• Kvalitní zboží.
    • Dobré ceny.
    • Nic.

Spokojenost.

Reakce obchodu kupdevold.cz

moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho internetového obchodu.

Karel, Kupdevold.cz

Super zboží,mám sukni,vestu a přemýšlím o bundičce.Velká spokojenost

Reakce obchodu kupdevold.cz

Jsme velice rádi, že jste spokojena s kvalitou námi nabízeného zboží.

Tomáš, Kupdevold.cz

Zboží bylo zaplaceno, následně sděleno, že už není.

• Výhodné ceny

• objednané zboží nedorazilo

• 1 zpráva z obchodu - položka není
    • Nedodáno

• Skvělá komunikace, rychlé dodání zboží

Přes dosti negativní recenze jsem zboži objednal, navíc raději na dobírku, ale vše proběhlo bez nejmenších problémů. Takže já mohu doporučit.

• Vstřícnost komunikace Tento obchod a lidi v něm Hospod Boh jim zehnaj Amen.

Moc doporucuj že svého pohledu se Diki Hospodu Bohu Otcu Panu Kralu Jeziši Kristu lidi laskavy vstřícní vše tak jak má Bit Hopod Boh Otec Pan Král Ježíš Kristus Duch Svety pozehnaj Tomuto Obchodu a jich rodinám Amen Šalom.

• Levnější než kdekoli jinde
    • Špatná komunikace
    • Neaktuální stránky
    • Dlouhá dodací doba

Špatná komunikace, odepsání jim trvá min. 3 dny. Nemají aktuální stránky. Svetr měli skladem na stránkách, ale ve skutečnosti ne. Zboží jsem objednal v neděli. Že svetr není skladem mi napsali ve středu odpoledne. Bylo mi slíbeno, že za 14 dní v pondělí budou balík odesílat. Další pondělí (za další týden) mi večer napsali, že svetr není a nevědí kdy bude a odkazovali se na plné vytížení výrobce. Ztratil jsem s nimi celé 3 týdny. OBJEDNÁVKU JSEM ZRUŠIL A SVETR OBJEDNAL JINDE. A ejhle svetr jsem měl doma na druhý den. Možná jsem měl pouze smůlu, ale po své zkušenosti obchod nemůžu v žádném případě doporučit.

Doba dodání cca 3 dny, což je v dnešní době “delší” doba, ale nevadí, z recenzí zde jsem s tím počítala. Vše v naprostém pořádku a doporučuji.

• dodržení uváděných termínů, dobrá komunikace, ochota při doplnění či změně objednávky, přehlednost stránek + dostatek informací

I když jsem zboží nakonec bohužel musel z důvodu nepadnoucí velikosti vrátit, zkušenosti s obchodem jsou dobré. Peníze mi byly vráceny obratem.

• Žádná !
    • Dlouhý termín pro dodání zboží, telefonicky jsou nedostupní na jejich čísle 774117088, nevrací peníze za vrácené zboží v zákonné lhůtě 14 dnů i přes dvě e-mailové urgence !

Obchodu se vyhněte zdaleka, pokud si chcete uchovat nervy v pořádku ! Doufám, že je ČOI poučí, jaké jsou jejich povinnosti ve vztahu k zákazníkům !

přehlednost, rychlost

Není co chválit

objednané a předem zaplacené zboží bohužel už nebylo, ale velmi oceňuji vstřícný přístup a pomoc v problému mnou špatně uvedeného účtu pro vrácení peněz

• Rychlost dodání zboží
    • vstřícné jednání

• rychlost dodání
    • komunikace

• Osobní kontakt, nabídka alternativního zboží, rychlost dodání

• Skvělý přístup k zákazníkovi