• Ceny.

Výhodné ceny, rozumná dodací lhůta.

Reakce obchodu www.krmiva-24.cz

děkujeme Vám za Vaší recenzi.

Tým krmiva-24.cz

Obchod zcela fatalne pochybil. Radne jsem zde zakoupila zbozi skladem a ihned zaplatila kartou.Pote nas kontaktovali telefonicky a naprosto suverene nam oznamili,ze to,co jsme zakoupili proste a jednoduse nemaji-ackoli je internet plny de facto stejneho zbozi absolutne se neobtezovali sehnat jinde a zakaznika,ktery objednal a zaplatil takto neposkodit. Bohuzel nemeli absolutne zajem resit sve fatalni pochybeni a jedine cobyli ochotni je vratit penize na ucet. Problem je,ze jsem platila kartou,nejsme cesi a tak mam ucet vedeny v EURech,super,vratili mi 360kc a poplatky za prichozi platbu v cizi mene atd. mne vysly po prepoctu na 126 kc. Takze nakupem na tomto eshopu jsem vinou jejich absolutni ignorace a nekorektnosti prisla o tretinu zaplacenych penez. Durazne vsechny varuji a NEDOPORUCUJI K NAKUPU!!!!

Tímto Vám děkujeme za Vaší recenzi
    a ještě jednou se Vám omlouváme, za nedodání Vámi objednaného zboží. Co se týče vrácení platby, uhradili jsme Vám plnou Výši Vámi uhrazené částky zpět. Za poplatky bance my ale opravdu nemůžeme.

Tým krmiva-24

• Dobré ceny
    • Nevím

Mohu jen doporučit

Reakce obchodu www.krmiva-24.cz

děkujeme Vám za Vaší recenzi.

• ŽÁDNÉ!!!!!
    • Naprosto nedoporučuji a varuji pred timto e-shopem! Je to jak píšou dalsi zákazníci nize. Objednavka konzerv, ktere se zdaly cenove velmi vyhodne. Následně potvrzeni objednavky a vyzva k platbe. Po uhrazení se nic nedělo tyden. Po urgencich mi rekli, ze maji skladem mensi mnozstvi, nez jsem chtela, ale objednají ze skladu. Po dalsich dvou urgencich mi oznamili, ze zboží ze skladu bylo prošlé a vrati mi penize. Opet jsem dvakrat urgovala a pokazde, ze uz pani vedouci dnes penize posle. Uz je to dalsich 14 dni a penize nikde. Pokud je nas vic, koho oklamali, mozna by uz stalo za podani trestniho oznameni, nebo oznameni na COI!

Reakce obchodu www.krmiva-24.cz

děkujeme za Vaší recenzi, peníze byly vráceny.
    Jen bych ráda upozornila na fakt, že nikoho neokrádáme, pokud zboží, které jste si objednala, nebylo, byly řádně vráceny peníze zpět na účet.

• láká na nízké ceny
    • nemá zboží skladem
    • nevrací peníze při nedodání zboží

Objednáte, týden chodí maily o tom, jak je objednávka přijata, čeká na vyřízení, připravena na expedici, expedována a za dva dny zavolají, že vlastně objednané zboží nemají, ať jim pošlu číslo účtu, kam mohou vrátit peníze (placeno kartou, nechápu, proč neprovedou chargeback) a objednávku stornují. Týden uplynul, peníze nikde a ani se už nikdo neozval.
    Takže ti, co mají rádi hazardní hry, mohou si u tohoto obchodu vsadit (objednat). Těm co mají rádi jistotu doporučuji podívat se po nějakých dražších, ale solidnějších prodejcích.

Reakce obchodu www.krmiva-24.cz

děkujeme za Vaší recenzi, bohužel došlo k chybě a proto jsme Vaší objednávku nevyexpedovali. Peníze Však byly vráceny v řádném termínu.

