• Příliš dlouhá doba na doručení a žádné zdůvodnění kde je zboží tak dlouho.

• Zaplatila jsem loknovací kulmu 18.10.2017 ve výši 1 198,-Kč na účet FIO bank,včetně poštovného, VS 19292. Dosud jsem nedostala žádnou odpověd, např. potvrzení objednávky,platby. Objednávku jsem emailem zrušila s tím, že to nepovažuji za korektní jednání. Dosud jsem nedostala odpověď a mobil 774 196 587 je nedstupný. V živnostenském řejstříku je jako majitel firmy zapsán Jaromír Končický, Kostelec nad Černými lesy, Skalka 411, IČ 46379631. Zřejmě je jedná o podvodnou firmy a budu to muset nahlásit PČR nebo ČOI.

• Žádná komunikace s obchodem

• žádná komunikace ze strany obchodu, zboží bylo zaplaceno předem a nedorazilo
    • zboží bylo zaplaceno předem a nedorazilo :(
    • Webové stránky jsou zrušeny

NEdoporučuji

• jsou to podvodníci, nic nenakupujte

zboží nedorazí, pozor na to, obchodník nereaguje

• obchod na Harfě byl bez důvodu zrušen.

Pozor, jsou to podvodníci, ani nesdělili na internetu, že obchod Královská nabídka na Harfě je zrušen.

• žádné, jsou to podvodníci
    • zaplatil jsem, objednal jsem, na e-maily nereaguje, telefony nebere, výdejní místo je zavřené
    • je to místo pro ČOi A Policii ČR

neobjednávejte, připraví Vás o peníze a nic nedodají

• Výhodu nevidím ani jednu!
    • Obchod absolutně nekomunikuje!

Zakoupila jsem kufry platba za ně proběhla 2.5, doposud odeslán druhý dotaz emailem (26.5) na stav mé objednávky, obchod nereaguje, na dotazy neodpovídá. Katastrofa!

• Objednal jsem si chytré hodinky.Přišel mi čínský nefunkční šmejd i s dopravou za 700 Kč.
    • Návod s instalací aplikace zase čínsky.Nepoužitelný krám.
    • Nemožnost reklamace ani na jejich adrese,telefon je stále nedostupný.

Nekupujte jejich nefunkční šmejdy a kupte raději o něco dráž ale u seriozních prodejců.

• Žádné
    • Objednané zboží nebylo doručeno

• Zřejmě jde o podvodné jednání ze strany tohoto obchodu.
    • Objednané zboží bylo zaplaceno předem bankovním převodem s osobním vyzvednutím po platbě, nepřišlo žádné potvrzení o přijetí platby, telefonicky nedostupný, žádná reakce na e-maily, vůbec nic.

Varuji před tímto obchodem.

• Přesto, že jsem poslala potvrzení o úhradě, neobdržela jsem zboží ani žádné vyjádření.

• Zboží nebylo v jiném obchodě.
    • Objednávka zaplacena 6.12.2016. Zboží dodnes nedorazilo. Komunikace žádná, bez odpovědí.

V tomto obchodě nenakupovat! Nesolitní firma!

• nezajem

nejiste

• Vůbec nereaguje na maily a uvedený telefon není dostupný.

Za mě nedoporučuji,jelikož si obchod shrábnul peníze a zboží mi stále nedorazilo a už je to 3 týdny, na maily nereagují a telefon

• Žádné.
    • Kromě automatického potvrzení objednávky neexistuje žádné komunikace. Telefon nedostupný, na maily nereagují.

Nemají jinou možnost úhrady než platbu předem. Objednala jsem, zaplatila před 17 dny, zboží nemám, peníze také ne, telefon nedostupný, na maily nereagují.

• Nekomunikuje a již 10.den mi zboží ještě nedorazilo

Obchod na dotaz, kdy zboží dorazí nekomunikuje a již 10.den mi zboží ještě nedorazilo!!!!

bohužel mám na tento obchod smúlu prostě to nefunguje jak by mělo jednou si mě pozvou na osobní odběr a je zavříno podruhé čekám 10dní na balíček a nic tak takhle si nepředstavuji obchodování

• Zboží nemám, na email nikdo nereaguje

• Zatím o žádných nevím.
    • Kromě zaslání čísla účtu a VS pod kterým máte nákup zaplatit, vůbec nikdo nekomunikuje. Telefon, který je zveřejněn na jejich stránkách je neustále nedostupný a na e-maily nereagují vůbec.

Nákup v tomto obchodě v žádném případě nikomu
    nedoporučuji. Když zaplatíte za zboží a po třech týdnech nemáte ani peníze, ani zboží, na kontaktní telefon není možné se dovolat a na e-maily nikdo neodpovídá, je to přinejmenším velmi podezřelé. O nějakém přístupu k zákazníkovi nemůže být řeč, jelikož se mnou nikdo nekomunikuje.