• Spolehlivý obchod.

Reakce obchodu Krbová kamna eshop

Vážíme si Vašeho hodnocení.

Jiří Balda DiS. majitel.

• Dobrá cena, vstřícnost.

Reakce obchodu Krbová kamna eshop

Vážíme si Vašeho hodnocení.

Jiří Balda DiS. majitel.

Bohužel celkový dojem z nákupu výrazně kazí přepravce Raben. Neschopnost řidiče zavolat s jakoukoliv rezervou, ale hlavně ubohá slovanská nadřazenost/bohorovnost operátorky zákaznického a neschopnost s tím cokoliv dělat mě vyloženě nadzdvihla, slečna argumentovala stylem - to možná dělá nějaké PPL, ne my..přesně slečno, PPL s několika desítkami zásilek na autě to je schopné dělat, ale je pod úroveň firmy Raben zavolat zákazníkovi byť jen s malou rezervou...otřesný

Reakce obchodu Krbová kamna eshop

Dobrý den pane Vojto, omlouvám se za nepříjemnosti s dopravou. Určitě by se dopravce takto chovat neměl. Věc má ale také druhou stranu mince.
    1. Nedá se srovnávat dodání lehkých balíčků od PPL a paletových zásilek přes Raben. Paletové zásilky, jejich dodání, skládání, manipulace s nimi je podstatně časově náročnější a plánování je horší.
    2. V dnešní době při naší snaze zachovat dopravu zdarma není možné mezi jinými dopravci moc vybírat. Museli bychom dopravu účtovat.
    3. Mrzí mě také, že v dotazníku Heureka se hlavně hodnotí doprovodné služby, nikoliv produkt jako takový.

Přesto děkuji za Váš názor, budeme se mu věnovat.

Jiří Balda majitel.

krbová vložka při otevření dvířek kouří do prostoru - není dobře technicky vyřešená.

Reakce obchodu Krbová kamna eshop

díky za recenzi. Nemyslím si, že vložky jsou technicky špatně řešené. Správné fungování spotřebiče je vždy souhrou vhodného komínu, jeho průměru, výšky. Dnešní moderní spotřebiče, které splňují evropskou normu EcoDesign, kladou na komíny vyšší nároky, než spotřebiče dříve. Ty měly nízkou účinnost, tedy velké množství výkonu šlo do komínu a dvířka se mohla otevřít v každé fázi topení. Nové spotřebiče při hoření vytváří ve spalinové komoře podtlak, který při otevření dvířek je nutné vyrovnat. Na našich stránkách naleznete k tomuto tématu návody i videa.

Jiří Balda-majitel.

Rychla a ochotna reakce obchodu

• krbová kamna Jotul 3 - momentálně nejlepší cena na trhu

vše OK

rychlost , ochota

• Skvělá a rychlá komunikace
    • Dobrá cena
    • Obchod komunikoval kdy dojde k dodání zboží
    • Kvalita poskytnutých informace
    • Dodání zboží poté co kamna byly na skladě
    • Doba dodání by mohlo být rychlejší ale to bylo kvůli tomu, že kamna nebyly skladem a poptávka po krbové kamna byla vysoká s ohledem na energetickou krizi. (Naopak vyzdvihuji obchod, že kamna si koupila do zasoby a poté co byly v ČR rychlé předali)

Jsem velice spokojen. Cena/výkon zboží, komunikace a kvalita poskytnutých informaci byl dle predstav. Doporučuji.

• Komunikace i mimo pracovní dobu, rychlost vyřízení .

• rychlé vyřízení

• Zboží bylo dodáno v dohodnutém termínu.

• objednávka byla rychle vyřízena
    • Trubka kouřovodu byla silně naražena, takže nešla nasadit na koleno. Bez příslušného dílenského vybavení nešlo opravit.
    • Dvířka kamen nešlo zavřít kvůli špatnému sklonu háčku, který jako jediný není nastříkán černou barvou - hodně amatérské. Opět bez dílenského vybavení nešlo opravit.

• Naprosto profesionální přístup ve všech směrech
    • Není absolutně co vytknout

• špatná komunikace

Dobrý den pane Piláre,
    jak jsem Vám osobně sdělil v telefonu, nemyslím si, že bychom s Vámi nekomunikovali. Naopak. Aktivně jsme Vám doplnili požadované díly do objednávky. Kolegyně Vás telefonicky o prodlouženém dodání informovala. Bohužel nyní s ohledem na Covid ne vždy všichni dodavatelé plní lhůty.
    Komunikujeme s každým, ostatně o tom svědčí drtivá většina ostatních spokojených zákazníků.

Jiří Balda, DiS. majitel

• Kamna jsou videt v realu. Doporuceni prodavajiciho se take neda zanedbat

Lepsi jak E-shop

Jiří Balda-majitel

Velmi rychlé jednání i snaha poradit při výběru kamen.

Jiří Balda-majitel

Ještě není zapojeno, ani odzkoušeno.

Vše bylo v pořádku.

Jiří Balda-majitel

Objednání včetně doručení bylo na profesionální úrovni, tedy bez připomínek.