Špatné

Absolutní nespokojenost!. V životě jsem nečekal na zboží 14 dní a ještě k tomu nedorazilo!. A co se týká obchodu žádná komunikace ani po 14 dnech!. Zítra volám a ruším objednávku jsem naprosto zklamaný a znechucený!.

Reakce obchodu Krmiva-pucalka.cz

kolegové se s Vámi už spojili. My jsme předali dopravci zboží ještě tentýž den. Zároveň při expedici je vždy odeslán automatický email s fakturou a také s číslem zásilky pro její sledování. Je ovšem možné, že Vám tento email spadl do spamu. To se občas stává zvlášť, pokud máte email například u seznamu.
    Zakládáme si na špičkovém zákaznickém servisu a vše řešíme obratem. Pokud zboží odešleme a zákazník se nám neozve, už nemáme moc šanci zjistit, že zboží neorazilo, pokud se zboží tedy nevrátí, což se v tomto případě nestalo. Tím, že využíváme externí dopravce, neovlivníme celý proces dodání.
    Moc nás tato situace mrzí a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Hezký víkend,

Martin Pučálka

Matrace Aminela - 120x80x10cm Half and Half

Matrace vypadá kvalitně. Bohužel, není vhodná pro velká plemena.
    Pes z ní několikrát za noc sklouzne! Proto jsem se vrátil k ověřené kvalitě
    HUHUBAMBOO.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

S obchodem jsem spokojená. Nevím, jestli to někoho zajímá. V některých kapsičkách, hlavně pro kočky, je dávka slisovaná a dá se špatně rozmačkat.

Reakce obchodu Krmiva-pucalka.cz

jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená. Nechápeme pak tedy, proč jste uvedla, že náš eshop nedoporučujete. Celý náš tým se velmi snaží o to, aby zákazník dostal to, co si objedná a ještě v nejrychlejším čase. Zásilku jste obdržela za méně než 48 hodin. S pozdravem Martin Pučálka

• Konzervy pořádně nezajišťené,že dvou vytékal obsah!!!!!

Reakce obchodu Krmiva-pucalka.cz

tento problém byl vyřešen dle představy zákaznice. Email s reklamací byl poslán na špatný email, takže nebylo možné reagovat. Za několik posledních let se nám nestalo, aby byla při transportu poškozena konzerva. Konzervy jsou zpravidla baleny ještě do fólie, abychom je ochránili, nicméně cesta balíku je občas krkolomná, což my už neumíme ovlivnit a můžeme řešit jen vzniklý problém. Tým Pučálka

S balíček nepřišel žádný daňový doklad.

Reakce obchodu Krmiva-pucalka.cz

daňový doklad, který má dnes stejnou důležitost jako tištěná verze, posílám vždy při vyexpedování objednávky emailem. Pro zákazníka to má celou řadu výhod - může si kdykoliv doklad prohlédnout, případně vytisknout. Dále při případné reklamaci nebo výměně zboží není nutné doklady uschovávat, protože je jako prodejce nepotřebujeme, máme je uchované ve Vašem profilu. Valná většina zákazníky, kteří běžně používají email a internet, tento způsob vítají.

• Podvod k ničemu

Reakce obchodu Krmiva-pucalka.cz

Vaše objednávka byla vyřízena během jednoho dne s tím, že zboží Vám bylo dodáno postřednictvím PPL. Netuším, co na tom považujete za podvod, ale každý má nárok na své hodnocení. Pokud máte pocit, že dodání zboží neproběhlo korektně, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Snažíme se zákazníkům za každou cenu vyjít vstříc. Hezký den, Martin Pučálka

• Zboží není takové kvality, jak je uváděno. Matrace pro psy je již proleželá.

Reakce obchodu Krmiva-pucalka.cz

pokud matrace není v pořádku, můžete nám ji klidně poslat zpět a my Vám vrátíme peníze, případně ji vyměníme za jinou. Tu službu zákazníkům běžně poskytujeme.
    Je škoda, že jste nás s tímto problémem nekontaktovala. Jsme vždy připraveni pokusit se najít vhodné řešení, aby byl zákazník spokojen.
    Tyto matrace mám osobně doma už skoro rok. Leží na ní skoro 40kg psi a matrace je pořád stejná. Nepředpokládám, vzhledem k velikosti, jakou jste objednal, že by na ní ležel těžší pes.
    Navíc používám i matraci od jiné firmy, která má úplně stejný materiál a tu mám už několik let a materiál je stále stejný.
    Pravděpodobně jde o posouzení. Matrace se přirozeně slehne, když na ní pes leží. Ale poté co odejde se za nějaký čas zase srovná.
    Těchto matrací jsme prodali už stovky a byl byste první, kdo s ní má problém.
    V případě, že byste chtěli problém řešit, jsme Vám k dispozici.
    Martin Pučálka