• bohatý výběr a pružnost v dodání zboží
    • nevím o žádných

dobrá cena,spolehlivost

• CENA
    • ZATÍM ŽÁDNÉ

VIZ VÝŠE

• Nabízí přehledně široký sortiment
    • Objednaný parfém NIAGARA od LR vůbec nevoní jako originál koupený před lety od dealera. Nejen že vůně je jiná (nezajímavá), ale i rychle vyprchá. Za 500 mi nestojí to dál řešit, ale je to zklamání.

Parfémy už do budoucna jen v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Kupník.cz

Dobrý den, vůně odebíráme přímo od výrobce- tedy společnosti LR. Svou kritiku tedy, prosíme, směrujte na obsah přímo na ně. Mrzí nás, že tohle odnášíme my a ne ten, kdo to vyrábí. Bohužel výrobu z naší strany neovlivníme. Dosud si nikdo ze zákazníků nestěžoval, pokud však budou reakce obdobné, není problém tuto vůni stáhnout. V kamenném obchodě seženete naprosto totožné a je možné, že výroba nyní dává nižší podíl vonných esencí. Zákon to ale umožňuje.

• nevím o žádných

spolehlivost

• rychlost dodání

• rychlost a dostupnost
    • nemá

• dobrá cena

• obchod má výhody že vám doručí nákup přímo domů

• náhodný výběr obchodu ale velmi dobrý
    • rychlé jednání
    • bezvadné doručení

obchod doporučuji
    moje zkušenost velmi dobrá
    jednání rychlé, spolehlivé a bezvadné

K obchodu som sa dostala náhodou, nakoľko ako jediní majú parfum, ktorý používa môj priateľ. Komunikácia s pracovníkmi pri probléme s platbou bola rýchla, okamžite sa snažili problém vyriešiť. Tovar dorazil v poriadku, s kvalitou som spokojná,vôňa dlho vydrží. Negatíva som nenašla, takže v budúcnosti si plánujem objednať znova.

• Zboží došlo v pořádku a brzy.
    • Je to O.K.
    • Žádné.
    • Není důvod nedoporučit.

Z tímto EMERGENCY SPRAYEM jsme manželkou velmi spokojeni.
    Zkušenosti velmi dobré.
    Ano.
    Protože jsme velmi spokojení.

• Bezproblémovost, komunikace.
    • Nevím

Doporučuji. Nejprve jsem měl strach, když budu platit převodem, aby mi zboží dorazilo, protože jsem se jinde už spálil. Ověřil jsem si pro jistotu telefonicky, zda nebude nějaký problém. Nebyl a na telefonu byl i velmi milý hlas :)

• Poradnu
    • Je daleko od mého bydliště

Na mé otázky se dostaly odborné odpovědi. Paní, co se mnou měla trpělivost, sortimentu rozumí a umí s ním pracovat. Nyní po několika dnech mohu potvrdit, že ví, co prodává.

• Rychlost, spolehlivost, možnost osobního vyzvednutí v Poštomatu

Za mě doporučuji !

Velmi dobrý.

• Dobre ceny a sortiment, ktery ne vsude maji
    • Chybi moznost platby kartou

Reakce obchodu Kupník.cz

Platební bránu pro platby kartou nabízíme již více jak rok. je však k dispozici pouze u určitého druhu dopravy, konkrétně u DPD a u zásilek do zahraničí. Platba kartou nám ubírá nějaká procenta ze zisku a tak u dopravy InTime, kterou z větší části dotujeme, si tohle již nemůžeme dovolit.

• Skvěla komunikace z obchodem. Příjemné a ochotné jednání po telefonu.
    • Zatím o žádných nevím.

Vstřícné jednání se zákazníky. Milý hlas po telefonu který vám poradí co a jak.

spokojena

Velice dobrý