• Kratom nešlape

Jediný co cením, tak je dárek. Ale jako, k čemu mi je, když to nic nedělá?

• Moc díky za dárek k nákupu, avšak hlavní produkt má velmi nízkou kvalitu
    • Prášek Kanna je v tomto obchodě bez účinku. Navíc je plný písku

Reakce obchodu KratomPower

Dobrý den, děkujeme za recenzi :)

S naší mletou kannou doposud nikdo neměl problém. Kupujeme ji od předního výrobce extraktů, a právě pro výrobu extraktů s vysokým obsahem alkaloidů je zapotřebí vysoce kvalitní vstupní materiál. Konkrétně se jedná o hybrid Sceletium tortuosum/expansum pěstovaný na speciálním substrátu, pro co nejvyšší obsah alkaloidů (v tomto případě 0,8-1,2 %, což je slušné číslo pro surový produkt).

Netuším za jakých okolností a jak byla kanna použita, proto je těžké vyvodit jakýkoliv závěr. Pokud ale máte vyšší toleranci, doporučuji vyzkoušet extrakty, které vaše očekávání bez problému naplní.

Závěrem bych chtěl dodat, že se jedná o MLETOU bylinu (není to prášek, jako např. kratom) a vzhledem k struktuře samotné byliny není možné ji zcela "rozpustit". Pro jistotu jsme produkt ještě zkontrolovali a nic nestandardního jsme nezaznamenali.

I tak Vám děkujeme za podnět a pokud budeme mít v budoucnu ještě možnost, snad naplníme Vaše očekávání :)

Přeji hezký den, Fišer.

• Rychlost doručení
    • Nekvalitní
    • Neodpovídá nabídce

Reakce obchodu KratomPower

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi :)

Vidím, že u Vaší poslední objednávky nebyl Kratom, v čem produkty neodpovídaly nabídce?

V dotazníku jste ohodnotil komunikaci obchodu na dvě hvězdičky, přitom jsem Vám několikrát poskytl svůj čas.
    Jako např. v situaci kdy jste nás 2x žádal o slevu na 500g Kratomu a 1000g Kratomu, kde jsem se Vám snažil vysvětlit, že produkty jsou již cenově ponížené a dostanete k nim větší dárky zdarma… a v případě objednávky několika kilogramů Vám individuální cenu rád poskytnu :)

Mrzí nás že to byl důvod ke špatné recenzi a přejeme vám hodně úspěchu v životě, s pozdravem, Fišer.