Balíček přišel celý promáčený. Jar nebyl dobře uzavřen, jen zvláštně přelepen lepící páskou, která se odlepila a půlka jaru vytekla na ostatní sortiment. Takźe vše znehodnoceno. Řešeno se zásilkovnou, a e- mailem s obchodem, bohuźel se mi ještě nikdo neozval. Balik je zaplacen a nikdo z obchodu nekomunikuje. Nejde se ani dovolat na telefon. Doufám, že se vše zdárně vyřeśí a já budu moct napsat kladné hodnocení. Zatím upozorñuji na nespolehlivost obchodu a nedoporučuji !!!

• Výrobek Včelí pyl bez české viněty. Na písemnou žádost o dodatečné zaslání
    • české viněty žádná odpověď.

Ostatní objednané produkty v pořádku.

Hezký den,

všechny produkty máme polepené českými návody. Pokud se stal šotek a náhodou ve výrobě se nedopatřením zapomněla nalepit česká etiketa, tak se moc omlouváme. Rádi vám českou etiketu dopošleme.

Království Krásy

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• U zboží skladem za týden nedodáno

Dodání do 2 dnů se rozhodně nekonalo. Objednávka se už týden balí, jak mi již 2x napsali v emailu. Na dotaz skutečného dodání zboží obchod nereaguje. Toť vše, co zatím mohu napsat.

Reakce obchodu Království Krásy

moc se dodatečně omlouváme. Produkt od Karla Hádka se rychle vyprodal a trvalo nám pár dní, než jsme ho znovu naskladnili. :(

• Zboží neodpovídalo objednávce

Reakce obchodu Království Krásy

jak to myslíte? Objednal jste 2x Lilien šampon pro suché a poškozené vlasy Shea Butter 1000 ml v hodnotě 218 Kč. A přesně to jsme vám dodali. :-)

Lilien je tradiční česká značka kosmetiky. Má velké zastoupení jak v internetových obchodech, tak i na pultech supermarketu. S tímto zboží nebývá žádný problém.

Budeme moc rádi, když nám pošlete dodatečnou zpětnou vazbu, co přesně neodpovídalo.

Děkuji.

Tým Království Krásy

• Gel dorazil bez jakéhokoliv návodu na použití. Stačil by letáček cokoliv!!!!

Hezký den,

Bohužel, dodavatel nám letáčky nedodává. Každopádně gel se nanáší stejně jako lak na nehty. Viz info u produktu. https://www.kralovstvikrasy.cz/antifungi-silver-gel-se-stribrem-a-citronem-proti-mykozam--12-ml/

Tým Království Krásy

Objednáno 11.6.2023 a zatím zboží nedorazilo.Tak nemohu hodnotit.

Hezký den,

koukáme se, že jste již zásilku obdržela. Tak doufáme, že je vše v pořádku? :-)

Děkuji.

Tým Království Krásy

• Dne 1.6. jste mi odeslali e-mailem zprávu, že je moje objednávka přijata. Od té doby každý den dostávám na e-mail i na č.mobilu stejné zprávy, že mi dnes bude zásilka doručena. Opakovaně jsem volala na poštu, kde mi pracovníci poradili, že mám kontaktovat řidiče. Zaplatila jsem tedy další hovory ve snaze domluvit se s řidičem, ale po delším vyzvánění jsem se dovolala pouze do jeho schránky. Při opětném telefonování včera na poštu mi bylo sděleno, že si mám zavolat přímo do depa Rudná, ale ani tam to nikdo nebral.
    Myslím, že takovéto jednání je vhodné na žalobu.

1. 6. 2023 jste objednala
    2. 6. 2023 jsme objednávku odeslali.
    6. 6. 2023 jsme dostali zprávu, že vás nezastihli při doručování
    13. 6. 2023 jste si objednávku převzala.

Mrzí nás tato recenze. Ale je to spíše na hodnocení dopravce a ne našeho eshopu. My jsme tu objednávku vyexpedovali obratem.

• podvod

Reakce obchodu Království Krásy

28. 5. 2023 jste objednala a 30. 5. 2023 vám byla zásilka dodána. V čem vidíte podvod...

Hezký den.

Tým Království Krásy

• Poslali jste mi 500 gramů bambuckého másla s expirační lhůtou do září 2023, to znamená na 4 měsíce. Zaráží mě, že se při balení nezaměřujete na vztah mezi množstvím a expirační dobou. Takové množství není možno za tak krátkou dobu spotřebovat! Doposud, když jsem si babmbucké máslo koupila v jiném obchodě, mělo expirační lhůtu asi 2 roky. To od vás považuji za velmi neseriózní.

