Klamavé informace na webu - údajně zboží mají, ale po 3 dnech pošlou mail, že ne.

• Zboží mě dorazilo poškozené!!

• široký sortiment
    • dlouhá dodací lhůta

Pokud na zboží nespěcháte a objednáváte s velkým předstihem tak ano

• Dlouhá dodací lhůta i když píšou Zboží dostupné.

• Slaba komunikace

• Maximální NESPOKOJENOST !!!! Absolutně nefunkční komunikace!!! 10dní a doposud jsem neobdržel zboží! Nikdo mi nezavolal ani neodepsal na řadu emailů absolutní NIC !!! Po 7 dnech jsme se dozvěděl, že objednávku údajně zničil přepravce, ale nikdo mi nepředal žádnou informaci! Kdybych dokola nevolal a nepsal tak bych se nejspíše nic nedozvěděl!! Nikomu z obchodu toto nepřišlo nijak zvlášť důležité mě například informovat!
    • Komunikace!!! Spolehlivost!!!

Katastrofa! Neuvěřitelně arogantní a laksní přístup!

• dorazilo jiné zboží

Prodejce je arogantni a neumi jednat s lidma a jen sliboval jak to odeslal i presto ze to nebyla pravda a zbozi odeslal dyl nez slyboval

• Dlouhá dodací lhůta, velice špatná komunikace s obchodem.
    • Když už telefon někdo zvedne, tak se nepředstaví. V opačném případě přijde navolená SMS - jsem na poradě, v kině apod.

V mém případě byla zkušenost špatná oproti jiným obchodům.

• nedokáži posoudit, objednal jsem šamotové desky které přišly rozbité v balíku neoznačeném jako křehké zboží špatně zabalené, obal neporušen
    • nevím

již objednávat nebudu

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Desky byly zabaleny v bublinkové fóolii, v kartonovém papíře, ve vrstveném papíře u síle cca 5 cm a v strečce. Balík byl označen jako křehký. Jak se k balíkům chová přepravní společnost, to my bohužel neovlivníme. Tyto desky by jsme mohli balit do dřevěného obalu, ale výrazně by to ovlivnilo cenu dopravy. Doporučujeme každé zboží důsledně zkontrolovat a sepsat s dopravcem reklamační protokol. Děkujeme za Vaší recenzi.

• CEna nedopovídá množtví a zavádějící info na webu, Dle vewbu 3 ks dorazil však pouze jeden kus lepidla

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Dobrý den pane Schr... Vaše recenze nás vskutku pobavila:-) Na obrázku lepidla, které jste objednal jsou opravdu 3 kusy a je tam dokonce i tlačná pistol na tu jste asi zapoměl to jsou dohromady 4 kusy zboží:-)
    Do košíku jste však nevkládal produktové foto, nýbrž jeden kus lepidla o odpovídající gramáži. Děkujeme za vaší recenzi a přejeme mnoho zdaru.

Po 11 dnech nevím jestli zboží které jsem si objednal dorazí.I když bylo před dvěma dny odeslané.

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Děkujeme za Vaší recenzi, se kterou Však nemůžeme souhlasit. Zboží jste objednal 30.10.14 a přebráno Vámi po urgenci od služby PPL bylo 10.11.14 to je i tak 7 pracovních dnů. V OP je uvedeno že pokud je zboží vyprodáno a není skladem dodáme ho do 10-ti pracovních dnů a tuto podmínku jsme určitě splnili. Na shledanou, Radek Káňa

Nedoporučuji, vše skladem v v e shopu, bohužel pouze přišlo potvrzení objednávky a poté 10 dní bez jakékoliv komunikace.
    Objednal jsem u jiného dodavatele.

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Zdravím p. Polívka, co dodat? Zboží vám bylo odesláno ihned a vrtilo se nám zpět s dodejkou "zboží nepřevzato, adresát je v zahraničí. Pokud příště uvedete že Vám máme zboží zaslat do zahraničí je zapotřebí vyplnit při nákupu správnou adresu. Přejeme hezký den...

• Nema zadne

Kupoval jsem šamotové desky a jsou dost prohlé, jako luk. Dopravce neměl ani peníze na zpět, platil jsem třemi tisíci myslím 2706,-kč, dopravce mi řekl že peníze na vrácení nedostávají.

• slíbené dopolední dodání neproběhlo, ani neráčili nezavolat, pak se zpožděním po mé polední urgenci a dovezeno bylo kolem 19 00 hodina a kamna tak zůstala před domem...

špatná doprava, kamna se známkami zezadu rzi!, bylo potřeba změnit výstup kouřovodu, ovšem 3 ze čtyř šroubů měly strhané závity... jedna venkovní boční strana kamen má mapovité změny zabarvení...
    Kamna hoří dobře, plechový popelník má velmi ostré hrany s velkou možností pořezaní se o něj...

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Dobrý den p. Horák, vaše recenze nás překvapuje, neboť kamna CAROLO jste objednal 18.12.2013 v 11.00 h. a dodány Vám byly po telefonické dohodě mezi dopravcem a Vámi, druhý den 19.12.2013 v 19.h. Vůbec nechápu co to tady píšete za bláboly. Kamna stály na naší expozici a byly naprosto v pořádku. Rez je na mořené nikoli lakované litině zcela běžná a stačí tyto části zaleštit kvalitním olejem. Děkujeme za vaši recenzi, kterou ovšem nebereme vážně.

za krby-stavba, Radek

• není tel. kotakt a na dotaz nebylo reagováno, návod zaslán pouze v polštině

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Děkujeme za recenzi, návod v CZ jsme Vám zaslali na email. Telefonní kontakt máte na webu v kontaktech, asi jste si nevšiml. Za krby-stavba.cz, Radek

• objednal a zaplatil jsem před deseti dny, zatím nic nemám

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Dobrý den, pane Šíp. Myslel jsem, že jsme byli domluveni. Hlavice v průměru a barvě, kterou jste požadoval máme na objednávku. Na delší termín dodání jsme Vás upozornili. Děkujeme za recenzi. Za krby-stavba.cz Radek.

• Požadujete po mně hodnocení nákupu,který nebyl ještě proveden
    • z důvodu Vaší liknavosti

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Dobrý den pane Rovenský, nákup proveden byl, abych uvedl vše na pravou míru. Protáhl se termín dodání. Hlavici jsme Vám nedodali do 10-ti pracovních dní za co se Vám omlouváme. Děkujeme za Vaší recenzi. Za krby-stavba.cz Jirka

• žádné.

Nic nekupovat

Reakce obchodu Krby-stavba.cz

Zboží Vám bylo odesláno,které jste si nepřevzal!