• Nevím
    • Nabízí zboží které nemůže dodat.

Nevím. První objedávka a zklamání.

• Slabinu vidím v objednávce, jelikož moje objednávka se někam zašantročila a zboží pošlou až po svátkách (po vzájemné domluvě) i když zboží mělo dorazit do 3 dnů. Objednávka provedena 14.12.
    • Lži o sortimentu. Údaj "skladem" v tomto obchodě znamená "někdya jsme už o zboží slyšeli a máme matné ponětí, kde by se možná dalo sehnat".

Obejít velkým oboukem.

Reakce obchodu Kvalitninoze.com

Děkujeme za Váš názor.
    Dovolte, abychom rekapitulovali celou vzniklou situaci. Objednávku jste učinil 24.4. po 14 h. Jeden z objednaných produktů byl skladem, další dva bohužel nikoliv. Tuto informaci jsme Vám předali 25.4. v 9:14 h, ihned, kdy jsme o této skutečnosti byli informování výhradním dovozcem Wenger pro ČR.
    Bohužel před časem společnost Wenger oznámila ukončení výroby, což má za následek změnu dodávaných produktů, několikrát za den. Produkty Wenger distrubuejeme ve spolupráci s výhradním dovozcem produktů Wenger pro ČR, proto jsou naše informace, nebo námi zjištěné informace vždy pravdivé.
    Ještě jednou se za celou situaci omlouváme a doufáme, že v nejbližších týdnech dojde ke stabilizaci nabízených produktů společnosti Wenger.
    Zároveň Vám i tímto ještě jednou děkujeme za Váš názor a připomínky, kterých si vždy Vážíme, i když jsou negativní. Díky Vašim názorům, můžeme náš obchod zdokonalovat.