Velký výběr krásného zboží, velmi dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání kvalitně zabalené objednávky - prostě tento obchod mohu jen doporučit !!

Příjemné jednání, krátké čekací lhůty

• Nakupuji zde opakovaně a vždy spokojenost. Krásné výrobky, skvělá komunikace a rychlé dodání. Co víc si přát.

Super obchod s krásnými věcmi. Doporučuji !

• zboží skladem a dodání obratem druhý den

• Spolehlivost, rychlost dodání, hezká nabídka

Velice ochotná paní majitelka

Pěkná umělá podzimní dekorace. Bohužel máme kocourky..a tak nemůže být přírodní dekorace.

Spokojenost.. vychází vstřícně

Rychlé dodání, křehké zboží pečlivě zabaleno, nemám námitky

Spokojenost

• výborná spolupráce

spokojenost

• Krásné zboží, možnost nechat si pohlídat zboží pokud není právě na skladě.

• Pohodová objednávka

Nemám

Pekne zboží, rychle dodání.

• Jsou male ale vhodne i do pergoly

• komunikace, rychlost doručení

Objednala jsem si malý kartonový kufřík s květinovým retro vzorem. Kufřík je opravdu velmi pevný. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že na fotografii vypadaly barvy o dost jasněji (potisk je poněkud "omšelý" - což je zde zjevně záměr, vzhledem k retro stylu, ale já jsem počítala s trochu barevnějším provedením). Podle mého názoru by fotografie měly více odpovídat skutečnému vzhledu. Jinak jsem s kvalitou zboží spojená.

Reakce obchodu La Almara.cz

Jsme rádi, že se Vám kufřík líbí a mrzí nás, že jeho barvy zcela nesplnily Vaše očekávání. Někdy je velmi těžké, i přes velmi dobrou techniku, kterou používáme, vystihnout barvy tak, jako je tomu v reálu. Vážíme si Vašeho názoru a pokusíme se fotografie, ještě více vylepšit. Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme krásný den z La Almary!

Spokojenost, rychlé dodání, pěkné výrobky. Doporučuji.

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi, která nás moc těší! Tým La Almary

Bezproblémové, rychlé dodání. Spokojenost, doporučuju. Nakoupila jsem zde opakovaně.

Reakce obchodu La Almara.cz

Moc děkujeme za Váš pozitivní ohlas, a také to, že se k nám opakovaně vracíte, vážíme si toho! Krásný den z La Almary

• Krásné zboží za dobrou cenu - dětské kufříky s koženou rukojetí, nikde jsem je nemohla sehnat a na Bella Rose byly velmi drahé.

Reakce obchodu La Almara.cz

Děkujeme Lindo, za Vaši milou recenzi. Snažíme se nakupovat opravdu kvalitní zboží, za ceny, které nejsou přemrštěné, jako tomu bývá u některých eshopů. A jsme rádi, že se nám to daří! Krásný den z La Almary.