• Dostal jsem jiné zboží, než jsem si objednal
    • Arogantní prodavačka nejprve sdělila, že část zboží není, pak poslala úplně jiné položky; nakonec tvrdila, že mají "více stránek se stejnými čísly zboží", totální chaos a arogance
    • Nakonec nemám to, co jsem si objednal

Tento obchod neumí prodávat, má chaotické stránky, arogantní personál, nestojí to za to.

Reakce obchodu kreativni-hracky.com

Děkujeme za Váš názor a velice nás mrzí, že jste nebyl s našimi službami spokojen.
    Souhlasíme s Vámi, že u přání do obálky, kde je hodně motivů, neumí náš systém pracovat s aktualizací, a proto jsme tuto položku raději úplně stáhli.
    Snažili jsme se chybu napravit a okamžitě po Vaší stížnosti Vám poslali požadované zboží a zboží navíc jsme Vám nechali jako omluvu.
    Vzhledem k tomu, že jste u nás nenakupoval poprvé, soudíme, že před touto objednávkou bylo vše v pořádku.
    Každopádně se budeme snažit do budoucna vše zlepšit, abychom měli ještě více spokojených zákazníků než doposud.

• Již je to 10 dnů a zboží stále nepřišlo; ani nikdo nenapsal kdy přijde . Už tam nakupovat nebudu . Vesela

Reakce obchodu kreativni-hracky.com

velice nás mrzí, že jste nebyla spokojena s našimi službami. Objednávku jste vytvořila v sobotu 7.11. a zboží jsme expedovali nejbližší pracovní den, a to 9.11.
    Zásilka byla předána kurýrovi k doručení na zvolenou adresu. Bohužel není v našich možnostech ovlivnit rychlost dodání zásilkovou službou. Po ověření jsme zjistili, že byl balíček doručován 11.11. Pokus o doručení byl však neúspěšný. Dopravce se údajně nemohl dovolat a na domovní zvonek nikdo nereagoval.
    Můžeme příště doporučit jinou možnost doručení.

• Kontaktovali mne ihned
    • Neměli dostupné zboží co nabízejí v e-shopu.. odpověď na otázku jaké mi nabidnou jiné: podívejte se na net

• Nepříjemné jednání

• Obchod zareagoval až za 3 dny po objednání

Moje chyba byla, že jsem objednala velikost MINI. Téměř se s korálky
    nedá pracovat. Cena byla vysoká. Vymyslíme nějaké náhradní plnění,
    možná budeme korálky lepit.

Reakce obchodu kreativni-hracky.com

Opravdu, MINI korálky jsou určené spíše pro dospělé jako hobby. Práce s nimi vyžaduje hodně trpělivosti. Pokud Vám MINI korálky nevyhovují, můžete je poslat zpět, rádi Vám za ně zašleme jiné dle Vašeho výběru z řady MIDI.

• Některé zboží jsem objednávala a není dosud na skladě

Nejisté