• Dobré ceny, výrobky
    • Bezproblémové vracení
    • Bezproblémové vracení má stinnou stránku: VELMI často Kulina pošla už rozbalené zboží, aniž by to deklarovala. Stejně tak je časté, že je zboží např. poškrábané.
    • Odeslání pár dnů trvá

Všechno zboží co jsem u vás koupila bylo podle mých představ,jsem spokojený zákazník.

• Příjemne prostředí
    • Ochotný personál
    • Dostupnost MHD

• Velký výběr zboží
    • Dobré ceny
    • Rychlost doručení

• Skvělý servis, produkty i rychlost dodání

V obchodě Kulina nakupuji již dlouho a vše je vždy perfektní, produkty velmi kvalitní a zákaznický servis je také skvělý.

Úžasné věci, kompetentní a vstřícní lidé v obchodě. Mohu jen doporučit.

• Výběr kvalitních výrobků

Dlouhodobá dobrá zkušenost s tímto obchodem.

• slevy
    • komunikace

neznám

Vždy vše v pořádku.

Děkuji za slevu ... i komunikaci..

Reakce obchodu KULINA

vážíme si Vašeho času a ochoty vyjádřit svůj názor na náš obchod. Je nám velmi líto, že jste nedoporučil naše služby, i když si ceníme Vaší pochvaly ohledně poskytnuté slevy a komunikace.

Upřímně nás mrzí, že očekávání z nákupu nebyla naplněna. Rádi bychom zlepšili naše služby a zajistili, aby každý zákazník od nás odešel s pozitivní zkušeností. Bohužel neevidujeme žádnou přímou komunikaci či telefonní hovor, abychom lépe porozuměli Vašemu zklamání. Pokusíme se Vás tedy sami kontaktovat a zjistit, co můžeme zlepšit.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] / telefonní lince +420 227 272 733 . Rádi Vám pomůžeme a zlepšíme zážitek s naším obchodem."

S přáním hezkého dne
    Centrum zákaznické péče,
    Kulina

• Zboží přišlo rozbité, Kulina okamžitě vyřešila reklamaci a zaslala mi nové zboží .
    • Rychlé dodání, skvělý servis.

Vše OK

Dlouhodobě nakupuji, kvalitní zboží, rychlé vyřízení.

• Velký výběr kvalitních produktů

• Velmi, velmi kvalitní obchod. V e-shopu obchodu jsem si objednal už ani nevím pokolikáté. Vždy velká spokojenost s kvalitou dodaného zboží, rychlostí vyřízení objednávky a v neposlední řadě vždy, s ohledem na křehkost zboží, velmi dobře zabaleno. Moc chválím a jednoznačně doporučuji!
    • Nevýhoda obchodu - nic, není, neexistuje.

Vše je uvedeno viz výše. Nemám jiného co dodat.

Osobní odběr zdarma, kvalitní zboží

Skvělá nabídka zboží

• kvalitní zboží
    • transparentní komunikace
    • bezproblémové vrácení (odstoupení od smlouvy)
    • poměrně přehledný web

Vše Ok.