• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• dopravce,IN TIME je na nic,nechal balik u sousedu aniz by me predem informoval.Dorazila akorat zpráva ze si ma balik vyzvednout u sousedů....

Reakce obchodu KrmivoVýhodně.cz

Za komplikace s dodáním zásilky se omlouváme. Jednání řidiče budeme řešit s daným dopravcem.
    Tým KrmivoVýhodně

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Lhůta dodání
    • Špatné označení výdejního místa

Reakce obchodu KrmivoVýhodně.cz

za delší dodací lhůtu se Vám omlouváme, chyba byla na naší straně a velmi nás to mrzí.
    Změnit označení výdejního místa Uloženka.cz bohužel není v naší kompetenci, neboť se jedná o partnerskou výdejní společnost, avšak bude naší snahou Váš názor presentovat dále.
    Tým KrmivoVýhodně.cz

• nevím, asi žádné
    • na internetových stránkách zobrazovali k nákupu ještě 3kg granulí navíc, ale ty nedorazily

klamavá reklama, mohla jsem stejné zboží koupit levněji

Reakce obchodu KrmivoVýhodně.cz

předem se Vám musím omluvit za naši chybu. Trochu mě však mrzí a zároveň i zaráží Váše reakce.. Nechápu proč jste nám nejprve nezavolala, nebo nenapsala na email. Věřte mi, že nás to velice mrzí, to by se samozřejmě stávat nemělo.. Zjistím si o kterou objednávku se jednalo a následující pracovní den na Vaši adresu posíláme s omluvným dárkem, námi nedodané 3kg balení. Poštovné hradíme my. S omluvou za tým KrmivoVýhodně.cz Doležel Tomáš

Jen splním, že zákazník dostal obratem na naše náklady výše zmiňované 3 kg balení..