• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• extrémně dlouhá doba doručení
    • paní strašně milá, ale řešení žádné

Zboží jsem obejdnávala pro manžela na výročí a na výročí nedorazilo. Obrovské zklamání, rozhodně nedoporučuji. Nechápu jestli si v pátek udělali volno, nebo posílají zásilky lážo plážo.. ještě si člověk zaplatí expresní doručení a takhle to podělají. Hrůza. Nikdy více. Čekala jsem týden, žádná aktualizace stavu objednávky na email.

Reakce obchodu kupsidrink.cz

veškeré objednávky, které nám dorazí do 14ti hodin odesíláme nejpozději následují den, garantujeme dodání do 72 hodin, státní svátek 28.10 bohužel způsobil průtah v dodání Vaší objednávky, žádnou službu expresního doručení neposkytujeme ale vždy vycházíme zákazníkům vstříc a v urgentních případech doručíme zboží osobně. Ještě jednou se Vám omlouváme za pozdní doručení, na další nákup Vám připravíme jako omluvu dárek a v případě, že si budete přát zboží doručit expresně, prosím napište nám to nebo zavolejte kolegyni a věřte, že se o to postaráme.

Přejeme krásný den

Váš Kupsidrink.CZ

• Zboží nedorazilo, do dnešního dne stále nemám info, kde se nachází objednávka.

• Dne 23.9.2021 jsem zaplatil 1368 Kč na Vámi zaslaný účet. Do dnešního dne mi nepřišla žádná zpráva ani zboží.

• sázel jsem na rychlost a snad i na cenu
    • objednáno 12. 7. 2021 16:34:47 je 20.7. 2021 a přesto, že to mělo být na Zásilkovnu v Havlíčkově Brodě, doteď nevím, kde je mnou objednané zboží
    • 13. 07. 2021 11:15:28 Příjem elektronických dat k zásilce.
    • 13. 07. 2021 13:23:11 Zásilka byla převzata řidičem a míří na depo
    • 13. 07. 2021 14:51:31 Příjem zásilky na podacím místě DEPO, Plzeň, Chebská.
    • 14. 07. 2021 07:29:31 Příjem zásilky na expedičním depu Jihlava, Hruškové Dvory 47.
    • Dál nic. Z Jihlavy do Havlíčkova Brodu je to pravda 27 km. A třeba chybí jen info, ale běžně nikam nevolám, abych si musel ověřit, kde zboží je. Prostě nemám informaci, že si můžu zboží vyzvednout.

Nevím, jak zhodnotit, vůbec nekritizuji něčí práci, ale bohužel v době, kdy si dopravu platím, očekávám, že si zboží budu schopen vyzvednout. Ale když nedojde, pak je to velmi velmi těžké :-)

Dobrý den kauly,

velmi nás mrzí nepříjemnosti s doručením zásilky. K jejich doručování náš eshop spolupracuje s externí dopravou a její práce je ve valné většině případů bezchybná...

Kupsidrink.CZ

• zboží skladem není skladem
    • nové zboží přijde použité/poničené

Při objednání nového zboží dorazil kus, který vypadal velmi použitý. U dražší lahve (limitované edice slivovice) dorazila poničená krabička, nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

zboží jsme pro Vás měli a doručili ho z jedné z našich poboček, za stav lahve se omlouváme, bohužel jsme si poničeného obalu nevšimli. Velmi rádi Vám nabídneme kompenzaci za vzniklé nepříjemnosti.

S úctou

Kupsidrink.CZ

Koupené zboží bylo prošlé. Je nutné důsledně kontrolovat datum spotřeby!

• Dobré ceny
    • Poslední dobou zhoršená kvalita obchodu. Naprosto nevyhovující komunikace, zboží "skladem" ve skutečnosti skladem není. Velice sebevědomá a neochotná paní mi volala po 5 dnech od potrvzení objednávky (veškeré zboží označeno příznakem "skladem"), že zboží není k dispozici. Paní byla natolik suverénní, že mi nabídla zrušení celé objednávky, to by bylo fajn, nebýt 2 dny před Vánocemi. Zboží jsem za stejnou cenu mohla objednat u jiných dodavatelů např. Gastroklub atp., kde jsou ceny stejné a nikdy nebyl s doručením problém.

Reakce obchodu kupsidrink.cz

Dobrý den, náš systém aktualizuje skladovost 2x denně. Za jednání kolegyně se omlouváme. Pokusíme se sjednat nápravu. Děkujeme

• Nereaguji na tel. Nedorucují zásilku ani po 14 dnech.

