• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Co k tomu dodat, ty černé pásky vám tak zalepí zuby, že vypadáte jak, kdyz jste kousli do uhlí a hlavně to jde špatně dolů, nedoporučuji vůbec koupit takovýhle pásky, nedá se to srovnat se zbožím z Ameriky..

Reakce obchodu Krásný úsměv

Dobrý den, za 1. hodnotíte kvalitu obchodu a rychlost zaslání. Zboží jste objednal a druhý den ho měl doručené včetně dárků. Za 2. po použití produktu si zuby musíte vyčistit, jak je v návodu + víte od objednání, že pásky jsou s aktivním uhlím, tzn. jsou černé. Spíš nám toto přijde jako fake review.

• Misto 2ks belicich pasku prisel jen 1ks

Pulka zbozi a cenu cele objednavky

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• Objednávka dorazila
    • Zákaznický servis

Reakce obchodu Krásný úsměv

Dobrý den. To, že objednáte v pátek večer, zboží odešleme v pondělí ráno a vy ho v úterý máte, nám přijde naprosto v pořádku a rychlé dodání. A ještě jste naštvaná, že se ozveme, že nám hodnocení nedoporučuje obchod přijde přehnané. Takoví zákazníci poškozují obchody a celkově smysl heureky, protože zneužívají hodnocení. Udělali jsme vše nejlépe jak jsme mohli a vy jste nás potrestala, protože zboží nedošlo v sobotu, což ani technicky nemohlo.

• Tovar nebol dodaný a ani obchod ma nekontaktoval.

Reakce obchodu Krásný úsměv

eshop doručuje objednávky pouze v rámci České Republiky, což máme uvedené v nákupním řádu. Určitě jste byl kontaktován na email s nabídkou možností, kde zboží alternativně koupit. Přejeme krásný den.

• Recenze byla odstraněna - jedná se o hodnocení produktu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Zboží bylo špatně zabaleno, jen vloženo volně do krabice. Výsledkem byly poničené obaly a dokonce ulomená pumpička u sprchového gelu...

Reakce obchodu Krásný úsměv

Dobrý den, to nás mrzí, že byla ulomená pumpička u sprchového gelu. Klademe našim zaměstnancům na srdce, aby vše balili co nejlépe a proti poškození. Nabízíme zdarma dopravu již od 400 Kč, platíme kurýra, aby nedocházelo k poškození zboží, ale bohužel se občas i toto stane. Kontaktujte nás, zašleme Vám pumpičku novou. Pěkný den

• na stránkách není popis pro jaké zuby je výrobek použitelný.to se dozvím až z letáčku a návodu a to je špatné

neúplné informace o produktech

Vážený pane,

všechny informace jsou jasné a zřetelné, navíc je na našich stránkách ke stažení plný návod, takže si zákazník může prověřit všechny informace, včetně přesného použití, dopředu. White Pearl bělící gel je jedničkou na trhu a nemají za potřebí mást zákazníky.

S pozdravem White Pearl

• Rychlost, postovne zdarma, super vyrobek

Doporucuji

• poštovné zdarma
    • delší doba dodání
    • špatná komunikace v případě problémů

Pokud na zboží nespěcháte, klidně doporučuji. U mě byl problém v tom, že informační email o expedici zboží mi přišel dva dny před tím, než bylo zboží skutečně odesálno. Když jsem na to prodejce upozornila nedostala jsem žádnou odpověď.

Reakce obchodu Krásný úsměv

Dobrý den, zboží je standardně odesíláno do 24 hodin od objednávky kurýrní službou In-Time. Přijde Vám nejen email, ale i SMS zpráva a řidič před doručením volá, event. doručí na jinou adresu apod. Snažíme se zákazníkům maximálně vyjít vstříct. Poštovné zdarma nad 400,- Kč se také na českém internetu téměř nevidí, proto nechápu důvod Vašeho rozhořčení. Opravdu děláme maximum. S pozdravem Krasnyusmev.cz

• dobrá cena
    • zaslání bez poštovného
    • špatná komunikace obchodu
    • dlouhá dodací lhůta
    • nespolehlivost obchodu

I když obchod nabízí zaslání bez poštovného, zboží je zasíláno nejlevnějším typem dopravy České pošty a pokud na balík spěcháte doporučuji objednat s předstihem anebo si objednat jinde a poštovné si zaplatit.Zboží mě dorazilo až týden po objednání a jelikož jsem jej potřebovala jako dárek k vánocům, docela jsem se obávala, že nedorazí.