Nikdo se neotěžoval sdělit, zda zboží mají či nemají, nulová reakce na moji objednávku.

Reakce obchodu KRATKICZ.CZ

Na objednávku jsme reagovali po pěti hodinách, tedy již někdy o půl čtvrté ráno, ovšem od vás nikdy odpověď nepřišla, až jsme pro nekomunikaci z vaší strany byli nuceni objednávku zrušit, o čemž jsme vás znovu informovali e-mailem. Není naše vina, jak máte nastavené zabezpečení e-mailu, který zřejmě většinu nových adres u příchozí pošty hodí do spamu. Také nemůžeme za to, že vás nikdo neseznámil se skutečností, že existuje něco jako složka s nevyžádanou poštou ve vaší e-mailové schránce, kterou je vhodné občas zkontrolovat.

Obchod zboží nedodal i když ho inzeroval na svých stránkách před vánocemi velice nevhodná taktika prodejce

Reakce obchodu KRATKICZ.CZ

Zboží bylo slíbeno výrobcem, kterému se sesypal plán výroby kvůli Covidu 19 a kvůli nedostatku pracovníků i materiálu od subdodavatelů - termíny byly najednou několikanásobně delší, což jsme nedokázali ovlivnit a o situaci jsme včas informovali. Dále jsme nabídli slevu na stejné či jiné zboží, přesto jsme obdrželi velmi negativní hodnocení, bohužel jsou v tomto roce události, které nedokáže nikdo ovlivnit, ani my.

• přišel mi jiný zapalovač, než jsem si objednal

Nevím moc, jak bych měl obchod ohodnotit. Objednal jsem si zapalovač, přišel mi zapalovač. A to docela v krátké době. Nicméně, jsem si objednal tento: https://d25-a.sdn.cz/d_25/d_15070355/img/0/557x600_QJ0upA.jpg a přišel tento: https://www.krbyzajic.cz/13340-thickbox_default/zapalovac-na-biokrby.jpg
    Zapalovač funguje, ale ten původní se mi líbil více vzhledově.

Reakce obchodu KRATKICZ.CZ

doručení jiného zapalovače, než objednaného (byť je rozdíl pouze v barvě), nás opravdu mrzí, zřejmě nás minula informace z produkce o změně barvy. Kdybyste nás o to požádal, mohli jsme Vám zapalovač vyměnit nebo vrátit peníze.
    Dokonce nám z Heureky ani nepřišlo upozornění na Vaši recenzi, proto reagujeme až nyní.
    Obrázek na e-shopu samozřejmě opravíme, mimochodem ten správný obrázek je jiný, než uvádíte ve Vaší recenzi.

Zboží bylo objednáno, z obchodu došla automaticky generovaná zpráva o potvrzení objednávky. Zboží po 10 dnech nedorazilo, obchod nereaguje nebere telefony.. nedoporučuji

• Délka dodací lhůty a horší komunikace s obchodem...

• Spatna komunikace ve smeru k zakaznikovi.