• velmi rychlé dodání

Drahá doprava za asi 190 Kč, která je uvedena jako speciální pro mražené a pak přijelo uplně normální GLSko s normálním balíkem, který prý stojí 90 Kč. Ano, v krabici byl polystyren, ale objednávat to každý týden, tak si za chvíli můžete obložit barák. Co s tolika odpadem pořád? Maso je naprosto špatně popsané. Na faktuře je z 80% něco uplně jiného než na samotném mase takže nevím co krmím. A většinu masa nikdo nechtěl žrát. Hlavně to tepelně opracované, jenže to na balení právě není řádně označeno.

• Dlouhá dodací doba

• Obchod nekomunikuje - objednané zboží nemají v požadovaném počtu, ač bylo uvedeno skladem. Stále čekám na dodání. Až na můj dotaz jsem se tuto informaci dozvěděla.

Již jsem nakupovala podruhé - poprvé byla také dost dlouhá doba dodání.

• Nulová komunikace.
    • Zboží jež bylo nabízeno s tetmínem do 24 hodin, je i po 14-ti dnech do 24 hodin a zboží stále nemají.

Už radĕji nakupuji jinde.

• Kamenná prodejna v Ostravě
    • Objednané zboží nedorazilo

Zboží, u kterého bylo uvedené doručení do 3 dnů, jsem objednávala před 15 dny. Před týdnem jsem do obchodu volala, bylo mi řečeno, že dodavatel jim zboží nedodal, ale že budou vytvářet další objednávku. Do dnešního dne nemám žádnou reakci. Pokud bych sama nevolala, tak ani nevím, co se děje.

Obchod v pořádku, ochota,vstřícnost. Bohužel zakoupené hrubomlete telecí, hrozne, namleta nějaká hmota,s masem to nemá nic společného. Má to být kvalita pro štěňata, určitě bych neměla odvahu jim to dát,ani dospěli psí to nechtějí

• Skoro po týdnu se ozvali, že požadovaný produkt mají dražší.

Strašně,pomalý a rozvlacny.k

• zbozi skladem neni skladem
    • maso od Vetamixu, coz je totalni sr... (pulka sla primo do kose)

Objednané zboží mi vůbec nebylo doručeno ani mně firma nijak nekontaktovala že by mi objednávku zrušili .

Na stránkách uvedeno poštovné nad 790 kč zdarma, už ale neuvádějí, že dál než Havířov a okolí nedovážejí!!!! Jako mi bylo zděleno po mé objednávce....

• ochotná paní na telefonu

Nikde nebylo uvedeno, že maso pro psy dorazí v tyčkách, kterých se mi skoro 30 kg nevleze do mrazáku! Obvykle dostávám balíčky, hranaté, ty se vlezou. Na tyčky mě nikdo neupozornil, nikde není uvedeno, fotky na e-shopu jsou pouze ilustrativní.
    Navíc jsem si nevšimla dodavatele, není uveden nijak výrazně a přišlo mi nekvalitní maso od Vetamixu. Psi z toho mají průjem, smrdí po rozmražení a já mám skoro 30 kg a musím to nějak....zpracovat.
    Už tam neobjednám. Ale dodavatele jsem si měla všimnout a pečlivě klikat na vybrané produkty, ne slepě důvěřovat. Stačí pořádně číst.
    Pokud se zajímáte o eko život, dodávka rozhodně nechodí eko zabalená, ale s tunou zbytečného polystyrenu.

• Zboží, které nemají naskladněné, nabízejí jako zboží skladem.
    • Dlouhé doby dodání.

• Potvrdili objednávkua už se nikdo neozva.Zboží ani pa14ti dnech nedorazilo.

• žádná
    • dlouhá dodací doba

Při objednání bylo na e-shopu u objednávaného zboží uvedeno dodání do 3 dnů, ve skutečnosti bylo dodáno za 18 dní, a to ještě po opětovném dotazu kdy bude posláno. Poprosili jsme, zda by mohli objednávku urychleně vyřídit, bylo nám sděleno, že nejdříve za týden, že musí teprve objednané zboží nechat vyrobit, a to uvádí dodání do 3 dnů. S týdnem jsme ještě souhlasili, nakonec z toho byly týdny skoro tři. Protože jsme zboží potřebovali urgentně, objednali jsme hned u jiného dodavatele a zboží jsme měli obratem druhý den. Takže nyní dodané zboží je nám téměř k ničemu, darujeme ho kolegovi na výcvik jeho psa. Náš pes už cvičí s pomůckou od konkurence.

• Zboží bylo údajně skladem, pak zpráva že se bude objednávat.....asi si pouze dělají ze zákazníků legraci...už nikdy tento obchod

Reakce obchodu krmivo-barf.cz

ohledně vaší objednávky jsme s vámi komunikovali přes email uvedený v objednávce, bohužel nám nepřišla z vaší strany žádná odpověď, proto jsme vaši objednávku zrušili.
    Děkuji za pochopení
    Iveta Gerdová

• bez odpovedi na mou urgenci

nedoporučuji, objednavka vytvorena pred 3 tydny, nereaguji na me emaily. Jsem rada, ze jsem neplatila dopredu.

Reakce obchodu krmivo-barf.cz

Dobrý den, objednávku jste vytvořila 18.12. večer na krmivo, které nebylo skladem s dodáním do 3 dnů. A vzhledem k vánočním svátkům, kdy měl velkoobchod od 20.12. zavřeno a my dovolenou, nebylo v našich silách reagovat rychleji.
    Děkuji za pochopení.

Objednala jsem poprvé a naposledy, zboží bylo uváděno že ho do tří dnů mají, nebyla to pravda.Arogance a neochota prodavačky cokoli vysvětlit, nakonec sami objedávku zrušili že zboží nemají.

V balíku chybělo zboží, které bylo objednané a zaplacené.

• Obchod nereagoval na zprávu kterou jsem mu zanechala a maso (celkem 20kg) bylo rozmražené.

Služby považuji za dobré nicméně produkt jako takové už kupovat nebudu. Byl to první obchod, kde jsem nakoupil "maso" pro psy kteří normálně snědí naprosto vše, co jim dám, ale tohle ani pes jíst nechtěl. Po rozbalení maso mělo nepříjemný zápach a o konzistenci a barvě už vůbec nemluvím. Bohužel obchod za to nejspíš nemůže protože pouze přeprodává zboží jiných firem, ale toto už nikdy nekoupím.