Tým krmiva-24.cz

• Je toho víc, takže viz. shrnutí

Objednal jsem deset kusů králičích konzerv. Objednávka zboží (která byla uvedena jako skladem) byla provedena v neděli. Až ve středu mi přišel mail s inforamcemi o vyexpedovaném zboží. Balík byl podle mailu předaný přepravci s tím, že mě bude PPL kontaktovat. Následujíchího dne mi z obchodu volali, že těch konzerv je bohužel jenom šest a jestli mi nebude vadit, že zbylé čtyři budou hovězí. Což je docela paradox, když mi balík byl údajně již odeslán minulý den. Na otázku, proč poslali mail se lživými informacemi, jsem se odpovědi nedočkal. Nadšený jsem z té změny nebyl, ale kvůli časovým možnostem jsem nakonec souhlasil. Balík přišel následujícího dne. Nikdo od PPL mě nekontaktoval, že se bude doručovat balík, informativní mail od e-shopu jsem nedostal ani email s nějakou omluvou. Upřímně jsem očekával nějakou kompenzaci ve formě slevového kuponu na další nákup nebo malého dárku, v balíku však nebyla ani faktura. Po této zkušenosti nemohu doporučit. Takto jednání férového obchodu rozhodně nevypadá.

• Žádné pro tenhle obchod nemá
    • Absolutní katastrofa!!!! Objednáte zboží které mají údajně skladem a čekáte na něj minimálně týden. Po týdnu přijde úplně jiné zboží. Provozovatel ujišťuje, že vše bude napraveno. Nevrací peníze!!!!! Nedoporučuji a již nikdy více. Konkurence je někde úplně jinde.

Pokud nechcete přijít o peníze a poté je doslova prosit o vrácení, nekupujte. Je to něco jako kolo štěstí. Objednáte granule a čekáte co přijde.

• absolutní nekomunikativnost dle objednávky jiné zboží

výborný obchod

• Velký výběr zboží pro mazlíčky.
    • Špatná komunikace.

Zboží přišlo bez ohlášení po delší době a chybí mi část objednávky.
    Jinak vše ostatní bylo v pořádku.

• Nemá zboží,které jsem objednala,neuzná za
    vhodné ani o tom informovat,za 10 dní nemám ještě peníze zpět.
    Jiřina Tyrová

spokojenost

• Délka dodací doby je velmi dlouhá. Věc zakoupena před deseti dny, zaplacená okamžitě online kartou a do dnešního dne zboží nikde.

• Poslal mně jiné zboží, než jsem si objednala

Tento obchod u mě ztratil důvěru. Zde nakupovat již nebudu. Zboží jsem nevracela. Ušetřila jsem si čas při balení zboží, cestu na poštu a částku za poštovné.

• Dobrá cena
    • Ukrutně dlouhé dodací termíny
    • Neochota komunikovat, neodpovídají na emaily

Vybrala jsem si tento obchod pro dobrou cenu zboží i dopravy. Avšak na objednávku zaplacenou online kartou (tj. max. na jejich účtu do dvou dnů) jsem na čekala 14 dní! Na emaily mi nikdo neodpovídal. Po týdnu čekání mě po telefonu paní ujišťovala, že zboží už je na cestě, což ještě dobrých sedm dní nebyla pravda.

• Možná nižší cenu oproti konkurenci?
    • Při storna objednávky s ptají na číslo účtu kam mají peníze poslat.(po mé urgenci emailem)

Zkuste to a přesvědčte se sami. Co člověk, to názor. My Češi umíme poskytovat kvalitní služby jen zřítka kdy.

aj napriek tomu,že som objednával akvárium z vačšej vzdialenosti dodávateľ to zabezpečil bez problémov

• Dobré zabalení křehkého zboží, dobré ceny.

Spokojenost

• široký sortiment a nízké ceny
    • nevím

pro výše uvedené klady doporučujimostatním zákazníkům