zboží nedorazilo

• U zboží uvedeného skladem Vám po nákupu oznámí , že je zboží na externím skladě a dodání do 10 pracovních dnů! Ani to není pravda, konkrétně klíč, který byl označen, že je skladem, skladem neměli!

Pouze překupnik. Zboží nemají skladem a přeobjednavaji jinde (aliexpress atd.) se svojí provizi. Takže i dlouhé dodací lhůty.

Požadoval jsem pružiny do zámků. Při vyhledávání na internetu se mi nabídla sada pružin od schopu Král dílny. Pružiny mi došli, sortiment velmi dobrý, rozměry souhlasí, a však kvalita materiálu tedy pevnost a tah je velmi špatný do zámků nepoužitelný ostatní věci (vrtáky) jsem zatím neměl možnost vyzkoušet. Pružiny vracet nechci, myslím si , že se časem využití najde ale jestli máte možnost sehnat tyto pružiny z kvalitnějšího materiálu, tedy aby měli silnější tah, dejte vědět.

Objednávka zrušena pro dlouhou dodací lhůtu.

• doba dodání čtrnáct dní

• Dobrý den . Zboží objednané 8. 2. doposud nedorazilo a chcete abych vás chválil ?

Dobrý den pane Pohanko,
    chválit nás zatím nemáte za co.
    9.2 jsme Vám poslali email o nedostupnosti zboží na našem skladě a informovali jsme Vás i o přibližném termínu doručení.

Email o hodnocení Vám neposíláme my jako eshop ale Heuréka na základě Vašeho nákupu, v tomto případě je lepší obchod zatím nehodnotit a vyčkat do termínu zda Vám zboží došlo.

Vojta

Už ani náhodou, podle mě není ještě zboží vůbec v ČR a přitom při objednávání bylo údajně v dostatečném množství skladem. Asi to zruším

Dobrý den pane Musile,
    zboží které jste si objednal bylo skladem u dodavatele, tato informace je vždy poctivě uvedena v detailu produktu hned po cenou. Je zde uvedeno i přibližné datum doručení o kterém Vám následně informujeme i v informačním emailu který jsme Vám zaslali.

Zásilku Vám aktuálně dnes expedujeme.

Předpokládám tedy že nakonec Vaše zkušenost s naším obchodem není tak strašlivá a že své hodnocení ještě změníte.

Přeji Vám krásné svátky
    Vojta

• Lákají na vcelku přijatelné ceny
    • Děsně dlouhá doba objednávky
    • Již 9 dní objednáno a stále ani zmínka o tom zda odesílají, naštěstí peníze jsem napřed neposlal
    • Jejich český popis je opravdu nepřesný l, spíše jako by to bylo přes překladač, popisky kolikrát nejsou a fotka jak kde

No zkusil jsem objednat zboží za nemálo peněz v této době. 9 dní již čekám zda zboží vůbec odešlou.
    Už při prvních krocích to bylo takové pofidérní kor popisky, fotky apod.
    Takže stále čekám co přijde, za vůbec přijde a jaká bude kvalita, ale neočekávám nic.

Reakce obchodu Král dílny

objednávku jste vytvořil dne 11.11. obratem jsme Vás informovali že zboží ve Vaši objednávce máme skladem u dodavatele a zároveň jsme Vás informovali o dodací lhůtě která je i v přehledu u zboží než ho vložíte do košíku.

Zboží jsme Vám zaslali 22.11 (v termínu dodání) a k vydání bylo připraveno na zásilkovně 23.11. Balíček jste si poté vyzvedl až 28.11. Předpokládám tedy že dodání nakonec dopadlo v pořádku.

Popisky a fotky produktů jsou stále věc kterou ladíme po importu od dodavatele, děláme co můžeme :) .

Děkujeme Vám za objednávku a věřím že hodnocení našeho obchodu nakonec nebude tak zlé :)

Král dílny