• Komunikace na bodu nula. Musela jsem napsat, aby mi vůbec dali vědět ohledně objednávky. Po několika dnech mi teprve odepsali, že jim produkt došel rozbitý a do konce týdne bych ho měla mít. Zase žádná informace, nic. Napsala jsem opět e-mail, žádná odpověď. Zavolala jsem tam 4x mi to típnuli (dokonce i po 3.zapípání, takže mě opravdu típli). Když jsem se konečne dovolala, paní mi řekla, že jsem stále na čekací listině, protože produkt stále nebyl dodán ze skladu, ale slibila mi, že mi zavolá podrobnosti. Ha. Ani náhodou, nikdo mi nezavolal detaily. Napsali mi jen e-mail, že mi objednávku stornovali. Prostě jen tak bez mého souhlasu, bez mého vědomí. Jsem naprosto vytočená. Za tu dobu, co si se mnou hráli, jsem mohla najít novou klec. Teď však už nemám čas. Nemám kde. Todle si u mě vážně pokazili. V životě už na tuto stránku ani nepáchnu a ani to nikomu nedoporučím. V životě ne.
  • Zboží zatím nedorazilo a je to už deset dnů což si myslím že je dost dlouho.

Dobrý obchod s rozumnými cenami. Zboží bylo objednáno a zaplaceno převodem uvnitř banky v pátek dopoledne, expedované v úterý odpoledne - očekával bych, že bude odeslané již v pondělí, ale jsou dovolené a mohou mít hodně objednávek, tak to nevidím jako problém. O stavu objednávky docela podrobně informují e-mailem (potvrzení objednávky, změna stavu na čekající, na připravená, na vyexpedovaná), ale nedozvěděl jsem se, že byla zásilka předána dopravci a ani od dopravce, že ji přijal k přepravě a případně kdy ji bude zhruba doručovat.

• nevím

• Vše

Na prd

• bohatý sortiment zboží

Recyklujte odpad, šetřete přírodu! Zkuste se zamyslet na více šetrné kompletaci zbboží k životnímu prostředí.

• - nespolehlivost
    • - dlouhé dodací lhůty
    • - nekorektnost při vyřízení zpětného vrácení peněz

NEDOPORUČUJI

• široký sortiment
    • přehledný výběr
    • příznivé ceny

• nabídka požadovaného zboží a množství
    • dobrá komunikace

• inzerují zboží které nemají i když udajně je skladem . Kdybych objednávku neurgoval telefonicky dělali by mrtvého brouka . Na email neodpovídali.

Hrozné jednání . Nedoporučuji. Neváží si zákazníka.

Obchod slíbil, že předem zaplacená platba bude vrácená na účet (6.4.2017), dne 17.4. zatím nic nepřišla.

• slušné ceny
    • široká nabídka zboží
    • dlouhá dodací lhůta cca 6 dnů
    • nekompletní objednávka
    • žádné upozornění, že už bylo zboží odesláno

Obchod nedoporučuji. Dorazily 3/4 objednaného zboží, které nejspíše bylo skladem a o ostatním nedodaném zboží ani slovo, jestli ještě dorazí nebo ne. Na email s dotazem eshop nereaguje!

• Dobré ceny

OK

zbozi dorazilo v poradku a bylo velmi pekne. Objednala jsem dve budky pro ptacky a byly moc hezky zhotovene.

• Výhoda pro mne je, že má v nabídce náhradní díly ke škrabadlům a pochází z mého regionu.
    • Omezený výběr značek krmiv pro kočky.

Žádný jiný obchod s chovatelskými potřebami mi nebyl schopen zajistit náhradní škrabací válec pro škrabadla značky Trixie. Škrabadlo jsem kupoval v obchodě ZooHit a ten ani neprojevil snahu objednat požadovaný válec u výrobce jehož zboží má v nabídce ve velkém množství.

• Objednávka nedorazila kompletní (jednu položku neměli u dodavatele již skladem) a to bez jakékoliv informace předem. Tj. rozbalili jsme balíček a zjistili, že jeho stěžejní součást tam není. Museli jsme telefonovat abychom zjistili, že to není nevědomá chyba vzniklá při balení.
    • Vědět dopředu, že danou položku nemají, poprosili bychom rovnou o storno.

• Přehledné-rychle

Nejlepší cena

• Objednáte zboží které je skladem a po týdnu vrací peníze, že zboží nemají.

Nedoporučuji

• negativní recenze

Pro větší množství negativních recenzí, jsem se rozhodl zde nenakupovat a všem ostatním to také vřele doporučuji.

Reakce obchodu www.krmiva-24.cz

Děkujeme konkurenci za její názor a přejeme hodně zdaru a úspěchů.

Našla jsem zde to, co jsem chtěla a za velmi slušnou cenu.
    Jediné zklamání byla doprava společností PPL - pro mne opět špatná zkušenost, takže příště rozhodně jiného dopravce.

Reakce obchodu www.krmiva-24.cz

děkujeme Vám za Vaší recenzi.

Tým krmiva-24.cz