• Rychlé doručení
    • Žádný efekt, a za tu cenu?

• Nic nefungovalo

Nic z toho nefungovalo

• zakoupil jsem semínka vzácných kaktů, ale ani jedno z 20ti ks nevyklíčilo (při dodržení daného postupu)

• Popis zbozi na webu neodpovida skutecnosti

• dostal jsem vse co jsem objednal
    • nabizene produkty jsou k nicemu asi tak
    • kokoti

• Komunikace s prodejcem
    • Velký výběr zboží
    • Zakoupené bylinky nemají žádné efekty
    • Buď se jedná o podvod, nebo o velice špatnou kvalitu

Ztráta času a peněz. Kratom nemá žádné účinky, chutná jako zelený čaj. Dále jsem si zakoupil Kannu, bílý leknín a Mexican tarragon. Ani jeden z těchto "sběratelských předmětů" se ani z dálky nepodobá účinkům popsaným na internetu. Tudíž buď je zboží nekvalitní, nebo je nekvalitní prodejce a podvádí lidi. Anebo, samozřejmě, je tu taky možnost, že jsou bylinky zbytečně přeceňované a buď fungují jenom na někoho, nebo opravdu nemají mít žádné účinky. Tak či tak, můj nákup skončil zklamáním a ať už se chyba vyskytla kdekoliv, určitě bych ho znovu neopakoval. Obchod a jeho podpora jsou skvělé, zboží ne.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• zboží dojde, ale je ho směšné množství a neúčinkuje

• Extrakt vôbec nemakal

• Dobré předání, bezproblémová doprava a fyzický stav zboží
    • Podvod, žádný kratom to není

Objednal jsem si testovací balíček tří kratomů. Dostal jsem sice tmavě zelený prášek, ale řekl bych, že jsem obdržel pouze Matcha Tee. Chutná to stejně, má to stejné vlastnosti i účinky. I kdyby to opravdu byl kratom a ne podvod, tak při užití 5g, což je údajně maximální bezpečná dávka pro začátečníka, se nestalo doslova vůbec nic
    Takže je to jako kdybyste si koupili trávu, kde je jenom CBD. Možná je to reálné, ale určitě ne funkční. Určitě nedoporučuji.

Podvod na blbých, užil som 4 balíčki naraz, jeden nespravil nič tak 4.Moja zelená čo pestujem na balkóne má aspoň nejaký záber, váš produkt žiaden, Všetkých známich vystrýham pred vašimi produktmi.

Reakce obchodu kryptonit-kratom.cz

opravdu nás mrzí, že jste nebyl spokojený. Bylinky, které na eshopu prodáváme jsou samozřejmě legální a proto nejspíše nemají stejné účinky, jako Vaše "zelená, co pěstujete na balkóně." Bylinky je potřeba si pečlivě vybrat a přečíst popisky pod produktem. :)

Tým kryptonit-kratom.cz

• výhodou byla rychlost dodání do zásilkovny, v rámci Brna to tam bylo druhý den
    • zboží nefunguje a to nijak .. po energetických kapslích jsem usnul i když jsem nebyl nijak zvlášť unavený, prášek je ve skutečnosti jen kofein, kterej u jiných výrobků uvádíte jako kofein u toho boostu jste, ale napsali nějaký chemický vzorce, což mi přijde poněkud matoucí a možná to má jen zvýšit prodejnost ...

celkově jsem velmi zklamaný a už si zdě neobjednám, ačkoli jsem to měl v plánu

Reakce obchodu kryptonit-kratom.cz

mrzí nás, že jste z produktů získal takový dojem, ale "bohužel" prodáváme pouze legální produkty a naše energetické prášky i další produkty musí splňovat zásady EU. Složení které je napsáno na obalu, výrobky skutečně obsahují a pokud nevíte co znamenají " nějaký chemický vzorce", tak příště doporučujeme jejich nastudování, abyste věděl, co kupujete.

Tým kryptonit-kratom.cz