• nízké ceny
    • mizerná-žádná komunikace

objednávka 24.7.2019 - dodnes tj.4.8.2019 žádné zboží nedorazilo a kromě strojového potvrzení objednávky NIC a obchod nereaguje (2x E-mail) a stránka obchodu nefunkční.
    Takový obchod nemohu doporučit nikomu !!!!!!

Osm dní o objednání nic a po mém dotazu se za dva dny ozvali, že nemají některé položky. Požádala jsem alespoň o dodání těch ostatních z mé objednávky a zase jen mlčení. Takže jsem objednávku po 16 dnech marného čekání zrušila.

• Dárečky ve formě cca 10ks a 10ks jednodavek kečupu a hořčice.
    • Dárečky ve formě cca 10ks a 10ks jednodavek kečupu a hořčice. Teda pokud to někdo využije. U nás to letělo do koše se špatným svědomím, protože to nejime a nechtěli jsme to. Vše měsíc do spotřeby tak je lépe se toho zbavit rozdáním asi ač to objednané nebylo.
    • Dva druhy oříšků "nacichnute stářím"
    • Rozinkam končila spotřeba a byly také cítit. Na email nám odpověděli kladně s jejich návrhem vrácení peněz, ale za skoro prošlé a nedobré rozinky nám vrátili 20kc tedy třetinu.
    • Pistácie sice nebyly cítit a nebyly prošlé, ale chuť byla dost podprůměrná až špatná.

Občas si objednáme větší množství oříšků, ale u této firmy poprvé a naposledy. Jinde se nám tohle nestalo.

Rychlé odeslání, kvalitní zboží. DOPORUČUJI

Dobrá komunikace a cena + rychlé dodání

Přišlo vše, co jsem objednala.

Skvělá nabídka, bezchybně zabalené zboží

• kvalitní zboží ve výborné jakosti a nízké ceny

• špatná komunikace, nedošlo mi vše co jsem objednala