• paráda

Veliká ochota vstřícnost dobré rady a profesionalita. Vysoka spokojenost.

vše v pohodě tel.domluva a v danny termin doručeno

• Paní v obchodě nám poradily, vše vysvětlily, byly ochotné. Poradily i technické věci, myslel i na doplňky, kouřovod, a vše co je potřeba pro dobrý nákup krbových kámen. Vybírali jsme z více obchodů, ale tady jsou jedničky!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• rychlá reakce obchodu na objednávku
    • aktivní komunikace obchodu o stavu objednávky

Absolutní spokojenost, paní Pařenicová naprostý profík, člověk na svém místě. Zaslouží prémie! Udělala pto nás vše možné i nemožné!!!! Děkuji Bučková

• velmi slušné chování.

• Dobrý obchod, výborná komunikace, porady při objednávce kouřovodů,doručení v konkrétní vhodný den,změna objednávky bez problémů, rychlý mailový i telefonický kontakt

Byla dodána jiná kamna bez předchozího upozornění na rozdíl v typu i v ceně..

• Perfektní servis, paní mi po telefonu nabídla doplnění objednávky o námi opomenuté komponenty, se znalostí problematiky a naprosto profesionálně. Ušetřila mám starosti, čas i peníze.

spokojenost

• Vstřícné jednání, ochota

• Profesionální přístup personálu prodejny se zájmem o průběh zakázky a spokojenost zákazníka.

nenašla jsem

• Moderní prodejna, možnost prohlédnout kamna v reálu.

Prodejna kladně hodnocena výrobcem kamen.

příjemní a velmi ochotní lidé

• rychlost, ochota, odbornost

• Rychlé dodání objednaného zboží.

Velmi milá dáma mi zavolala, vysvětlila vše okolo kamen a doporučila ke kamnům kompatibilnější kouřovod, než jaký jsem jako laik vybral. Naprostá spokojenost.

• S manželem jsme prošli spoustu prodejen, v této jediné se nám paní, která obsluhovala prodejnu, dostatečně věnovala. Velice dobře nám poradila, jaké krbové kamna si máme do našeho domečku vybrat - dle typu zateplení domku, velikosti atd...Byli jsme nadmíru spokojeni a doporučujeme tuto prodejnu. Po doručení krbových kamen, nám paní z prodejny doporučila i instalaci jejich krbařem a opět jsme byli velice spokojeni. V kamnech už topíme a jsme nadšeni nejen designem těchto kamen, ale i parádně vyhřejí místnost. Moc děkujeme.
    • Obrovský výběr kamen přímo na prodejně, příznivé ceny a hlavně kvalitní personál.
    • Platba i doručení + instalace proběhly v naprostém pořádku.

Doporučujeme.

• Skvělá zákaznická podpora
    • Ochota sehnat zboží, které nemají v nabídce
    • Doprava na jedničku

Velmi oceňuji ochotu paní Jany ze zákaznické podpory sehnat pro mne cenovou nabídku a poté i kamna, která nemají v nabídce. Vybral jsem si totiž kamna o kterých konkurence tvrdila, že je mají skladem a přitom se ukázalo, že to tak není a několik dní jsem nebyl schopen získat informaci o alespoň přibližném termínu dodání. Díky moc, rád vás budu doporučovat.