• do obchodu se neda a zjistit proc neni doruceno.

Perfektní domluva ohledně výrobku

Klidně si stáhli peníze z karty i když zboží nebylo na skladě a vrácení peněz poněkud trvá

Reakce obchodu kupdevold.cz

mrzí nás vzniklé komplikace spojené s Vaší objednávkou, bohužel jsme Vámi objednané zboží měli chybně naskladněné v jiné velikosti.
    Co se týče stažení platby, tak to bohužel neovlivníme, celou transakci autorizuje poskytovatel platební brány kterou jste při dokončení objednávky zvolila. Vaše peníze byly odeslány zpět na Váš bankovní účet.

Děkujeme za pochopení.

Tomáš, kupdevold.cz

Když neměli požadované triko na skladě, tak se mi hned ozvali a objednávku mu doplnili o jiné.

• Po týdnu není po objednávce ani vidu ani slechu - pouze jsem obdržela tento dotazník... telefonní kontaktní číslo je vypnuté

Reakce obchodu kupdevold.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Ihned po objednání Vám byl 1.12.2023 zaslán email s informací ohledně stavu Vaší objednávky, dnes bylo telefonicky zjištěno, že email zákaznici zapadl do nevyžádané pošty. Vše vyřešeno a zásilka odeslána.

Tomáš, kupdevold.cz

Velká spokojenost

• Super nabídka
    • Skvělá komunikace

• celkem pružná komunikace se zákazníkem
    • zboží , které inzerujete nemáte skladem, týká se velikostí i sortimentu

Objednala jsem 2 ks triček, které mely byt skladem a zaplatila kartou, před 2 týdny. Dosud mi nepřišlo potvrzeni emailem. Po tydnu jsem do firmy volala a sdělili mi, ze ani jedna polozka neni skladem, ale daji mi vědět. Další týden se neozvali a dnes byl i vypnuty telefon.... kupujte jinde.

Reakce obchodu kupdevold.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a velice se Vám omlouváme za způsobené komplikace.
    Byli jsme domluveni, že jakmile naskladníme Vámi objednané zboží ozveme se, bohužel se nám zpozdila dodávka nové kolekce, která se o týden protáhla oproti původnímu plánu.
    Dle telefonické domluvy bylo vše dořešeno a peníze vráceny zpět.

Tomáš, Kupdevold.cz

Výběr, přehlednost, rychlost

Objednal jsem, přišlo to. Vše OK.

Perfektní servis, rychlé odeslání, obchod mohu jen doporučit.

• Nabízeli skladem a potvrdili do objednávky zboží co mi následně s omluvou řekli ,že nemají.

Ochota a vstřícnost

Rychlé dodání i vrácení peněz

Reakce obchodu kupdevold.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho internetového obchodu.

• Možnost osobního odběru

Reakce obchodu kupdevold.cz

moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho internetového obchodu.

• Dlouhá doba dodání

Objednáno před týdnem , obchod zřejmě nereaguje ani na uvedený telefon se nedá dovolat.

Reakce obchodu kupdevold.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Velice se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Dle telefonické domluvy bylo vše dořešeno a zásilka doručena.
    Technické problémy s naší zákaznickou linkou jsou již vyřešeny.

Děkujeme za Vaši trpělivost.

• Nekomunikuji

Reakce obchodu kupdevold.cz

Zakoupené zboží bylo doručeno po telefonické domluvě.

Technické problémy s naší zákaznickou linkou jsou již vyřešeny.

Děkujeme za Vaši trpělivost.

Tomáš, Kupdevold.cz

• nebyl problém

Karel, Kupdevold.cz

Nemám zkušenost objednával jsem poprvé