• Přehledné stránky,časté slevové akce,výborná komunikace,rychlé dodání

Jsem velmi spokojená,přehledné stránky, časté slevové akce,výborná komunikace, rychlé dodání

Obchod Krásy Orientu velice rychlé vyřízení objednávky. Velice příjemný a kladný přístup. Jsem velice spokojená

Velice dobré zkušenosti s tímto obchodem.

• Rýchle vybavenie objednávky

Doporučujem tento obchod

Vynikající.

Velmi rychlé dodání zboží. Zboží mělo bohužel vadu, a tak jsem ho musel reklamovat. Reklamace s vrácením peněz proběhla velmi rychle a bez problémů. Profesionálí jednání - doporučuji.

OK

• Nerada dávám špatné hodnocení a ráda příště napíšu pozitivní. nevím, kde se stala chyba, ale zboží mi zatím po 10 dnech nepřišlo. Jedná se pouze o vzorky parfémů, ale i tak na to čekám, abych třeba příště mohla koupit "full balení"

Reakce obchodu krasyorientu.cz

Dobrý den, Vaše zásilka byla odeslána následující den prostřednictvím Zásilkovny jak jste si zvolila. Kontaktujte nas prosím do emailu a pokusíme se zásilku dohledat. S pozdravem, Krasy Orientu

• Skvely servis, rychle reakce na mé otazky. Vse 100%

Doporucuji.

OK

Obchod určitě doporučuji, zboží krásné a kvalitní. Parfém El Nabil-Musc Blanc, každý kdo ho na mně ucítil, chválí. Určitě to nebyl můj poslední nákup. Těším se, až se do prodejny vydám osobně. Děkuji

Krásná vůně ráda si u vás objednám i jiné věci

• Mlýnek na kořeni Altin mi přišel zničený, oloupaná barva a zavírání prostoru na koření nedrží. Obchod odpověděl obratem že si při balení zničeného mlýnku nevšimli a peníze pošle zpět ale na dotaz kdy mám platbu očekávat už nereagoval.

Dostala jsem odsud k Vánocům sadu na kávu tulip a mlýnek na kávu a vše bylo v pořádku. Druhá objednávka bohužel nevyšla. Příští nákup zde určitě neuskutečním.

Reakce obchodu krasyorientu.cz

Dobrý den, omlouváme se ještě jednou za chybu, reklamaci jsme s Vámi vyřídili okamžitě a peníze odeslali zpět hned následující den. Vrácení mlýnku jsme po Vas ani nepožadovali. S pozdravem, Krásy Orientu

• Kvalita
    • Richlost
    • Super personal

• rychlá dodávka

• S tímto obchodem jsem velmi spokojená.Skvělá komunikace a rychlé dodání. K objednávce přišel i dáreček,mic děkuji

Skvělá komunikace a rychlé dodání. K objednávce přišel i dáreček, moc děkuji

Vše OK.

Vynikající.

Super nabídka pro nadšence orientálních parfémů, bezproblémové a rychlé objednání a dodání.