• Dlouhá dodací lhůta

• Zbozi do dnes nedorazilo
    • Na email nikdo nereaguje

Jeste ze bylo zbozi na dobirku

• Komunikace mizerna

18/11 zakaznik objedna zbozi
    25/11 zakaznik poslal email (jinou cestou nez email neslo, nemaji na telefon zrejme) s dotazem kdy prijde zbozi, zda maji zbozi skladem? Protoze u zbozi bylo psano “ dostupnost do 1 dne”
    1/12 zruseni objednavky ze strany kupujici. Protoze ZADNÁ ODEZVA od prodavajici

Reakce obchodu Krása rukou

• Byla to první objednávka, naštěstí na dobírku. Zboží nedorazilo, pokoušela jsem se kontaktovat obchod, tel. nedostupný, na mail nikdo nereaguje. Zboží jsem si objednala jinde.

Reakce obchodu Krása rukou

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste si na tomto eshopu objednali a zboží nedorazilo. Eshop je nyní v nových rukou, jelikož původní majitel neměl na eshop čas s osobních důvodů. Nyní prochází eshop kompletní přestavbou a restrukturalizací personálu. Nic méně i v případě, že by jste využila platbu převodem peníze by Vám byli vráceny.

žádná komunikace

Dříve jsem byla spokojená, nyní do dnešního dne nemám zboží s přišel mi pouze jeden e-mail a to po dvou urgencích. Paní sice psala, že mají problém, ale na e-mail opět neodpověděla a tak nevím, jestli mi zboží vůbec někdy dorazí.

• zboží nedorazilo, obchod nereaguje
  • 15.8 jsem objednala a do dnesniho dne mi nic nedorazilo a to je 26.8

• Od 28.7. kdy jsem zboží objednávala mi do dnešního dne nic nepřišlo a obchod mlčí. Velká nespokojenost!!!!!

• nespolehlivost

• za 14 dní zboží nemám

jsem zklamaná

poslali mi jiný produkt, než mnou objednaný, měli mi dát vědět, že ho už nemají a objednávku bych zrušila

Poprve zasilka dosla s dobirkou za 10x vetsi cenu, az napodruhe spravne.

• Myslím si,že 10 dnů po zaplacení je moc
    • Už jsem se bála že jsem poslala peníze na špatný účet a zboží jsem si koupila jinde,
    • ale i tak ještě počkám snad to dojde

Špatné

Reakce obchodu Krása rukou

Zboží jsme odeslali okamžitě po připsání peněz na účet, Vámi zvolenou formou, kde nejsme schopni ovlivnit délku dodání. Vše závisí na poště.

• objednala jsem zboží 11.5. a ihned poslala peníze, dnes je 22.5. a zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu Krása rukou

Zboží jsme odeslali okamžitě po připsání peněz na účet, Vámi zvolenou formou a to cenný balík, kde nejsme schopni ovlivnit délku dodání. Vše závisí na poště.

• přehlednost a vysvětlivky k danému výrobku
    • dodací lhůta

tato zkušenost mě neodradí od dalšího nákupu

Velice děkujeme!

• vyberte si jinou kurýrní službu, nedodají na místo. Jinak vše hodnotím kladně