Objednani a zaplaceno 05.12 zatim to ani nebylo předano na přepravu.Komunikace žadna.

reakční doba e-shopu i když je produkt skladem

14/9 objednáno a zaplaceno
    17/9 zpráva, že na objednávce se pracuje
    21/9 pořád se nic neděje

Objednala jsem před týdnem a zatím žádná reakce

Byl jsem informován, že zboží bude doručeno 4. září, což je více než týden od mé objednávky

• Zboží bylo durčeno místo na vybranné odběrné místo na druhou stranu města.

Reakce obchodu Labet.cz

Vaši objednávku jsme zaslali na Vámi zvolený PPL parcel shop který jste zvolil v objednávce. Pokud byla zásilka doručena jinam je na vinně dopravce.
    Za vzniklé komplikace se samozřejmě omlouváme.
    S přáním hezkého dne Labet

• Neuvěřitelně dlouhá doba přípravy a předání dopravci
    • Zboží objednané 13.5. ještě nedorazilo
    • Na firmu se nelze dovolat neberou telefon

Dobrý den
    po vašem objednání bylo zboží vyprodáno, a bohužel se čekalo na opětovné naskladnění u dodavatele.
    Je nám velice líto že jste se nedovolal.
    Za komplikace se omlouváme s Pozdravem Labet

Bohuzel granule prochazi zarukou trvanlivost granuli je do 8.5 2022 mam male civavy jedna ma problem s travenim proto jsem koupila tyto specialni granule a prošlé je v zadnem pripade civavam davat nebudu 7 kilo granuli ktere budou za par dni prošlé

• Není žádná
    • Objednávka uskutečněna dne 26.9.2020 a bohužel - s ohledem na dřívější dobrou zkušenost (tuším,ze majitelem eshopu byl tehdy jiný subjekt) - i zaplacena. Doteď zbozi nemám (je 8.10.), na muj vyslovný dotaz mi bylo minulý čtvrtek sděleno,že došlo ke změně majitele (myslím nějak tak) a jsou problémy s dopravou,ale vše je prý řešeno. Dobrý-řekl jsem si, že počkám, ale pro jistotu si objednal zboží u jiného eshopu. On totiz náš kocour potřebuje občas na záchod a k tomu potřebuje stelivo...zvláštní,že? (ironie) No a zatímco objednávku z jineho eshopu mam už v pořádku doma,Labet se už neozval
    • Obchod určitě nedoporučuji

Názor jsem uvedl výše,obchod určitě nedoporučuji,za mě tragédie

• Vrácení peněz do druhého dne
    • viz popis

Objednal jsem ve čtvrtek zboží skladem s prosbou o dodání druhý den, pokud je to možné. Po objednání hned přišel pozitivní mail, že se zboží již připravuje(zřejmě automatická odpověď, která přijde každému). Další automatický mail přišel až v neděli, že na objednávce pracují. Po týdnu od objednávky jsem se ozval sám, kde je problém a jestli mají zboží opravdu skladem. Přišla mi odpověď, že zboží skladem mají, a že objednávku NAŠLI a mají ji tam jako vyřízenou a jednají s dopravcem. Když se další dny nic nedělo, tak jsem objednávku zrušil. Jediné pozitivum bylo, že peníze vrátili do druhého dne.

• rychlost dodání

Zboží objednáno 17.9. 2020. Do dnešního dne , tj. 29.9.2020 ještě stále nemám informaci, zda již bylo odesláno či nikoliv. Granule již nutně potřebuji pro svého psa a tak nevím, zda nemám objednávku stornovat a objednat jinde.

• Zboží nedorazilo
    • Objednávku zrušil obchod až potom co jsem se sám ozval, že stále nemám zboží
    • Po týdnu čekání jsem musel sám napsat abych se něco dozvěděl
    • Peníze ještě nemám zpátky
    • Nenabídly kompenzaci
    • Zboží prý neměli skladem ani oni ani dodavatel
    • Eshop přitom ukazoval, že zboží skladem mají
    • Hrozná komunikace

Eshop me zklamal. Rozhodně nedoporučuji. Komunikace skoro žádná. Zboží nedorazilo a peníze zpátky taky ještě nemám.

Reakce obchodu Labet.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace, bohužel jsme nejdříve měli od dodavatele slíbené dodání, na které jsme čekali, ale nakonec se neuskutečnilo. Z tohoto důvodu došlo v této neobvyklé situaci ke zpoždění ve zpracování objednávky. Ověřili jsme vrácení platby, peníze již byly odeslány na Váš účet.

Tým Labet

Třetí den od objednání jsem objednávku zrušil,nebyl žádný pohyb o zboží na emailu,zákaznická linka absolutně nefunkční.Objednal jsem jinde a druhý den byl zboží na místě.Zdejší firma se ještě musí hodně učit,aby vyhověla chovatelům v rychlosti zasílání krmiv,zvířátka potřebují jíst.

Nespokojenost

Naprosto nedoporočuji. Zboží prošlé, balení potrhané a ještě dorazilo po týdnu - zboží skladem.

• Dobre ceny
    • Pri zruseni objednavky byly zaslany penize behem 3 dnu

Objednavala jsem jeste pred vyhlasenim nouzoveho stavu. Za 4 dny mi prislo, ze obchod nema 2 zbozi, zda chci poslat preplatek na ucet. Souhlasila jsem. Ten mi nebyl poslan, a objednavka ani za 2 tydny nebyla stale expedovana. Argument, ze ma obchod moc objednávek jsem nebrala, nebot u konkurence mi prisel balik i pres vyhlaseny NS za 3 dny. Zruseni objednavky probeho v poradku, penize prisly za dva dny.

Jedna z nejhorších zkušenosti s nakupovanim pres internet. Zdánlivě velká nabídka zboží skladem, ale je to skoro k ničemu, protože objednávky expedují po tydnu. Navíc pošlou email, že objednavka byla expedovaná, ale ve skutečnosti není. Podle Track&Trace byla předána přepravci až další den. Komunikace je skoro nulová, veškeré naše pokusy o kontaktování obchody byly neúspěšné.

Reakce obchodu Labet.cz

velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Došlo ke změně majitele a při přechodu bohužel někdy nastaly komplikace v objednávkových procesech či v komunikaci. Systémové problémy máme vyřešeny, posílili jsme zákaznickou podporu a snažíme se dělat vše pro stoprocentní spokojenost zákazníků. Odeslali jsme Vám e-mail, abychom se domluvili na nápravě.

Tým Labet

• Zboží přišlo rozbité , vrátila jsem jej poštou na vlastní náklady .
    Chtěla jsem vyměnu za neporušený výrobek , ale bohužel zatím bez jakékoliv odezvy .

Reakce obchodu Labet.cz

velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Dle e-mailové komunikace s Vámi kolegové vrácení peněz včetně poštovného vyřešili. Poslali jsme Vám ze zákaznické podpory e-mail, zda jste s řešením spokojena.

Tým Labet

V objednávce chyběl produkt, který jsem zakoupila. Obchod nereaguje na mé e-maily. Nedoporučuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.