• Vůbec nikomu nedoporučuji nic z Lady fashion objednávat jsou to podvodníci.

Nedoporučuji!!!!

• Dobrá komunikace, vstřícný přístup.

Zboží sice není nejlepší kvality, ale hodnotím spíše pozitivně. Na obrázku krásné, ve skutečnosti hezké. Cena je ale dobrá, komunikace s obchodem na jedničku, takže doporučuji.

• Zboží vypadá dobře na obrázku
    • Zboží je ve skutečnosti o dost horší
    • Špatná komunikace
    • Zavádějící informace

Koupila jsem si na Ladies Fashion šaty realita příliš neodpovídala obrázkům, z názvu Elegantní sexy přeložené šaty byla pravda jen přeložené a šaty.
    Také jsem si objednala mailem boty, paní Kaprová mi objednávku potvrdila, už je to víc než rok a boty stále nikde :D
    Také mi na obchodu vadí zavádějící informace např. vlněný kabátek je údajně z "vlny umělého vlákna" což v popisu nebylo uvedeno.
    Na dotaz z jakého materiálu je šifon z, kterého jsou ušité šaty jsem dostala odpověď, že "šaty jsou lehce průsvitné a působí velice lehce".
    Mám dojem, že paní Kaprová neví co prodává, nebo to ví moc dobře a stydí se za to.

• Tovar dosiel ale zla velkost
    • Po vrateni tovaru sme nedostali spat peniaze :(

Podavam navrh na cesku obchodnu inspekciu

• zaplaťpánbůh jsem objednávala na dobírku
    • zboží stále nedošlo
    • paní mi napsala neuvěřitelný email, že ani neví jestli zboží dojde, že někdy prostě nedojde (doslova!!)
    • nekomunikuje

Škoda, že jsem se sem nepodívala předtím! Naštěstí jsem měla dost rozumu a neplatila předem. Paní Jana Kaprová si ze mě zřejmě dělá legraci!!!

• objednané a zaplacené zboží stále neposláno

V srpnu jsem si objednávala oblečení z tohoto internetového obchodu. Je konec prosince a stále zboží nemám. Na e-maily neodpovídají.

• Váhala jsem koupit si svetr v kameném obchodě. Nakonec jsem to udělala přes internet u této firmy- svetr na vázání, dlouhý nad kolena. Byl tam- volná velikost, zateplený. Fuj byl zmačkaný, zatuchlý a maximální velikost 36. Už nikdy více. Zákazník náš pán, nééé po jednání s paní mi to přišlo naopak. Určitě bych v dnešní době, volila jiné jednání jako obchodník.

Zkusila jsem to v tomto obchodě, protože jsem na mateřské dovolené a nedostanu se tak často do obchodu. Určitě nedoporučuji.

• Na obchod si stěžují i na www.spotrebitel.net, hlavně neplaťte předem! Platila jsem 2.9.2011 částku 1308,- Kč a po 30 dnech a odstoupení od smlouvy peníze nikde. Bývalý provozovatel e-shopu Tomáš Dobeš nemá ani platnou adresu uvedenou na OR firem DTM Company s.r.o.

RYCHLE PRYČ!

• Zboží došlo
    • delší doba dodání

Snažila jsem se hledat recenze na tenhle obchod.nevím, co si myslet.Negativa i pozitiva.
    Ale pochybuji, že by se někdo ponížil a psal si takové recenze sám..nevím.Věc názoru.Mě by tohle nařčení tedy urazilo.
    Nejspíš máte špatnou zkušenost, ale záleží, oč se jedná...soudní cestou?Upřímně, neuděláte toho moc...
    Ale teď k věci.Já si objednala cca před 2 měsíci.Sice se zpožděním, ale došlo.Doufám, že p.Pitnerová mě také nenařkne...

• Podle mě - uživatel "Twou" je jedním z těch podvodníků, který dělá firmě obhajovatele.!!! Styďte se!!! Tohle se povede soudní cestou!!
    • www.ladiesfashion.cz

JSOU TO PODVODNÍCI!!!

• komunikace v pořádku

Nevím, jak ostatní, ale na hl.str. je uvedeno, že obchod má od května nový majitel.Tak možná těm neěťastníkům nějak poradí.Každopádně jsem objednala už 2x a pokaždé mi zboží došlo a v pořádku.
    A to už jsem zaplatila druhou objednávku i převodem.
    Pokud má někdo špatné zkušenosti, je to blbé, ale já jsem spokojená.

Já už to podala na policii,dvakrát jsem byla na výslechu a řekli mi že to není fyzická osoba ale firma a že za to že jsem jim poslala 2000kč jim daji max pokutu a ja stejne už sve penize neuvidim... takže tak,ale jestli podá stížnost více lidí tak je větší pravděpodobnost,že ty lidi chytnou... takže to prosím hlaste!!!

• xxx
    • xxx

Podvodné jednání nahlaste na jednotlivé obvodní oddělení Policie ČR.

• Jo,nový majitel, nová sekretářka, to vše znám..Oblečení jsem objednávala loňský rok v srpnu a nic nedošlo..... jen výmluvy, že věci nejsou na skladě apod.!!!!!!

Neobjednávat!!!

• Přehledné a pěkné věci.

Mně se zdá v pohodě.Dnes mi došel e-mail, že obchod převzal nový majitel.Komunikace probíhala v pořádku.Nevím, jak vy dřív, ale já jsem zatím spokojená :-))

• NIC
    • Objednala jsem si zboží v hodnotě 2000 kč.. poslala jsem peníze na jejich účet a tím to skončilo.NEPOSÍLEJTE JIM ŽÁDNÉ PENÍZE!!!

JE TO PODVOD!!Prosím případné podvedené zákazníky aby mi napsali email.Půjdu to řešit na policii.Když nás bude víc tak ty podvodíky zavřou.

• - zboží zaplaceno a nedodáno
    • - inzeruje zboží, které nemá na skladě a nedokáže ho doplnit
    • - špatná komunikace

na zaplacené zboží čekáme 3 měsíce, po opakovaných urgencích a žádosti o vrácení platby pouze informace, že zboží není a nebude a máme požádat o vrácení platby. Zboží je dále nabízeno v e-shopu.

• originální zboží
    • ignorace
    • nedodáno zboží

15. listopadu jsem objednal šaty a čepici...Je 16. prosince a zboží nikde. Minulé i toto pondělí jsem na jejich email napsal dotaz na stav objednávky a nejsou schopni mi odpovědět. "Veselé Vánoce"

• Naprosto nedoporucuji. Saty, ktere jsem si objednala vubec neodpovidaly obrazku, ani popisu..byl to hadr. Poslala jsem je jeste tyz den zpet, a o vraceni penez zadam uz tri mesice. Pokazde dostanu odpoved, ze platba bude obratem odeslana, ale nic se nedeje.

V tomto obchode rozhodne nenakupujte!!!!!

• Hezký a přehledný obchod
    • Zajímavé a originální zboží
    • Kategorie vše do 500 Kč
    • Delší doba dodání

Moc hezký a přehledný obchod z dámským oblečením, mají tam věci které jsem zatím nikde jinde neviděla, takže něco uplně jiného než na jiných obchodech kde se propaguje jedno a to samé dokola.