• Kytary.cz zde vždy doporučuji, ani dnes nemám důvod napsat jinak. Jen se mi už nechce rozepisovat v dalších bodech. To bych možná doporučil jako úpravu tohoto dotazníku pro stálé zákazníky na příště. Děkuji.

Naprostá spokojenost.

• Možnost před zaplacením si výrobek i vyzkoušet, i když je koupen přes E-shop. Super
    • Žádná

Spoky se vším..

• vše bylo v pořádku - děkuji a doporučuji

Rychlá reakce i doručení super nakupují často

Nakupuji zde už dlohou dobu a opravdu maximální spokojenost

• velký výběr
    • fajn ceny
    • kvalitní sortiment
    • komunikují
    • pomáhají
    • naprosto bleskové doručení
    • velmi kvalitní personál, který ví o čem mluví a jsou tedy sto kvalitně poradit
    • snažím se , opravdu. Nic jsem nenašel.

Naprosto bezkonkurenční obchod v čr. Bez obav nakupujte a dělejte si radost s kvalitou. Pozor na Rádoby jejich "konkurenci M......." zásadně nedoporučuji !

• cena, rychlost, spolupráce
    • není

Zboží jsem osobně vracel, protože mi nevyhovovalo, okamžitě a bez diskuzí nahráli peníze zpět na kartu.

Bezproblémový obchod

• Výhoda kamenného obchodu je načerpání atmosféry inspirace a tím pádem to nevzdat a učit se trénovat dál !!!!!!!!
    • Když mě je smutno nebo blbá nálada tak zajedu do Modřan k vám Kytary .cz !!!! a hned je lépe mnohem lépe , moc děkuju že jste super parta lidí !!!!!!
    • Nevýhoda ? nevím asi jen že vždy něco málo utratím ? né je to super moc děkuju

• Dobrá cena

Rychlost dodání. Super

• Bohužel mojí objednávku obchod musel údajně zrušit, protože těsně před avizovaným prodejem jsme obdržel email, že zboží bylo vystavené a neprodejné a další dodávka bude až 24.10.2024???
    Včera jsem na webu kytary.cz našel, že toto zboží je 4.5.2024 skladem??
    Teď nevím, jestli si ho můžu tedy znovu objednat? Děkuj za zpětnou vazbu. Můj MT je 602437366 Baumgartner Petr

• nabídka a dostupnost místa nákupu jsou pro mne vynikající
    • Uvítal bych možnost vyzvednutí později večer, opakovaně jezdím pro zboží večer a někdy už pozdě :-(

• Profi přístup

Zatim vše funguje dobře , určitě to nebyl můj poslední nákup .

• Roky jsem spokojen

• jako vždy spokojenost

dlouholetá spokojenost

Vše v pořádku.

• Zkušenosti dobré - vše funguje dle očekávání, ochotní lidé, přátelská atmosféra.