• Chabé zabalené zboží

S daným produktem jsem byl velmi spokojen ale absolutní nespokojenost je spíše ze strany dopravy a zabalení balíku. Balík mi dorazil poměrně brzy na to že bylo období Vánoc nicméně samotný balík dorazil pomačkaný a rozkopaný jako vyfouknutý Kopačák. Asi nejlepší byla reakce prodavače v zásilkovně který když to viděl tak mi jenom řekl ať nikam nechodím ale ať to zkontroluji hned tam na místě před ním abych měl nezaujatého svědka Pro případ že by bylo zboží poškozené nebo znehodnocené. Po otevření balíku nás čekalo 2. překvapení balíku bylo pouze pár nastříhaných proužků papíru ze skartovačky a pár proužků bublinkové fólie, sám prodavač se divil, Jak je možné že to láhev drahé skotské přežila. Určitě si v tomto obchodě na dobírku už nic poslat nenechám!

• Objednal jsem před více jak 3 týdny, byl to vánoční dárek. Protože obchod nepředal zásilku ještě ani dopravci, nemam dárek, zbytečně jsem utratil 1900Kč a ještě mi možná dojde 3l becherovka kterou nepiji

• Zboží bylo nekompletní a popisek k zboží neodpovídal skutečnost, k stížnosti se nikdo nevyjádřil proto reklamu posdilim na YouTube což neudělá dobrou reklamu . S pozdravem Ludvík Motl

Reakce obchodu kupsidrink.cz

Dobrý den, dodané zboží a to kalendář s miniaturami Jack Daniels je zabalený a dodaný od výrobce. Jaké miniatury jsou uvnitř tedy nejsme schopni kontrolovat. Pokud složení lahviček uvnitř neodpovídalo rozpisu na obalu za nedostatek se omlouváme.

• Na stránkách byly ještě 4ks, ale ve skutečnosti nebyli. Po týdnu jsem tam volal a teprve pak se to začalo řešit.

Reakce obchodu kupsidrink.cz

za komplikaci se omlouváme. Aktualizace skladových zásob probíhá 2x denně. Zřejmě muselo dojít k vyprodání během importu skladovosti.
    Prodlevu v řešení prověříme.

Po zrušení objednávky jsem dosud nevrátil své peníze

Objednané zboží nebylo do 21.4.2020 dodáno.Bez vysvětlení.

Reakce obchodu kupsidrink.cz

Vaše objednávka nebyla do dnešního dne uhrazena. Dle výpisu z karetního systému Vaše platba 3x neprošla přes platební terminál. O tomto by Vás měl poskytovatel platební brány informovat. Pokud si přejete objednávku expedovat prosím kontaktujte nás, můžeme zaslat na dobírku.

Děkujeme.

• Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu kupsidrink.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla odeslána přes dopravce Zásilkovna v termínu. Pokud Vám stále nebyla doručena prosím kontaktujte zásilkovnu nebo nás doručení prověříme.

Děkujeme.

Zboží putuje někde po republice. Z Plzně cestovalo do Brna. Předpokládám, že teď bude vezeno po trase Brno - Ostrava - Ústí nad Labem - Praha - České Budějovice a pak snad Městečko u Chotýšan. :-)

Dobrý den, přišla mi SMS, že dorazí řidič, ale nedorazil. Telefon nezvedl a zboží nemám!

• Zboží,které jsem potřebovala nejpozdeji do 22.8. a nyní je pro mě již bezpředmětné, dosud nedorazilo bez jediného vysvětlení.

Reakce obchodu kupsidrink.cz

Dobrý den, za komplikaci s doručením se omlouváme. Dle informací byla vaše objednávka vytvořena 15. 8. a ihned 16. 8. expedována přes Vámi zvolenou přepravu Uloženka. Bohužel dopravce zásilku doručil na výdejní místo až 27. 8. To jsme bohužel nebyli schopni ovlivnit a chyba je na straně přepravce. Za situaci se omlouváme.

• Nabidka sortimentu
    • Ma nejhorsi zkusenost s on-line nakupem. Dopraci “InTime” jsem doporucila, aby se nechal prejmenovat na LostTime /byl by to mnohem trefnejsi nazev/. V podstate jsem sest pracivnich dni stravila cekanim na ridice, ktery se nikdy neukazal. Notifikace s casem doruceni a tel. Na ridice, ktere prijdouna mail od teto firm jsou k nicemu a ridic telefon zasadne nebere a na textovky take nereaguje. Opravdu hruza. Kupsidrink.cz ma sice sirokou nabidku, coz jsem brala jako plus a maji i sortiment, ktery v obchodech v CR neni /za me velke plus/. Dokud budou pouzivat InTime k rozvozu - dekuji pekne, ale to se radsi bez pimm’s obejdu.

Reakce obchodu kupsidrink.cz

Dobrý den, za komplikace s dopravcem se omlouváme. Bohužel toto nejsme vždy schopni ovlivnit.