• Prozákaznický přístup
    • Nízké ceny
    • Široký sortiment

Všem doporučuji.

• Dobrý sortiment zboží a dobré ceny

Reakce obchodu Kutiliště

Dobrý den, moc si vážíme Vaší zpětné vazby a máme radost, že je vše v pořádku. Přejeme spokojenost se zakoupenými neviditelnými obrubníky a fajn dny.

Bezproblémový obchod

Reakce obchodu Kutiliště

Dobrý den, děkujeme vám pěkně za čas věnovaný dotazníku a Vaši objednávku. Těší nás Vaše spokojenost s námi i půdními schody Fakro LTK Energy.

• u některých prvků byly ulámány úchyty na okap, nebylo to dopravou, místo vyřazení z prodeje se to prodalo...

Reakce obchodu Kutiliště

Dobrý den, děkujeme velice za Váš nákup a děkujeme za kladnou recenzi. Požádáme Vás,zda byste se s námi ohledně reklamace zboží spojili,Rádi Váš problém vyřešíme.

mám poze půlku zboží na druhou stále čekám

• slušne ceny ,neuveritelna rychlost vyřizeni

opravdu velka spokojenost s jakou rychlosti bylo vše vyřízeno.

• Skleník sem měla do tří dnů doma

Se skleníkem jsem velice spokojená i rychlým doručením oproti firmě agroflex kde sem ani po dvou měsících slibování skleník nedostala nakonec sem objednávku zrusila

Dobrý

• Zboží dobře vyobrazené.
    • Rychlá dodávka.
    • Poštovné 300kč, neodpovídá velikosti a hmotnosti . Píst k otvírání okna u skleníku.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží nebylo v krabici, pouze bylo zabaleno ochranným obalem. Tedy bylo vinou dopravy či nevhodného obalu olámané. Nyní reklamuji a uvidím, jak bude reklamace probíhat. Na to že doprava stála 200 Kč, tak mohlo být zboží zabaleno lépe a ne pouze označeno jako křehké.

• neserioznost

nejprve opakovaný požadavek na úhradu zboží předem,potom sdělení,že zboží vůbec nemají,uhrazená cena dosud nevrácena

Po týdnu jsem si musel zavolat, jestli si to tedy můžu vyzvednout, protože to stále bylo ve stavu vyřizuje se.

Ani po 21 dnech zboží nedorazilo.Info. žádné.

• Zboží mělo být dodáno do 10 dnů, je zaplacené a dosud nic nedorazilo

• Rychlé zpracování objednávky a dodání,zboží skladem(jinde dodaní 3-4týdny)

• Komunikace pouze přes e-mail, zboží nedorazilo ve stanovené lhůtě, i když bylo skladem a požadují zaplacení předem. Stále čekám. S takovým jednáním jsem se na eshopu zatím nesetkal.

Nedoporučuji!

• rychlost obchodu
    • velikost přepravního automobilu
    • Vše v pořádku doručeno
    • nic nechybělo
    • málo recenzí obchodu
    • totožné stránky ale jiná doména - buildex.cz bál jsem se že jedni jsou podvodníci