Objednávka: u Krybar čís.17120183 Vytvořená 2018-04-09 12:21:10
    Vrácení zaplacené žálohy.
    Dobrý den,důrazně Vás vyzívám k okamžitému navrácení zaplacené částky 5 674 Kč. na Váš ůčet za nedodané žboží Tatramat EVO 120 !!!
    Detaily objednávky OBJEDNÁVKA: 17120183 Vytvořená 2018-04-09
    Častku poukažte na můj účet 21582----/0600
    Václav Messner
    Dovolat se prodejci nelze vyzvání (píská)fax!
    odpoledne jdu na Polici ČR podat tresní oznámení na Podvodný obchod Elektro Krybar.

Firma zřejmě jen postavená na okrádání zákazníků. WWW stránky přestaly fungovat, na email nikdo nereaguje, telefon pouze fax. Dle mého názoru pouze PODVOD, kde nabízí slevu za platbu předem atd...Naštěstí na toto jsem se nenechal nachytat

• strašná zkušenost
    • po objednání zaslali potvrzení a fakturu. Pak jsem zjistil, že jsem naletěl. Teď doufám v úspěšnost práce policie ČR. Kdo jste již zaplatili na nic nečekejte a řešte vše s policii ČR. Zmátlo mě, že Krybar figuruje na Heurece a to i s pozitivními zkušenostmi. Očekávám vyjádření Heureky! Velmi drahá zkušenost!

Ubožáci.

• Obchod již neexistuje, jsou to podvodníci, je na ně podáno několik trestních oznámení včetně toho mého!

Nikdy u nich nic nekupujte, přijde vám akorát pokyn k platbě a platební údaje, ale to je všechno, zboží nedorazí, komunikace nulová, a jsem v kontaktu s dalšími lidmi, kteří jim naletěli a na policii říkali, že je nás víc. :(

• Pozor! Podvodný obchod:

Zboží jsem objednal, chtěli platbu předem na účet, žádná jiná možnost nebyla... , apk už se neozvali, na telefonu je fax, atd.

• Neni funkcni telefon a nemam zadny info, prestoze jsem zaplatil pred tydnem
  • POZOR PODVODNÁ FIRMA

Po potvrzení objednávky žádná reakce. Zboží nedodáno. Jen ticho. Katastrofa.

od objednávky nekomukují, zboží neposlali!

• Obchod po mně chtěl peníze a poté zmizely i jejich webové stránky.
    • žádná
    • zřejmě podvodná firma, podali jsme trestní oznámení
    • nekomunikuje mailem
    • nedá se na ni dovolat
    • nedá se nyní ani dostat na stránky
  • Podvodná firma. Zřejmě fiktivní.

podvod, zbozi mi nebylo doruceno a a ni penize naspatek

• stranky zmizely

• jsou to podvodníci

Dobrý den společnosti krybar.cz jsem odeslala 5389 kč za pračku a behem tří dnu byla spolecnost smazana nejde dohledat , pračka nepřišla, nikdo mi peníze nevratil , a nikdo se neozýva nevím co s tím už to vyšetruje policie. kristyna

• Nekomunikuje, jeví se jako podvodný e-shop

• Podvodníci

No jo, co se dá dělat, podezřele levné zboží láká a nalákalo i mě. Neodradil mě ani fakt, že poštovné při platbě předem je 100 Kč a při dobírce 500 Kč ... no chybama se člověk učí. Tedy případ nahlášen na PČR i na ČOI, tak doufejme, že páni obchodníci trestu neujdou :)

• Podvodníci - nejprve slušná a vstřícná komunikace, po zaslání platby už žádná reakce.

Dnes jsem podal trestní oznámení a v posledním týdnu nás takových bylo v různých městech ČR víc, vyšetřování je už v běhu. Ostatním poškozeným doporučuji nezabývat se posměváčky a postupovat stejně - stačí zajít na nejbližší služebnu PČR (ne na městskou policii jako nejprv já :-) ), kde s vámi vše sepíšou a předají vyšetřovateli ostatních případů. Hodina investovaného času stojí za pocit, že lumpům jejich lumpárna tak snadno neprojde.

• už nefunguje
    • podvodníci

tady je krásně videt hloupost lidí, eshop který měl poslední recenzi někdy v 2015 má u zboží výrazně nižší ceny než ostatní a způsob platby je převodem + levné poštovné nebo na dobírku kde cena dopravy je přes 500,- což už je samo o sobě do očí bijící, schválně jsem objednal zboží na dobírku, obchod dokonce ihned reagoval na dotaz ohledně zboží ale týden utekl a zboží nikde, no kdo by to čekal, přeju všem podvedeným úspěšné vrácení peněz i když ta šance je minimální, podvodník má většinou peníze již rozházené
    jediné co mě zaráží co takový podvodný obchod dělá tady na heurece ...

Také jsem se nechala podvést, zaplatila jsem převodem pračku a nyní se nikdo neozývá!!! :((( Nevíte, jak postupovat dál? A stránky už nejsou funkční. Bože já jsem blbá. :(