• Nabízí přehledně široký sortiment
    • Objednaný parfém NIAGARA od LR vůbec nevoní jako originál koupený před lety od dealera. Nejen že vůně je jiná (nezajímavá), ale i rychle vyprchá. Za 500 mi nestojí to dál řešit, ale je to zklamání.

Parfémy už do budoucna jen v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Kupník.cz

Dobrý den, vůně odebíráme přímo od výrobce- tedy společnosti LR. Svou kritiku tedy, prosíme, směrujte na obsah přímo na ně. Mrzí nás, že tohle odnášíme my a ne ten, kdo to vyrábí. Bohužel výrobu z naší strany neovlivníme. Dosud si nikdo ze zákazníků nestěžoval, pokud však budou reakce obdobné, není problém tuto vůni stáhnout. V kamenném obchodě seženete naprosto totožné a je možné, že výroba nyní dává nižší podíl vonných esencí. Zákon to ale umožňuje.

• Seženete těžko dostupné zboží a komunikace ze strany obchodu je výborná.
    • Problém vidím jen s problematikou přepravy a doručení,logo kterým se prezentují se nezakládá moc na pravdě.

Reakce obchodu Kupník.cz

Jen pro vysvětlění ohledně dopravy:
    Máme smlouvu s DPD, která se vždy snaží vyjít maximálně vstříc. Tady ale vznikl problém v tom, že čas, kdy kurýr doručoval, se míjel s časem, kdy zákaznice byla doma. Z naší strany jsme tento problém vyřešili, i když paní odmítala přesměrování na jiné místo, výdej sousedům či ponechání u partnera Kurýra, kde si mohla vyzvednout v dobu, kterou vyhovovalo. Kurýr byl ochoten i dojet do práce, kde zákaznice pracovala, ale i tam byl problém v tom, vyjít na minutu ven a převzít zásilku. Takže problém nebyl s přepravou, ale spíš s ochotou to řešit i na straně zákaznice, což nás mrzí. Ani DPD si nezaslouží záporné hodnocení, protože kurýr ve finále jenom kvůli této paní musel udělat takové změny, které jeho službu zbytečně prodloužily... Dost nefér vůči nám i dopravci. Ale to je holt česká povaha....
    A dvě hvězdičky za dodací lhůtu, kdy my odeslali a druhý den bylo doručováno, to je také pro nás dost smutné :(