• Solidnost
    • Transparentnost

• Jediný obchod, který u nás ještě nabízí tento výborný radiomagnetofon

Výborná komunikace, rychlé doručení, skvělý výrobek, který už se u nás jinde nekoupí.

• Skvělá spolupráce s obchodem
    • Mají velký výběr sortimentu
    • Skvělé bezkonkurenční ceny

V tomto obchodě jsem už nakupoval po několikáté a jsem s ním spokojený. Mají skvělé ceny i výběr zboží a i doprava je na tu vzdálenost do Č.R. rychlá. Vše bez problémů a jsou ochotný. Mohu jen doporučit.

Rozhodla nejnižší nabídka ceny.

Odpověděli mi na dotaz a vše proběhlo v pořádku.

• Pokud je zboží označeno jako "skladem", očekával bych kratší dodací lhůtu, než 7 dní.
  • Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

Rychlé vyřízení objednávky

• Chválím vstřícnost a rychlost.

• Splněno vše dle dohody

• Dobrý sortiment
    • Dobrá cena

Doporučuji tento e-shop.

• Cena výrobku

• Skvělý obchod
    • Rychlá doprava

Konečně jsem našel obchodu kde má prodávat podložka pod myš (pouze Apple). Opravdu jsem byl nadšený a fakt je krásná podložka jako Apple :-) Doporučuji

To je špatné pro obchod, se kterým jsem se setkal . Objednal jsem si u nich tablet . Vzali objednávky přišlo potvrzení . Po pár dnech napsali že předali kurýrní . Čekal jsem týden , ale tablet je tak a ne přijít , a na desátý den, oni mi napsali , že moje objednávka se zruší ! ))) Klauni ...nedoporučuji , mít čas pro nic za nic

Reakce obchodu www.lacnenotebooky.cz

Vážený zákazník aspoň neuvádzajte nepravdivé informácie. Podla sledovacieho čísla spoločnosti PPL 40891106598 ste zásielku odmietli pokiaľ to tak nebolo mohli ste nás ihneď kontaktovať a zaslalii by sme Vám výrobok opäť vieme Vám ho zaslať aj teraz hneď stačí nás kontaktovať.

LACNENOTEBOOKY.CZ

• Velice dobrá a rychlá komunikace s obchodem.

• To je špatné pro obchod, se kterým jsem se setkal . Objednal jsem si u nich tablet . Vzali objednávky přišlo potvrzení . Po pár dnech napsali že předali kurýrní . Čekal jsem týden , ale tablet je tak a ne přijít , a na desátý den, oni mi napsali , že moje objednávka se zruší ! )))

To je nejhorsi a satin obchod, se kterým jsem se setkal . Objednal jsem si u nich tablet . Vzali objednávky přišlo potvrzení . Po pár dnech napsali že předali kurýrní . Čekal jsem týden , ale tablet je tak a ne přijít , a na desátý den, oni mi napsali , že moje objednávka se zruší ! ))) Klauni ...nedoporučuji , mít čas pro nic za nic

Reakce obchodu www.lacnenotebooky.cz

Dobrý deň uveďte nám číslo vašej objednávky aby sme mohli vašu objednávku preveriť je možne že prepravca sa neunúval Vám tovar doručiť a vrátil nám zásielku späť ak ste neboli dostupný.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

LACNENOTEBOOKY.EU

• Odpovědi přes e-mail okamžitě

• Solidní cena zboží,vše je OK.
    • Chybí příručka uživatele (návod),vyhledal jsem jej na internetu.

• Nevim o nicem
    • Neprofesionalita
    • Nekalé praktiky
    • Zbozi skladem pry není skladem
    • Zruší vám objednávku a prijde vám e-mail, ze vy jste zrusili objednávku
    • Nikdo vam sám nezavolá, nevysvětlí
    • Maji chyby v cenách, proto pak ruší objednavky
    • Tvrdí nepravdy
    • Moje hodnoceni bylo smazáno
    • Penize zatim nevratily, nejprve tvrdi do tri dnu, pak do peti, nakonec se odvolávají na 14 dennilhutu.

Špatná zkušenost, viz výše.

Reakce obchodu www.lacnenotebooky.cz

Vážený zákazník aspoň neuvádzajte nepravdivé údaje! Žiadne hodnotenie sme nikdy nezmazali pretože hodnotenia sa mazať nedajú! Za druhé tvar, ktorý ste objednali sa vypredal je to bežná vec v tomto obdoby hlavne keď je tovar za super cenu. Na základe vypredajú sme Vám ponúkli ten istý tovar od iného dodávateľa za vyššiu cenu čo ste odmietli. Preto sme Vám objednávku stornovali a platbu vrátili.

LANENOTEBOOKY.CZ

• Hrozně dlouho VÁM TO TRVÁ už je to déle jak týden a balík nikde...
    • A navíc v tom E-shopu mají bordel...

HRŮZA