• Brichta bomby

Spolehlivý

• nefunkční kratom i hhcp
    • nedoporučuji

Reakce obchodu Kratom World

děkujeme za vaši recenzi. Je nám líto slyšet, že jste měl negativní zkušenost s našimi produkty. Rádi bychom zdůraznili, že obvykle dostáváme velmi pozitivní zpětnou vazbu na produkty, které jste zakoupil. Jsme přesvědčeni, že můžeme situaci vyřešit ke spokojenosti obou stran.

Prosím, kontaktujte nás na e-mail [email protected] s podrobnostmi vaší objednávky. Rádi probereme, co se mohlo stát, a pokusíme se najít nejlepší řešení. Věříme, že můžeme vyřešit jakékoli problémy a zajistit, abyste byli s našimi produkty plně spokojeni.

Těšíme se na vaši odpověď a příležitost věci napravit.

S pozdravem,

Váš Kratom World

• Rychlost kvalita

Super ❤️

• Slevové kódy
    • Málo muziky za hodně peněz

Vyhozený cash za kratom a i extrakt. Berte radši od Vítka nebo někoho jiného.

Reakce obchodu Kratom World

děkujeme za vaši recenzi a litujeme, že vaše zkušenost s našimi produkty nebyla dle očekávání. Chceme zdůraznit, že obvykle dostáváme pozitivní zpětnou vazbu na zmíněné produkty. Velmi rádi bychom se s vámi podrobněji o vaší zkušenosti pobavili a našli řešení, které by vás mohlo uspokojit a změnit váš názor. Prosíme, napište nám na e-mail [email protected], abychom mohli probrat situaci a poslat vám několik vzorků ke zhodnocení. Pokud byste po vyzkoušení byl s produkty spokojenější, ocenili bychom, pokud byste mohl přehodnotit svou původní recenzi. Jsme hrdí na kvalitu našich produktů a věnujeme značné úsilí tomu, aby byly vždy té nejvyšší kvality.

Těšíme se na vaši odpověď.

Váš Kratom World

Dokonalost

Vše,jak má být.Díky za dárek.

Rychlé dodání, kvalitní produkty

• skvělý výběr
    • přehledný web
    • rychlé služby

Za mě spokojenost, vše dorazilo rychle, kvalitně zabaleno, přidán testovací vzorek.

Luxus

• kvalita
    • žádná

Jsem velmi spokojena. Konečně mám dost energie na to, abych mohla normalne fungovat. Děkuji moc, ze existujete.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Dobrý kratom doporučuji

• Dobrá kvalita

• Rychlé vyřízení
    • Chybějící možnost placení bankovním převodem. ( každý nemá internetové bankovnictví)

Rychlé vyřízení, dodání Zasilkovnou také ( i když by mi více vyhovovala Balíkovna) chybí možnost platby Bankovním převodem.

• Rychlost dodání.

• Velký výběr