• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• automatické emaily chodí naprosto v pořádku
    • pokud potřebujete před nákupem informaci k produktu, odpovědi se nedočkáte

Před nákupem jsem se na zakupované zboží dotazovala, jelikož u produktu byl pouze základní obrázek a žádná bližší specifikace. Napsala jsem tedy email s dotazem, zda by mi k produktu mohli poskytnout bližší informace. Dotaz jsem zasílala 28.6. a doposud ( 1.8. ) mi na email nepřišla žádná odpověď. Rozhodla jsem se tedy zariskovat a zboží objednat, naštěstí s objednávkou bylo vše v pořádku - systém automatické emaily evidentně odesílá a expedice funguje bez problému. Pokud by byl ale s produktem nebo s objednávkou nějaký problém, myslím, že vzhledem k přístupu na prvotní email bych se vyřešení ani žádné zpětné vazby nedočkala.

děkujeme za hodnocení.
    Podle vás objednávka proběhla v pořádku, vše dodáno dle objednávky.
    Objednáno 2.7. v 18 hodin
    odesláno 3.7. a doručeno 4.7.
    Ale přesto nás nedoporučujete?
    Protože jsme údajně neodepsali na nějaký mail? Váš údajný mail jsme hledal ale bohužel nic nenašel. Bohužel nemůžeme odpovědět na něco co nám nedorazí.
    To zamrzí
    Tomáš

Rude customer service, sorry.. products arrived without problem though.. but in future, if you might have some problem with delivery, i am not sure the call center will be very polite.

Reakce obchodu kupplenky

obávám se, že jste si spletla eshop.
    Vaše objednávka byla odeslána 24.5. a doručena následující den, tedy 25.5.
    Netuším o čem píšete, kde jsme udělali chybu?
    Tomáš

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu, nýbrž přepravní společnosti.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Rychle dodani
    • Plenka roztrzena,problem vyrobce
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednala jsem si zboží v sobotu. Což dle zjištění byla obrovská chyba, zásilka byla zabalená až v pondělí,předána dopravci,který ji doručit až ve středu. Když člověk má malé dítě,tak potřebuje zboží nejlépe do druhého dne od objednávky, a to max...tedy Když jsem objednala v sobotu,předpokládala jsem dodání v pondělí...tedy za mne jsem psala mail,na který mi přišla dost arogantní odpověď, že mi přeji hodně štěstí s výběrem jiného e-shopu,který dodá zboží s takovou rychlosti jako oni.. tak samozřejmě,že existují jiné e-shopy,které doručí zboží hned na druhý den...a Ten si také pro příště zvolím. Za mne tedy ceny jako všude jinde na e-shopech,ale dodání v dnešní době úplně mimo...asi neobjednavat přes víkend..

Vážená paní Sněhotová,
    Objednávka přišla v sobotu 6.11.
    Odeslaná byla v pondělí 8.11.
    Po celou dobu během objednávky, jak u produktů tak v košíku jste byla informována že zboží bude odesláno v pondělí.
    Ano dopravce se bohužel o jeden den opozdil a doručil "až" ve středu.
    Bohužel asi nechápete že dopravci o víkendu nejezdí.
    Věřím, že si zákazníci udělají sami obrázek o tom jak se situace má.
    DOPLNĚNÍ
    vaše první zpráva:
    Před 4 dny jsem si objednala u Vás věci a ještě je stále nemám..před tím se to nikdy nestalo,ale to jste měli v nabídce službu přes zasilkovnu..ted jste ji tam neměli a byla jsem nucena zvolit balikovnu.. a 4 dny se mi zdá celkem uz dost...příště asi zvolím jiný e-shop.

Naše odpověď:
    1) zásilkovnu máme v nabídce stále, ale jak je známo mají váhové omezení do 5 kg
    2) objednáno v sobotu 6.11.
    odesláno v pondělí 8.11.
    rychleji to skutečně nelze. Pokud se podíváte na sledování balíku uvidíte, že balík je na cestě a měl by být dnes doručován.
    teoretické zdržení k dnešnímu dni je 1 den ( určitě ne 4 ), ale žádný dopravce negarantuje doručení do 2 dne
    3) Pokud nás jako eshop hodnotíte podle toho, že má dopravce, kterého jste si sama vybrala, jeden den zpoždění a chcete kvůli tomu hledat jiný eshop, tak tomu opravdu nerozumím. Ale přeji vám hodně štěstí při výběru spolehlivého eshopu, který odesílá objednávky s naší rychlostí.

Přeji pěkný den

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.