• nizke ceny
    • levna doprava
    • nelze platit kartou

super, vse bez problemu!

• nízka cena- slušné jednání, průběžné informace o stavu objednávky
    • trošku delší dodací lhúta (týden), ale z dřívejších recencí jsem to věděla, takže som s tím počítala.

Obchod doporučuji. Jsem s nákupem spokojena.

• Vše proběhlo bez problému
    • Na zboží jsem čekal zhruba sedm dnů

Po objednání zboží mi napsali,že už není a nabídli mi ,že ho seženou,ale dražší.Souhlasil jsem.Potom mi napsali,že dlouhodobě dodavatel zboží nedodává.Poté jsem odstoupil od nákupu.Něco mají špatně!!!

• monitor super obraz
    • i když nepodporuje češtinu, menu přehledné

Komunikace s obchodem perfektní. Před koupí zodpovězeny všechny dotazy. Informovanost o vyřizování objednávky a expedici výborná. Platba prováděna jako tuzemská, bez komplikací. Zboží v perfektním stavu. Mohu obchod jenom doporučit.

• Zaslání trvá až příliž dlouho

Během vyřizování nákupu jsem nezaznamenal žádný problém, obchod se mnou komunikoval - jsem spokojen.

• Skvela komunikace a dodrzeni terminu doruceni s prubeznou informaci o dodavce.

Vstříctnost, výborná komunikace, bez problémové a rychlé dodání

• Kvalita zboží
    • Delší čekací lhůta

Skvělý obchod pokud vám nevadí 5 dní čekání na zboží :-)

• nízké ceny
    • zboží dorazilo v pořádku
    • dobrá komunikace
    • trochu delší dodací lhůta
    • stránky by mohly být přehlednější, navíc je všechno ve Slovenštině

Je pravda, že na ostatních e-shopech je zboží, které je skladem, expedováno nejpozději druhý pracovní den. Nicméně po přečtení recenzí na tento obchod jsem byla připravená na delší dodací lhůtu, a rozhodovala jsem se podle ceny.

• Excellent variety of hardware available in stock
    • Good prices
    • Quick response to messages in English language!
    • Cash on delivery option
    • It took the order 5 working days to be delivered.

I ordered a specific set of fans to match with my computer build theme.
    I found them available in stock. Ordering was easy, especially with cash on delivery option. The goods were delivered in excellent condition, but it took 5 business days to be delivered, which I think can be easily reduced to three!

Měl jsem objednaný notebook za cca 9200 kč. Objednávka byla přijata. Za dva dny přišel email že notebook stojí 10500. toto beru jako prodejní taktiku.

• Věděla jsem hned o každé změně objednávky.

Malý problém nastal při uvedení email adresy nechtělo to akceptovat mou adresu kterou používám pro tyhle účely, ale byl to jen detail.

• Zboží bylo doručeno rychle a v pořádku.
    • ž

Super kvalita i cena

• V tomto obchodě nakupuji už po třetí a jsem s ním pokaždé spokojený. Vše co si objednám, tak v pořádku dorazí. A zároveň mají skvělé ceny.

Obchod doporučuji.
    Jsou spolehlivý a mají skvělé ceny.

obchod nekomunikuje při řešení reklamace

Reakce obchodu www.lacnenotebooky.cz

Vážený zákazník neuvádzajte neprávdivé informácie po s kontaktovaní sme vám dali inštrukcie ako máte postupovať v prípade reklamácie keby môžeme zverejniť emailovú komunikáciu tak ju zverejníme. Tieto informácie ako postupovať pri reklamácie máte uvedené aj na našej stránke. Do dnes ste nám žiadnu reklamáciu nezaslali.

LACNENOTEBOOKY.CZ

Jeden den pišou, že zboži bylo odeslano, druhy den, že ještě neni na sklade... do dnes ho nemam, je to 14 dni. Chaos.