Hezký den,

500 g je naše nejmenší balení. Expirace je dle toho jak nám to dodá výrobce. Někdy potřebuje doprodat zásoby a prostě nám dodá zboží s kratší dobou expirace. Dováží to přímo z Afriky a tudiž taky není schopný každou porci nově vyrobit, aby každá porce měla 2 roky expiraci. Každopádně 4 měsíce je poměrně dlouho doba před koncem expirace. A ze zkušenosti, tyto produkty vydrží mnohem déle, jen legislativa udává psát 2 roky.

Případně při příští objednávce uveďte do poznámky, že chcete co nejdelší dobu expirace a prohlédneme všechny balíčky a zašleme vám ten s nejdelší expirací.

Tým Království Krásy

Délka dodání je hrozná , 8dní od objednání a zboží nikde , příště nakoupím raději jinde.

• Velmi dobrý začátek obchodu a nechali si vše zaplatit

velmi špatný konec obchodu , nereagují na reklamaci obchodu vůbec, jako bych nic nenapsal, nemám zboží ani nemám peníze , které schramstli. Podvod !

Zboží jsme vám poslali :(

• Řasenka zcela vyschlá-nelze použít

Reakce obchodu Království Krásy

rádi vám daný výrobek vyměníme! :-) Stačí ho pouze reklamovat...

Hezký den

Jan z Království Krásy

Ke zboží není dodán návod v českém jazyce což odporuje zákonu. Na základě tohoto, zboží neužívám, cítím se poškozena.

Zboží došlo až za týden, musela jsem ho urgovat telefonicky, bohužel jsem se nezeptala na jméno oné pracovnice, opakovala, že zásilka je v Depu Pha a víc nebyla schopná.
    Normálně měla být v obálce i faktuta, a ta nebyla a co je horší, kdoví, co je to za kvalitu, když je to popsané pouze anličtinou a není tam čeština, což je důležité, abych si třeba nepoškodila zrak a užívala to správně!!!

Reakce obchodu Království Krásy

Děkujeme za recenzi, ale rychlost dopravce neovlivníme. Faktura opravdu v žádném našem balíčku není, protože respektujeme životní prostředí. Faktura vám přišla elektronicky na e-mail uvedený v objednávce... Hezký den.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Bohužel mi přišel produkt, který jsem si vůbec neobjednala. Slečna/paní mi sice nabídla, že mi zašlou produkt jiný pod podmínkou, že vrátím svou první objednávku zpět a zaplatím poštovné podruhé:)))), které mi bude nahrazeno malým "dárkem". Dále na mou objednávku nejspíš zapomněli, přišel mi mail, že objednávka je už zabalena a za týden nic nepřišlo. Po mém připomenutí e-mailem přišla objednávka za 2 dny.
    Zvláštní přístup, chybí nejspíš kvalitní personál.

Reakce obchodu Království Krásy

Ach jo, budeme muset kolegyni ve skladu skrouhnout vánoční prémie :(

Honza z Království Krásy

Dobrý den, co jsem si u vás objednala víte, a to 3x včetně poštovného za
    1058,-Kč. Byla jsem hrozně natěšená, protože mám velmi krátké řasy, ale první, co mě zarazilo, že u zboží není český návod? Ze zákona je to povinnost a na vašem telefonu mi paní řekla, že je to na internetu, to není správná odpověď a tak jsem si to chtěla nanést jako řasenkou, ale to fakt nejde - za prvé té zázračné tekutiny je uvnitř řasenky velmi málo a ta tyčinka je příliš úzká, prostě nejde to. Takže jsem velmi zklamaná, to jistě chápete, kdyby tam byl alespoň kartáček-spirálka jako v řasence, tak snad by to šlo. Tak to je tak všechno. Olga Mihalčiková , tel. 603417029

Uvádějí, že mají zboží skladem a až na dotaz, kdy předem zaplacené zboží dorazí, se zmíní, že čekají na dodání od dodavatele.

Hezký den Stáňo,

máte pravdu, i mistr tesař se někdy utne :( Ten den byly na artyčok 2 objednávky a bohužel se vyprodal.

Ale rádi bychom uvedli na pravou míru, že jsme vám volali a ptali se, jestli počkáte než nám dodavatel dodá novou várku nebo chcete objednávku zrušit. Dokonce jsme vám nabízeli i dáreček zdarma v rámci kompenzace za menší prodlení. Rozhodla jste se objednávku zrušit, což je zcela pochopitelné a tak jsme takto celou situaci uzavřeli.

Jedná se o minimum případů jinak vše držíme skladem! A pokud nastane nějaká taková situace, tak se to vždy snažíme vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Jsme začínající obchod, tak není vše ihned dokonalé a nejsme schopni soupeřit třeba s Alzou, kde máte výdej nachystaný snad pomalu ještě dříve než objednáte. :-D Ale děláme vše s láskou. Mrzí nás tyto recenze, protože nám to ubírá důvěru na heuréce, i když se vlastně tolik snad nestalo. :(

Hezký den

Honza z Království Krásy