• web s neaktuálními informacemi, což dokládá i tento dotazník:-)

Je zbytečné koukat na stránky a vybírat zboží, které, pak stejně nedostanete, neb není na skladě!!!!

Kvalita zboží (digitální teploměr do lednice) mě velmi zklamal.
    Displej nese stopy škrábanců po celé ploše.Sice jemných.přesto viditelných.Hrany displeje nejsou čisté,ale lehce poškrábané.
    Teploměr ukazuje o +2°C VÍCE.(testováno 3 laboratorními rtuťovými teploměry + 1 infračerveným)
    Celkově se mi to jeví tak,jako bych si koupil "použité" zboží.Zklamání je o to větší,že teploměr měl být dárek.
    Poučení pro příště. :-(

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den, podle Vašeho dotazníku, který jste vyplnil, tak jste uvedl, že zboží nechcete vracet i když je poškozené. Na vrácení zboží máte právo a rádi Vám ho vyměníme. Zaplatíme Vám i náklady za poštovné. Bohužel ne každý kus kontrolujeme, zda není poškozený. Tuto reakci Vám taky posíláme na Váš email.

Kamil Veselý
    KVOBCHOD.CZ

Žádná komunikace ze strany obchodu ani na zrušení objednávky.

• Na stránkách u zboží uvedeno skladem, zboží skladem samozřejmě nebylo a následovala by dlouhá dodací lhůta, proto objednávka stornována, peníze za platbu předem nebyly ani po třech týdnech vráceny, po několika výmluvách obchod již v současné době nekomunikuje

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den pane J.B., pochopitelně i Vy máte naprosté právo vyjádřit sem svůj názor. Ovšem myslíte si, že částka 794,- Kč je opravdu tak nezkutečně velká, abychom jí zatajovali a dělali " mrtvé brouky ". Či co víc, abychom se na Vás chtěli obohacovat. S tímto si dovoluji s Vámi opravdu nesouhlasit! Vždyť jsme Vám volali i psali e-maili s prosbou aby jste byl tak moc hodný a poslal nám na sebe ještě jednou Váše bankovní spojení. A Vy jste reagoval až za kolik dní na náš e-mail, a byl jste stále pohoršen. A tak jsme se opět snažili za nějakou dobu s Vámi telefonicky spojit. Nakonec jsme Vám napsali e-mail se stejnou prosbou - potřebovali jsme na Vás bank. spojení. A pokud si dobře pamatuji, jakmile jste nám poslal vše podstatné, dali jsme obratem příkaz k uskutečnění platby ! Takže závěrem bych ráda řekla, že mýlit se je jistě lidské - navíc vždycky platilo a platí: CHCEŠ LI BÍTI PSA, HŮL SI VŽDYCKY NAJDEŠ. Ovšem číslice přes 80% zákazníků by si náš internetový obchod i na základě Vaší nepříznivé recenze zvolilo. Za což jsme velice rádi a moc si takových hodnocení i zákazníků ceníme. S pozdravem a přáním hezkého dne Vám přeje - S. Veselá.

• Udávají, že zboží mají skladem, přestože nemají.

Dobrý den pane P.M.,
    dovoluji si reagovat na Vaši recenzi z důvodu nesouhlasu. Vámi objednané zboží http://www.kvobchod.cz/XX-Y-Dynamic-10-s-MP3-a-FM-radiem-cerne-d17188.htm jsme měli uvedeno, že nejsou skladem ( symbolem červeného křížku ). Je nám to velice líto, že jste s naším e-shopem nebyl spokojený, ale v předvánočním období se i toto bohužel stává ( skladová dostupnost se mění ze dne na den - z minuty na minutu ). Ovšem, jakmile k nám dorazila Vaše objednávka, obratem jsme Vás informovali ( e-mailem ) o nedostupnosti zboží. S tím, že Vás budeme i nadále informovat co a jak dál. Což jsme učinili. Ale jako každý z Vás i Vy máte naprosté právo, vyjádřit svůj názor. Je nám to líto, že jsme Vám způsobili jistě ne malé komplikace, ale věřte nám - snažili jsme se opravdu moc Vám i tak maximálně vyjít vstříc a sluchátka sehnat i jinde. Leč dodavatelé zkrátka ani jedna sluchátka skladem neměli a tím pádem se nedalo víc v této záležitosti udělat. S pozdravem a přáním krásného zbytku dne za KVOBCHOD Vám přeje S.Veselá.

• Nabízí zboží které nabízejí málokteré obchody
    • Není schopen zabezpečit vhodnou dopravu. Zboží bylo doručeno až po týdnu, údajně mu došlo od výrobce zcela zničené a musel o zboží opětovně žádat, které ale mi došlo též poškozené.

Nenabízí jinou dopravu než českou poštu.
    Přes mé upozornění na neschopnost (zkušenosti) české pošty doručit velkou krabici s anténou bez poškození (cena 3000 kč) mi byla zásilka doručena českou poštou rozmačknutá, v jednom rohu rozlepená a byly do krabice několikrát proraženy díry o ø 3 - 4 cm. Zásilku jsem nepřijal. Víc se prodejce nevyjádřil. Jiný prodejce (DX COM) mi anténu dodal do druhého dne dopravou PPL a vše v pořádku.

Reakce obchodu kvobchod.cz

ano, zákazník nás upozorňoval na špatné doručovací kvality české pošty, které má z vlastní zkušenosti. Ale z naší strany jsme neviděli důvod, proč balík přeš poštu, se kterou máme velice dobré zkušenosti, neposlat. Bohužel se stalo,že balík došel poškozený. Každopádně si i nadále stojíme za tím, že česká pošta je pro nás vhodný přepravce a nemáme důvod hledat jinou dopravu.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace, které ohledně Vaší objednávky byly.

• Nedoporučuji !!!!!

Reakce obchodu kvobchod.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a mrzí nás, že jste byl u nás nespokojený, když nás nedoporučujete. Snad to budeme moct příště napravit.

• Blízkost vyzvednutí zboží
    • po 14 dnech se přestali ozývat, do dnes zboží nemám ani vysvětlení proč

neobjednávat zboží, které nemají na skladě, a přesto slíbí dodat v náhradním termínu

Reakce obchodu kvobchod.cz

pravdou je, že jsme spoléhali na dodání naším dodavatelem. Podle jeho termínu jsme termíny sdělovali naším zákazníkům, kteří měli stejnou položku taky objednanou. Bohužel, dodavatel termíny stále měnil. V současné době obojky stále skladem nemáme.

Velice se omlouváme, že jsme Vaší objednávku nevyřídili k Vaší spokojenosti.

• Zadne
    • Objednavka potvrzena ale zbozi po 10ti dnech nedorazilo, ani zadna komunikace ze strany obchodu

Nenakupovat

Reakce obchodu kvobchod.cz

Vaše objednávka byla vytvořena na zboží, které bylo v doprodeji. Již 2x jsme Vám psali, že zboží není možné už dodat. Žádná reakce nám od Vás nepřišla. Vaše první reakce, je až tato recenze.