• Kotelna je jiná než originál fev bf1. I na obrázku v tomto eshopu je jako originál

• obchod si nenašel záskok v době dovolené a měl zavřeno

Reakce obchodu KuřákůvSEN.CZ

Děkujeme za neobjektivní hodnocení. O naší dovolené bylo informováno na hlavní stránce webu. Při vstupu na web jste musel potvrdit okno, které o naší dovolené také informovalo, takže nechápu, proč jste tu objednávku vůbec vytvářel a odesílal?
    Omlouvám se, ale jsem také jen člověk a předpokládám, že Vy také jezdíte na dovolenou.

Bohuzel zbozi mi tentokrat prislo poskozene. Predesle nakupy byly v poradku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• nekvalitní čínské zboží, řešení reklamací

dostupnost zboží v tomto obchodě. Prodejce nabízí i nekvalitní zboží neznámých značek s nízkou kvalitou. Při pozdější reklamaci svaluje vinu na kupujícího

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• žádné jsou to ****

dávejte si na tohoto podvodníka pozor! :-)

• Obědnal jsem baterku a nešla a o likquidech ani nemluvě,dekang má být zabalen a lahvička zatavena do plastu,toto bylo otevřeno a obsah úplně jiné chuti než jsem obědnal.

Toto byl můj první a poslední nákup.

Dobrý den, pane Vaňku,
    velmi mne mrzí Vaše zkušenost, ale co jste si objednal, to jste také dostal. Pokud nakupujete nějaké jiné, neznačkové liquidy, které prodejce vydává za Dekang, tak je jasné, že ty naše, 100% ověřené budou chutnat jinak. Ruyan 04 a Yuyan je v nabídce déle než tři roky a nikdo si na chuť nestěžoval. Co se balení týče, tak balení, ve kterém jste obdržel liquidy je originál. Jedná se o původní balení od firmy Dekang, která ještě neobsahuje CZ popisky, folii a podobně, ale pouze příbalový leták. Proto je cena snížena na 75,-. Koneckonců balení je vyobrazeno i na fotce produktu a to jste také dostal. Mohl jste si objednat liquid za 199,- a dostal ho v novém balení, ale jestli se nepletu, tak tohle jsem s Vámi už probíral na chatu.
    V každém případě děkuji za Váš názor, jen je zvláštní, že ho máte pouze Vy a další stovky zákazníků objednávající pravidelně tyto liquidy problém s chutí nemají. Teď kde je chyba?

www.kurakuvsen.cz | [email protected]

• Příspěvek se nezakládal na pravdě, byl na základě průkazných materiálů odstraněn.

• cena, dorucovaci čas

Reakce obchodu KuřákůvSEN.CZ

děkuji za Vaší recenzi, která je opět "hodnotná" a přínosná pro všechny, ale máte na ní právo :).

V dnešní době je hned několik srovnávačů cenu, třeba právě ten, na který jste teď psal, takže nechápu, proč si někdo objedná nějaké zboží, které se mu zdá drahé.

Co se doručení týče, tak 99% balíčků je doručeno do druhého pracovního dne, pokud tomu tak opravdu nebylo, což pochybuji, protože doručovací termíny neustále monitorujeme, tak nám napište na email [email protected] číslo Vaší objednávky (pokud jste jí tedy vůbec obdržel a nestornoval ještě před odesláním, jak to má ve zvyku konkurence, které se nedaří) a my Vám vrátíme celou částku za poštovné.

S přátelským pozdravem

www.kurakuvsen.cz | [email protected]

• Ani jeden ze zakoupených echomizérů nefunguje, tak jak by měl, po odzkoušení v ústech pachuť, nedá se to kouřit, a to ani z jednoho ze zakoupených, po odzkoušení prvního, jsem psala a u druhého jsem postupovala podle pokynů a stále stejné.

Reakce obchodu KuřákůvSEN.CZ

bohužel se ukázalo, že použitý knot v CE5tkách je špatný a Echomizer tak dostává nepříjemnou pachuť při e-kouření. Vše je v jednání s výrobcem a tento Echomizer byl již stažen z prodeje.
    Pokud se tak ještě nestalo, tak mne neváhejte kontaktovat, abych věděl o kterou se jedná objednávku. Domluvíme se na vrácení zboží, případně jiné kompenzaci za tyto Echomizery.

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.

• nevím

nevim

Došlo zboží, které jsem si objednal avšak špatně(neznalost)při komunikaci co stím mi nikdo neodpověděl neporadil a tak už tam nekoupím

Reakce obchodu KuřákůvSEN.CZ

děkuji za Vaší zcela neobjektivní recenzi na kterou však máte jistě právo.
    Vzhledem k čerpání dovolené (omlouvám se, že jsem na ní byl, ale jsem také jen člověk), o níž bylo informováno na hlavní stránce shopu jsem na všechny nevyřízené emaily odpovídal až v pátek. Jen nevím, který byl právě Váš, ale nejspíš Vám odpověď nepřišla, když píšete tuto negativní recenzi. Můžete prosím zkontrolovat spam koš, případně mě informujte na email.

• Dobrá komunikace.
    • Nevalná kvalita zboží.

Nekupovat atomizérky Ego-C. Příšerná kvalita zpracování, musel jsem je vyhodit.

• vysoka cena

Reakce obchodu KuřákůvSEN.CZ

vzhledem k tomu, že zde vystupujete jako Anonym, tak Vás považuji za konkurenci, která nemá sílu bojovat jiným způsobem.
    V případě, že se Vám zdají ceny vysoké, tak doporučuji příště nakoupit jinde. Je to Vaše svobodné rozhodnutí ke kterému Vás nikdo nenutil.

S přátelským pozdravem

www.kurakuvsen.cz | [email protected]

• Tento obchod má nekvalitní výrobky.

Při prvním použití nabíječky nám schořela a baterie u jedné s cigaret už nejde nabít a to tento výrobek nemáme ani týden!

• Možnost zakoupit zboží, které se nevyskytuje v obchodech v místě bydliště.
    • Při obdržení nekompletní objednávky nemá zákazník šanci na nápravu.

Česká pošta mi doručila neporušený balík. Po otevření jsem zjistil, že zboží je nekompletní. Při telefonické reklamaci této skutečnosti mi bylo řečeno, že to není možné, že zboží bylo před odesláním kontrolováno. Takže jsem prodělal cca 700 Kč, proto tento obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu KuřákůvSEN.CZ

Myslím si, že naše dohoda byla jiná a rozhodně jsem neodmítl věc řešit. Žádal jsem, aby jste reklamoval zásilku u České pošty (reklamaci musí podat adresát) a potom mne kontaktoval a domluvil se další postup. Místo toho udělen negativní komentář.....