• Velmi rychlé doručení, přehledný web - vše přehledně popsáno

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Moc nás těší, že se Vám na našem e-shopu dobře nakupovalo :) A za recenzi velice děkujeme.

Rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace.

Děkujeme za skvělou recenzi! :)

• Skvělá komunikace, velmi rychlé vyřízení objednávky, doporučuji!!

Delší dodací lhůta byla chybou na mé straně. Zapomněla jsem hned zaplatit dobírku.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Jsme velice rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ, budeme se těšit na Vaši další objednávku :)

Rychlé dodání zboží. Spokojenost s kvalitou zboží.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Za skvělou recenzi velice děkujeme! :) Moc se těšíme se na Vaši další objednávku!

• Rychlost vyřízení objednávky a dodání zboží

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená, budeme se těšit na Vaši další objednávku. :)

• Jsem spokojena, zboží jsem obdržela v krátkém čase a své zkušenosti s tímto produktem už mám.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu, moc rádi slyšíme, že bylo vše v pořádku a budeme se velice těšit na Vaši další objednávku! :)

• rychlost spolehlivost

Děkujeme za skvělou recenzi! :)

Rychle a spolehlivě bylo zboží doručeno.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Jsme rádi, že bylo vše v pořádku a za recenzi velice děkujeme. :)

Profesionálové....

• Rychlé vyřízení, komunikace výborná

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Moc děkujeme za skvělou recenzi :) Budeme se těšit na Vaši další návštěvu našeho e-shopu!

Objednala jsem poprvé a bylo to rychlé

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená, budeme se těšit na Vaši další objednávku! :)

• Jen klady

Moc děkujeme! :)

• Super rychly, a v obchodě mi po i ternetu i poradili jakýlak na mé zničené nehty. Moc doporučuji.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Bleskurychlé vyřízení objednávky, stejně tak i rychlá komunikace, vždy poradí, co je potřeba.

Vše naprosto v pořádku.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Velice děkujeme za recenzi, jsme rádi, že bylo vše v pořádku :)

• rychlost dodání

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Vaší recenze si velice vážíme, děkujeme!

• dobré ceny
    • velice rychlá expedice - ještě ten den (nejdéle trvala doprava zásilkovnou)
    • vše v pořádku
    • zboží bylo jen v obálce s bublinkovou folií, možná by mohlo být zabaleno více (je to plastová krabička - zásilkovnou dorazila nepoškozená, ale třeba poštou nevím, jak by to dorazilo v pořádku, na ro\bití by asi stačila větší rána s balíčkem)

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená, s přepravou v bublinkových obálkách máme zatím naštěstí jen pozitivní zkušenosti. Budeme se těšit na Vaši další objednávku! :)

Rychlé doručení.
    Dobré info o stavu objednávky a doručení.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Jsme velice rádi, že jste byla spokojená, už se těšíme na Vaši další objednávku! :)

• Objednávka vyřízena obratem, díky konfirmačním zprávám má zákazník přehled, v jakém stavu se jeho objednávka právě nachází.

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Mockrát děkujeme za perfektní recenzi! :) Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• Rychlé a spolehlivé
    • žádná

Reakce obchodu Krasnenehty.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! :)