• polozku, ktoru som potrebovala na inom eshope nemali
    • Moj prvy a zaroven posledny nakup. Tovar mi bol dodany az po dvoch mailovych urgenciach, nedostala som ziadnu informaciu o zaplateni, bez urgencie ani informaciu o odoslani tovaru, cely tento proces trval dva tyzdne a tovar nakoniec dorazil zle zabaleny a znehodnoteny

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

Za vzniklou situaci se velice omlouváme, ale zásilku jsme 1.9. předali přepravci v pořádku. Její pozdní a špatné doručení bohužel nemůžeme ovlivnit.
    Děkujeme za pochopení

Velice rychlé dodání, výborná komunikace

• zatím nic
    • objednané zboží neměli
    • o stavu objednávky dali vědět pozdě
    • stále mi nevrátily peníze zpět

Komunikace s tímhle obchodem se mi nezdá zrovna nejrychlejší. V pondělí paní psala Vaše částka vám byla převedena zpět na účet, dnes je pátek a stále nic. Tento obchod nedoporučují. Za mě ne!

• doprava zdarma
    • příznivé ceny
    • výborná komunikace
    • nemožnost platby online

S obchodem jsem spokojená, jen trochu doladit přepravu a platby. Rozhodně doporučuji k nákupům.

• Doprava, je problém. Dopravce nenapíše ani email ani SMS kdy budou zboží doručovat. Potom se strašně diví ,že není nikdo doma.

• Široká nabídka
    • -

5xhvězdička

• Cena, rychlost
    • Nevím

Velmi příznivá cena produktu, rychlé vyřízení a dodání vybraného zboží

Dlouhá dodací doba, mají docela bordel v platbách. Čekala jsem týden po zaplacení a nic. Pak mi přišel email, že jsem nezaplatila. Telefon nezvedali nebo byl stále obsazený.Až po mém upozornění přes email se daly věci do pohybu a zboží přišlo hned druhý den. Snad to byl ojedinělý případ.

• nevím

Obchod je přehledný

• objednávka udělána z důvodu, že jsem klec potřeboval rychle pro štěně, které nám ten den mělo přijít domů.. Objednal jsem zde, protože byla uvedena jako skladem. Evidentně nebyla a obchod se ani neráčil ozvat, že ji nemá.. prostě jsem nedostal žádnou informaci a čekal jako, že je vše v pořádku, jenže v úterý, kdy měla přijít jsem se nedočkal a nedočkal jsem se už nikdy.. TAKŽE NEDOPORUČUJI, NESERIÓZNÍ JEDNÁNÍ, JEDEN Z MNOHA UBOHÝCH E-SHOPŮ..

hrůza děs, kdyby byla nějaká licence na e-shopové podnikání, měla by být e-shopu odebrána, takovýto obchodníci na trh nepatří.

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

v den objednání Vám byl odeslán e-mail o informaci, že klec bude dodána o den déle než byl Váš požadavek. Na stránkách bylo uvedeno dodání do 1-2dnů.
    Zkuste jestli e-mail nespadl do spamu.
    Čekali jsme na Vaše potvrzení, na které máme v takovém to případě nárok. Ani telefonicky se nám s Vámi nepodařilo spojit. Potvrzení e-mailem nepřišlo, tak byla objednávka považována za zrušenou.

S Pozdravem Krmivo-ihned.cz

• komunikace
    • ceny

obchod určitě doporučuji, odpoledne jsem objednala a druhý den bylo krmivo doma

• Velká spokojenost

Rychlé doručení

• rychlost vyřízení objednávky
    • nevím o žádných

tento obchod doporučuji, je hezký, přehledný, ceny přívětivé

• nízká cena

• Dodávka zboží trvala příliš dlouho.

• Potřebné zboží za přijatelné ceny

Spokojenost s nákupem

• Nízká cena.
    • Mírně nepřehledné stránky.

Bez problémů.

• Rychlost, slušnost, korektnost.
    • Nenašel jsem
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• - rychlost dování
    • - zboží skladem
    • - v dané době nejlepší cena
    • - chybně zadaná doručovací adresa. Museli druhý den doručit znovu.

- spokojenost