• Zboží mi nebylo doručeno.

Zboží mi bez jakýchkoliv informací nebylo vůbec doručeno.

• Zboží vedené "skladem" na skladě nebylo a objednávka byla stornována, poprosila jsem o výměnu za jiné zboží které bylo "skladem" - bez odpovědi a z nabídky zmizelo

Nabízí něco co nemají k dispozici

• dobrý výběr
    • rychlost dodání
    • informace k výrobku neodpovídaly skutečnosti

Zboží (pánský kufřík) jsem vybrala kvůli jeho nízké hmotnosti (1 kg). Ta ale neodpovídala skutečnosti (3,5 kg).

Příliš dlouhá doba doručení

Reakce obchodu Kravatka.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Váš postup napsání recenze a následného napsání dotazu.

Od nás jste v den odeslání obdržel email o expedici a po týdnu nám udělíte recenzi, aniž byste se dotázal, zda nedošlo k nějakému problému. . Po ověření situace bohužel došlo k tomu, že zásilka byla ztracená přepravcem, za což jsme se Vám omluvili a na situaci promptně reagovali.

tým Kravatka.cz

• Dodání přes zásilkovnu
    • Výběr
    • Nekvalitní spona na kravatu
    • Obyčejná krabička

Reakce obchodu Kravatka.cz

velice nás mrzí, že jste nás v této věci nekontaktoval ani emailem, ani telefonicky. Zboží jež jste zakoupil je baleno v EKO kartonové krabičce a hodnota zboží odpovídá kvalitě v níž jsou vybrané komponenty dárkového balení stvořeny.

Zboží bylo možné vyměnit případně vrátit v zákonné lhůtě.

Zaslali jiné zboží.

Reakce obchodu Kravatka.cz

velice se omlouváme za chybu vzniklou na naší straně, jsme bohužel také jen lidé. Pro příště se určitě polepšíme a zboží bude zasláno na první pokus bezchybně.

Kravatka.cz

• Zobrazené zboží neodpovídá realitě!

Reakce obchodu Kravatka.cz

pokud máte zájem o vrácení zboží, můžete jej v zákonné lhůtě 14 dní vrátit, pokud jste dobu o nějaký den přesáhl, můžeme se domluvit na výměně.

Kravatka.cz

Totální propadák dodaného zboží. Přišly mě 2 dětské kravaty ve stavu jako by v nich už dítě poobědvalo. Zamaštěné aflekaté. Ten kdo to balil ať si pořídí brýle aby viděl co klientům posílá. Zboží je nepoužitelné a na svatbu šly děti bez kravaty , protože by mě žádná reklamace včas nepomohla.

Reakce obchodu Kravatka.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Velice nás mrzí, že došlo k této situaci, je možné, že si kolega nevšiml této skutečnosti a je zcela jasné, že je pochybení na naší straně.

Mrzí nás ovšem, že jsme od Vás nedostali žádnou reakci, mohli jsme Vám zaslat dvě dětské kravaty, co nejdříve, tak abyste je dostala včas. Reklamaci bychom vyřešili posléze.

Doufáme, že i přes tuto negativní zkušenost na nás nezanevřete.
    Podívejte se na náš eshop, naší nabídku jsme ještě více rozšířili, tak aby si každý mohl vybrat.

• Pozdě dodaná objednavka

Objednejte hodně za včasu

Reakce obchodu Kravatka.cz

velice nás mrzí Vaše negativní recenze.

Vaše objednávka byla vytvořena večer dne 18.11.2014. Následující pracovní den byla zásilka odeslána, o čemž jste byla informována pomocí SMS i emailu. Podívejte se prosím na pohyb Vašeho balíčku v systému České pošty.

Pokud jste měla jakékoliv pochybnosti, mohla jste nás telefonicky nebo emailem kontaktovat a celou věc bychom ihned prověřili.

tým Kravatka.cz

• Zboží neodpovídalo fotografii, ani uvedené kvalitě zboží v popisu na stránkách.
    • Po odstoupení od smlouvy a vrácení zboží (11.7.) obchod peníze stále nevrátil, již je 4.8, tedy 24 dní po odeslání zboží zpět a tedy i minimálně 20 dní po obdržení zboží obchodem a peníze stále nebyly připsány na můj účet. Poté co jsem obchod minulý týden kontaktoval s dotazem, kdy se tak uskuteční, mě poučili, že mají ze zákona 30-denní lhůtu na vrácení peněz a to i přes to, že to již od ledna 2014 dle zákona neplatí a ve svých obchodních podmínkách uvádějí dokonce 15-denní lhůtu. Nedorazí-li peníze do konce tohoto týdne, budu nucen kontaktovat ČOI.

Určitě nedoporučuji!!

Dobrý den

děkujeme velice za Vaši recenzi. Omlouvám se jménem našeho eshopu Kravatka.cz za takovéto nedorozumění. Zaměstnanec, který Vám předal tuto informaci samozřejmě ví o změně, která nastala v roce 2014, avšak si tuto lhůtu pomýlil se lhůtou pro reklamaci. Již byl poučen.

Balíček jsme od pošty obdrželi teprve 16. července 2014, což nás samozřejmě neomlouvá, jelikož v případě vrácení peněžních prostředků ve prospěch Vašeh účtu je ve lhůtě delší, než je stanovena zákonem.

Co se týká kvality a vyobrazení produktu odpovídajícího fotografiím, došlo k našemu pochybení při objednávce zboží od našeho dodavatele a vy jste využil právo vrácení.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklý problém a věc bude k dnešnímu dni neprodleně napravena.

Marek Roszka
    majitel Kravatka.cz

• Špatně nafocené barvy...Člověk si objedná barvu v domnění že jí také dostane ale přijde mu o 100% jiný odstín

Reakce obchodu Kravatka.cz

vážíme si každé recenze, kterou získáme od našich zákazníků. Zboží jste zakoupil v rámci akce na Slevomatu a samozřejmě máte možnost vrácení zboží. Dovolím si však oponovat ve věci špatně nafoceného zboží. Odstíny odpovídají z 95 % realitě a pokud dochází k nějaké nuanci, tak zákazníka informujeme.

Kravatka.cz

• dorazil mi tento spam, nemam o nej zajem

seru na obchody, ktere mi posilaji spamy

Reakce obchodu Kravatka.cz

bohužel Heureka.cz smazala naši reakci. Vše jsme již vyřešili k Vaši spokojenosti a věříme, že u nás opět zakoupíte.