Zboží ještě nedorazilo, nemůžu ho hodnotit. Zaslání tohoto dotazníku se mi zdá zcela nevhodné.

Reakce obchodu Kufřík.cz

Dobrý den, moc se omlouváme za zpoždění, čekali jsme na chybějící komponenty. Již je však odeslána a měla by co nejdříve dorazit. Ještě jednou se omlouváme za komplikace a přeji hezký den, Kateřina z Kufříku

• zaplaceno 13.10.20, do dnešního dne 23.10. 20 , nepřišlo

Reakce obchodu Kufřík.cz

Dobrý den, pane Nevyhoštěný, moc mě to mrzí a omlouváme se, zásilka od nás odešla, ale zatoulala se na depu PPL; dnes odesíláme novou zásilku a tu původní vystornujeme. Ještě jednou se omlouváme za komplikace a přejeme hezký den, Kateřina Drdlová

Mám od Vás loutkové divadlo - celou krabici - s mnoha pohádkami, ve kterých nám chyběla Šípková Růženka a Sněhurka, kterou jsem si před nedávnem objednala. Bohužel jsem si při objednání nevšimla, že součástí balíčků loutek (jak by měl u uvedených pohádek) není princ a královna, které nám teď chybí. Ale při pomyšlení objednání pouze malé sady loutek, kde by byl princ a královna a při nové platbě poštovného a balného, se mi tyto pohádkové postavičky objednávat nechce. Je škoda, že nejsou součástí těchto dvou pohádek. Nevím jak, ale budu si muset asi nějak pomoci. Třeba udělám "Jeníčkovi" z pohádky Perníková chaloupka nějaký plášť a bude z něho princ. Doporučovala bych k těmto pohádkám chybějící postavičky dodat a třeba i klidně o tyto kusy cenu navýšit. Milena Hrbáčová

Dobrý den, paní Hrbáčová,
    velice děkujeme za reakci. Dovolíme si jenom pár slov na vysvětlení; co se týče balíčků Šípkové Růženky a Sněhurky, jedná se pouze o doplňky k pohádce. Dříve jsme nabízeli kompletní balení těchto pohádek, kde byly všechny postavy, ale cena byla výrazně vyšší. Navíc se potom často stávalo našim zákazníkům, že se jim postavy začaly zdvojovat, což se týkalo zejména loutek, které vystupují takřka v každé pohádce: král, princ, královna atd. Často jsme potom slyšeli, že stačí král pouze jeden a k dalším pohádkám doplnit chybějící postavy pouze v podobě doplňkových balíčků.

Je těžké vyhovět všem zákazníkům; snažíme se poskládat kombinace loutek tak, aby se téměř nikde nezdvojovaly a zákazníci neplatili peníze navíc za postavy, které již mají. Ale na druhou stranu je jasné a naprosto to chápeme, že pokud zákazník ještě řádné loutky nemá, tak mu pouze doplňky nestačí ...

Každopádně ještě jednou mnohokrát děkujeme za reakci a budeme do budoucna zvažovat, že vedle doplňků opět zavedeme kompletní sady pohádek, které vždy budou obsahovat všechny potřebné loutky a zákazník již nebude muset přemýšlet, zda-li mu nějaká loutka chybí či nikoliv. Kateřina Drdlová, Kufřík.cz