+ rychlé jednání, dobré ceny

- nejde platit on-line kartou

• Mnou vybrané krmivo nebylo skladem, ale myslím, že na eshopu bylo psáno skladem. Po týdnu čekání, jsem tam zatelefonoval a paní mi řekla, že nemají a nevědí, kdy mít budou, tak jsem objednávku zrušila a poprosila o potvrzení zrušení objednávky emailem. Už nic nepřišlo. Ještě, že jsem neplatila předem.

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

Dobrý den, krmivo , které jste si objednala není skladem dlouhodobě, jak bylo vedeno na stránkách i v dobu Vaší objednávky a je tomu i nadále.
    Objednávku jsem na základě společné domluvy zrušila, pokud Vám nedorazil e-mal o změně stavu objednávky zkuste prosím zkontrolovat složku spam či hromadné.
    S pozdravem Krmivo-ihned.cz

• Dlouhá dodací lhůta, gramáž granulí neodpovídá nabídce.

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

Dodací doba Vaší objednávky byla delší z důvodu, že jste objednala zboží, které nebylo skladem (jak bylo uvedeno u zboží)
    A jelikož se od posledního naskladnění změnila gramáž z 2,27 kg na 1,86kg. Přibalili jsme Vám ještě 340g balení navíc.
    Krmivo-ihned.cz

Vše OK.

• Rychlé a bezproblémové dodání
    • ochotná paní se vstřícným jednáním

• dobrá cena, dobrá komunikace

• dobrá komunikace

• Rychlé doručení, velmi milá a ochotná obsluha, profesionální přístup a rady.

Rychlá komunikace a dodání zboží

• Naprostá spokojenost. DOPORUČUJI

• Rychle virizeni objednavky
  • Trvalo jim týden mě informovat že objednané zboží nemají a mít nebudou.
    Přesto na svých stránkách dále uvádějí že je zboží skladem. Nikdo se neobtěžoval zavolat jestli nechci změnit objednávku.
    Díky jejich laxnímu přístupu jsem propásl týden dopravy zdarma na heurece.

velice se omlouváme.
    Bohužel byl výpadek u dodavatele a ten nám nedokázal sdělit kdy zboží bude. Krmivo Faraon jsme již naskladnili proto se opět objevuje skladem.
    Pokud máte stále zájem, kontaktujte nás na e-mail.
    S dopravou zdarma jej v pondělí odešleme.

překvapila mě delší doba dodání, ale jinak obchod OK
    po dotazu mi bylo rychle odpovězeno a zboží druhý den dorazilo

Přímo bleskové dodání, vše naprosto bez problémů, doporučuji všem.

• komunikace nula
    • nepravdivé informace o odeslání zboží
    • skladem není skladem
    • již nikdy více

Objednávka v neděli, zboží skladem, ve středu odpoledne volám v jakém stavu to je, odpověď bude dnes odesláno. Odesláno nebylo ani po jedenácti dnech, nic nepřišlo, mailový dotaz na číslo zásilky a dopravce bez odpovědi, telefon nikdo nezvedá. Psa by nechala chcípnout hlady...

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

Zásilka byla odeslána v den Vašeho telefonátu a od té doby byla již 2x bezúspěšně doručována. Dnes má být doručena na poslední pokus.

• Dobrý den, 23.10 jsem u vás objednával zboží. Několikrát jsem neúspěšně volal o termínu dodání. Zboží už ani po 14 dnech neposílejte, ty granule si spapkejte sami a s obojkem si taky poradíte.

Nikdy si tady neobjednávejte ani co uvádí jako skladem!!!

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

Objednávka na granule a obojek k nám dne 23.10. ani jiný den nedorazila.
    tým Krmivo-ihned.cz

• Pokud chcete čekat a nedočkat se, objednávejte!

Ne a ne

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

Vaše objednávka byla vyřízena v termínu a v den Vašeho telefonátu byla doručována (dle dispečinku PPL).
    Zásilka byla následně odmítnuta.

• No prostě katastrofa. Nikdy si u téhle "firmy" v paneláku neobjednávejte. Zboží Vám ani po urgencích nepřijde. Pokud budete platit dopředu, už nikdy neuvidíte ani peníze.

Nikdy více. Hrůza!

Reakce obchodu krmivo-ihned.cz

bohužel Vaši recenzi nedokážeme přiřadit k žádné objednávce.

super

• Zboží objednáno, přišlo počítačem vygenerované potvrzení objednávky. Po týdnu žádná reakce ze strany obchodu, bohužel ani telefon nikdo nebral . Po deseti dnech jsem objednávku zrušila a objednala zboží jinde.