Nikdo nekomunikuje. Zbozi neodpovídá popisu - obsahuje plastove části, které v popisu nejsou. Potřebuji zboží vyměnit, ale nikdo nereaguje.

Dobrý den
    Reklamace byla nahlášena v pondělí a dnes / v úterý / byla vyřízena. Omlouváme se nepřesnost v popisu produktu. Tyto informace nám dává dodavatel. Ihned to budeme řešit.
    Tým Kutilhaus.cz

• Příliš dlouhá dodací lhůta.

• zboží skladem není skladem
    • lhůty neplatí
    • nespolehlivý

nízké ceny jsou spíš past, než použitelná nabídka

Dobrý den .
    Zboží jste si objednával těsně před Vánocemi a následně jste byl informován o dostupnosti z důvodu celozávodních dovolených a inventur. Objednávka byla na Vaši žádost stornována. Tým Kutilhaus.cz

• Když jsem objednával obchod zbozi měl, když mělo dorazit, tak nebylo.

Dobrý den .
    Pro velký zájem byla Vámi objednaná položka vyprodána a další termín naskladnění je bohužel až koncem května.
    Omlouváme se za tuto situaci. Tým Kutilhaus.cz

Při pokusu o zaplacení se mi zaviroval počítač, že mi ho v servisu museli dávat tři dny do pořádku. U tohoto obchodu bych už nikdy neplatil kartou.

Dobrý den.
    To že se domníváte , že se Vám zaviroval počítač díky platbě on-line z našeho obchodu je nesmysl.
    Doporučujeme mít řádnou ochranu Vašeho PC. Tým Kutilhaus.cz

• Nízká cena
    • Široký výběr
    • Dlouhá doba doručení
    • KOMUNIKACE

V pondělí objednáno zboží, které bylo skladem.
    Telefon nikdo nezvedá.
    Ve středu zasílám dotaz, kdy balík dorazí. Odpověď:zítra (čtvrtek) bude expedováno, doručení od pátku.
    V pátek nic, takže píšu další mail, že nic nedošlo.
    V pondělí mail, havárie kamionu, který sváží zboží.
    Zboží v úterý doma.
    Jestli havárie kamionu je výmluva nebo ne, nebo zboží je uvedeno skladem a přitom není je mi úplně jedno.
    ALE ZÁKLADEM INTERNETOVÉHO OBCHODU JE KUMUNIKACE!!!
    Je problém, napíšu "sorry, blablabla", doručíme tehdy a tehdy....

• Zboží skladem za deset dní ještě nepřišlo

Dobrý den .
    Omlouváme se za prodlení v dodání zboží z důvodu inventury na externím skladě. Vaše objednávka byla již včera předána dopravci. Tým Kutilhaus.cz

• žádná
    • dopraveno zcela na jinam, než mělo být. Ano je to chyba dopravce, ale pro mne si ho zjednává dodavatel. Takže je to špatná vizitka obchodu.

• Neposílat Českou poštou!

• Krátká dodací doba
    • Dodání nikoliv finálního výrobku, ale z dodaných dílů nesmontovatelné stavebnice. Stravebnice dodána 30.10.telefonicky a následně emailem reklamována 1.11. 3.11.v 12.25 jsem se dočkal žádosti o zhodnocení obchodu, ale nikoliv s jakýmkoliv kontaktem tákajícího se mé reklamace.

Pokud kupujete produk, o kterém jste přesvědčeni, že jej nebudete reklamovat, dodají vám ho hodně rychle. V opačném případě se tomuto i sesterskému Aldotrade vyhněte obloukem.
    V hodnocení uvedené jméno je mé skutečné. Za svým hodnocením si stojím.

Dobrý den .
    Na vaši reklamaci bylo reagováno ihned po její přijetí. Doporučujeme zkontrolovat Váš e-mail.
    To , že zboží je dodáváno z výroby v rozloženém stavu neovlivníme. Pokud jste nebyl schopen výrobek smontovat, co se doposud nikomu jinému nestalo , měl jste právo nám ho vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Tým Kutilhaus.cz

Obchod nekomunikuje!!!

• nebylo možné na dané zboží vybrat přepravce, česká pošta 4x oznámila doručování, ani jednou nedoručila, na depo se nelze dovolat. Obchod slíbil dodat jiným způsobem, k tomu nedošlo, nakonec se nešlo dovolat ani tam - nákup jsem po týdnu komunikování zrušil.

Při osobním vyzvednutí se špatně hledá výdejní,chtělo by to lépe označit,třeba poutačem...

• dlouhá dodací doba,marně čekám týden na zboží.

Zboží po týdnu od objednávky stále nedorazilo

Dobrý den .
    Zboží jste si objednal o prodlouženém víkendu a od nás byl vyexpedován ve čtvrtek ráno.
    V e-mailu musíte mít informaci od přepravce, který Vám bude zásilku doručovat. Tým Kutilhaus.cz

• I když zboží bylo uvedeno že je skladem,tak nebylo. Obchod objednávku zrušil.

• NIC
    • PO URGENCI SE OZVALI ŽE NA TO ZAPOMNĚLI

JIŽ NIKDY NENAKUPUJI

• Doručeno nekompletní a poškozeno.

Dobrý den.

Nemáme od Vás nahlášenu žádnou reklamaci, že by jste obdržel zboží nekompletní nebo poškozené zboží.
    Pokud se tak stalo , proč jste nás neinformoval ,aby se celá situace mohla prověřit a vyřešit ? Asi bylo pro Vás jednoduší napsat recenzi než nás kontaktovat a mohli jsme to ihned vyřešit. Tým Kutilhaus.cz

• Ještě nedorazilo.

Dobrý den.
    Vaše zásilka byla ihned následující den od přijetí objednávky předána přepravci.
    Kontakty a číslo zásilky Vám bylo zasláno do Vámi uvedeného e-mailu v objednávce.
    Tým Kutilhaus.cz

• špatná volba kurýra

23.1. jsem zakoupil zboží a dnes je 30.1. dopoledne a nemám žádnou zprávu o termínu dodání.