• rychlost dodání
    • nikde na webu není uvedena adresa, na které lze uplatnit reklamaci

výrobek opatřený pumpičkou nebyl funkční; adresu na kterou mám vadný výrobek zaslat jsem nenašla, po telefonu mi adresu sdělili, ale zatím se mi nikdo neozval(3-4 dny již balíček mají).

• Doprava pouze kurýrem - pro vytíženého člověka nejhorší varianta - nikdy víc!
    • V nabídce byl nedostupný produkt - a objednávala jsem v podstatě jen kvůli něj.

• Velice špatná komunikace.
    • Učinila jsem objednávku, a po 10min. kdy jsem se překlepla v odstínu barvy , jsem napsala email s prosbou o poslání správného čísla make-up.
    • Bohužel mi vůbec nevyhověly,a poslaly původní špatný číslo make-up.
    • Byla jsem velmi zklamaná a vím, že už si nic neobjednám.

• nizsi ceny nez v lekarne
    • chodi jine zbozi nez si objednate

dobra cena, pozor na to co skutecne prijde!

• Jste o něco levnější než lékárny.
    • Extrémně dlouhá dodací doba. Zrušili jste nabídku výrobků ostatních značek (zejména Vichy) + nenabízíte všechny výrobky od La Roche (např. krém na ruce Lipikar Xerand). Dříve jste nabízeli mini-balení produktů (zejména odličovačů), ty už teď také nevedete.

Objednávejte aspoň měsíc dopředu a obrňte se trpělivostí.

• rychlost!!!
    • široký sortiment
    • Lepší bylo osobně si zboží vyzvednout!

Rychlost nákupu
    Široký sortiment

• přijatelné ceny a možnost názorného výběru rychlá komunikace
    • přijetí objednávky na zboží, které není na skladě a tak nedodržení lhůty slibovaného dodání (viz web)

Vzhledem k tomu, že nemají naskladněný 1 výrobek z obejdnávky zboží, zadržují celou zásilku již téměř 10 dní a budou déle, protože jim údajně výrobek dojde po 13.4. Kdybych si chtěla nechat dodat zboží po částech, musela bych za každou dodávku platit cca 100 Kč poštovné. Což se mi zdá ze strany obchodu značné neférové. V době objednávky, měli všechno zboží skladem dostupné. Až po přijetí objednávky mi napsali, že na zboží budu muset čekat, pokud nebudu chtít platit poštovné za každou dodávku extra.

• ma vyssi ceny nez ostatni e-shopy
    • obsah a struktura stranek e-shope neni dobre prehledna, spatne se v tom orientuje. Rekapitulace objendavky je spatna - pro vetsi pohodli je potreba graficke zobrazeni objednaneho zbozi.

• dobrá cena
    • nespolehlivá doba dodání
    • mylné informace
    • nabídka zboží,které již neobchodujete

Uvádíte doručení zboží do 24hod i přesto,že stěhujete sklad,objednala jsem si zboží 16.01.2012 pro kamarádku k narozeninám,narozeniny už proběhly a dnes je 6.2. a zboží stále nikde!V den objednání mělo být skladem.

• Zbozi ktere vede udajne skladem na sklade nema

Presto ze garantuje dodavku zbozi skladem 14 dnu po obdrzeni me objednavky se vubec neozvali.
    Az po me urgenci me tel. kontaktovali

• Bohuzel neobvykle dlouha dodaci lhuta mi brani doporucit tento obchod dalsim zakaznikum.

• Jeden mail o objednávce zboží-komunikace veškerá žádná-čekala bych minimálně info o zpoždění zboží!

Rozhodně nedoporučuji- ani La Roche ani PPL

• dlouhá dodací doba

• nižščí ceny zboží
    • v případě, že nějaký produkt není, mají se hned ozvat a ne čekat až se ozve zákazník. V dnešní době internetových obchodů by si toto neměli dovolit.

• žádná komunikace se zákazníkem do dnešního dne tj.10 dnů od nákupu nevím zda mi zboží dojde

• dle mého názoru přehledné stránky
    • dobrá cena (výhodnější než v jiných obchodech)
    • špatná komunikace a logistika
    • špatná aktualizace stránek
    • ( během mojí objednávky se obchod stěhoval, tudíž na mojí objednávku nikdo nereagoval, až po mém dotazu (po 3 dnech) mi byla přislíbena expedice zboží ten samý den - v pátek nebo v pondělí, zboží však nedorazilo
    • na 2. dotaz (8. den po objednání) se mi z obchodu ozvali až 10. den, mezitím co jsem objednávku zrušila, na zboží jsem již nemohla čekat
    • zboží bylo doručováno 11. den po objednání !
    • na hlavní stránce obchodu je inzerována doprava zdarma od 1499 Kč, v dopravních podmínkách od 1999 Kč

je to sázka do loterie, pro mě zatím zklamání

• přehlednost zboží a slevy
    • nekomunikavnost

asi bych byla spokojena, ale zboží, které jsem si objednala minuly tyden v pondělí zatím nedorazilo a nikdo se kvůli tomu neozval.kdybych jednou nežádala písemně o informace a nevolala, nikdo by me asi nekontaktoval. stale nevim, jestli zboží dorazí, nebo ne.

• Objednala jsem zboží před 10 dny a nedorazilo, přestože jste mě před 5 dny informovali, že máte problém a zboží zasíláte ihned expresním kurýrem. Jsem krajně nespokojená, zboží jsem objednávala jako dárek na určitý termín a stále ho nemám! Na další urgenci jste se už neozvali.

• Dodací lhůta. Více než 10 dní a zboží, které bylo SKLADEM stále nedorazilo.

Je to jako sázka do loterie. Buď zboží přijde nebo nepřijde. Očekávám, že pokud objednávám zboží SKLADEM s tím, že obchod uvádí, že expedují do 24 hodin, pak to také tak bude. Ale na zboží stále čekám a nic se neděje.

Objednávku jsem konečně obdržela, avšak s politováním musím konstatovat své zklamání, neb polovina dodaných výrobků je BEZ českého návodu k použití, cizojazyčné informace jsou přelepené návodem v polštině. Ani slibované "rychlé doručení a vzorek ke každé objednávce" se nekonalo. Toto jsem od značkového obchodu, navíc ověřeného zákazníky, opravdu nečekala ...