zadání čísla objednávky potvrdí, zda je objednávka zaplacená. Prodleva v odpovědi je velké pochybení na naší straně a moc nás to mrzí.

Co se týče balení, chápeme Vaše obavy ohledně hygieny. Nabízíme možnost zakoupení produktů v tzv. Zero Waste balení, které je bez plastového obalu. Je vhodné pro zákazníky, kteří chtějí bezodpadové řešení a jako odměnu za toto rozhodnutí nabízíme i nižší cenu. Ve Vaší objednávce vidím, že jste tento typ balení zvolila, proto byl kalíšek odeslán jen v látkovém pytlíčku. Náš látkový sáček je navržen tak, aby poskytoval bezpečné balení, ale nyní uvažujeme o zavedení dalšího opatření pro zlepšení.

Pokud jde o velikost silikonového sterilizačního kelímku, Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a budeme ji zvažovat při budoucím vývoji našich produktů.

Jsme rádi, že jste si vybrali náš produkt, a věříme, že s používáním budete i přes prvotní rozpaky spokojená. Pokud máte jakékoli další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Bára, tým LadyCup

• Kvalita

• Super rychlé dodání

• Velká nabídka

• Kvalita výrobků

• Rychlé, jasné, spolehlivé. Díky moc!

• Rychlé dodání,hezky ekologicky zabaleno.

Skvělá komunikace a ochota při řešení problému s dopravcem.

Perfektní, rychlé, super !

• rychlé dodání bez problému, při nejasnostech mě prodejce kontaktoval

Obchod velice doporučuji,rychlé dodání a dobrá komunikace.

Rychlá dodávka, zboží dorazilo v pořádku. Kalíšek jsem kupovala již 2x (vlastní hloupost, první jsem zničila) a už je pro mě nepředstavitelné používat něco jiného. Vyzkoušela jsem i při letu na dovolenou (17 hodin v letadle + přestup) a pohodlí bylo skvělé.

• Okamžité dodání

• Velmi rychle doručení
    • Vše naprosto v pořádku, doporučuji!